Big Brother 12 - EP07 - EP09

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:34

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:36

Monet je vonku. Vôbec mi nebude chýbať. HOH vyhral prekvapivo Matt, nominoval ešte prekvapivejšie Kathy kvôli hlasu ktorý mu dala v eliminácií a Andrewa ktorý nemá s nikým spojenectvo. Rachel a Brendon sú tak v bezpečí. Veto vyhral Brendon a bolo jasné, že si ho nechá lebo jemu a Rachel ide o krk.
Obrázek

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

Re: Big Brother 12 - EP07 - EP09

Příspěvekod MBej » 08 zář 2013, 17:35

Monét venku, Brit se pomalu začíná vybarvovat. Po těchto epizodách se na stranu těch, kteří můžou skočit z mostu, zařadil Matt. Brenchel ustáli situaci, domů půjde buď vtipný ortodoxní žid nebo floater v podobě Kathy.

Fandím: Brenchel, Brit, Ragan, Andrew
Skočte z mostu: Matt, Miau Miau (jen kvůli tomu akcentu a mňoukání, jinak mi tolik nevadí), Hayden
Zbytek mi je u :ass:
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

Re: Big Brother 12 - EP07 - EP09

Příspěvekod Brunette » 28 pro 2013, 01:26

Tak jo,můj první příspěvek na fóru. Musim to postupně nějak vychytat :oops: :D
HoH vyhrál Matt,což bylo trochu překvapující,ale vzhledem k tomu,že holky nechtěli riskovat nemajetnost,tak radši odstoupily a ti nabušení chlapy maj velký nohy se vlastně ani nejde divit,že jako poslední tři zůstali právě ti nejmenší muži,ze kterých hold vyhrál právě Matt... Nominaci celkem chápu,protože Brenchel jsou terčem pro všechny,takže je velká pravděpodobnost,že budou nominováni příště (pokud teda ovšem jeden z nich nevyhraje HoH) ... Veto vyhrál Brendon,takže na špalku zůstal Andrew a šerifka.. :dance: Osobně doufám,že vypadne šerifka,protože je strašně nudná (proto si vlastně nepamatuju ani její jméno :oops: ) ... btw. Hayden a Kristen mají stejný mateřský znamínko :lol: :lol: :lol: Nejlepší :dance:
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP07 - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 04 bře 2015, 00:22

Epizoda 7 - Tak nějak jsem doufal, že nad Mattem spadla klec, protože ho holky odhalily dobře, no, nakonec to schytala Monet. Ta mi ale taky chybět nebude - vlastně jen brečela a stokrát opakovala, že by nejradši vrazila Rachel jednu pěstí, ale jinak dělala houby. Snad si teď Britney najde nějaké lepší kamarády :D Andrewovi zlehka začínám přicházet na chuť, přišlo mi vtipné, že celý barák něco řeší v obýváku a on se modlí v ložnici.

Epizoda 8 - Superďábelský génius se dostal k moci. :vomit: Andrew je dál pěkně otravný a pořád ho nedokážu vidět jako směšný prvek... vtipně mělo vyznít i dabování skrz dveře nebo učení Enza mluvit, ale mě to vůbec nepobavilo. Britney fajn. Lane byl najednou nějak víc vidět a zatím to jde. Raganovo vyjadřování pořád na pěst. Nominace Kathy a Andrewa tak nějak divné rozhodnutí, Matt je pako, přišlo mi to od něj jako další na hlavu rozhodnutí.

Epizoda 9 - Matt totálně podělal nomimace a diví se, že mu nevyšel backdoor na Brendona. Dál si říká supergénius :cry: :cry: Andrewova řeč při Veto meeting byla taky pěkně wtf, i když asi chápu, co tím chtěl říct (i když pokud jo, tak to měl být vtip, ale zase to mělo vyznít, že fakt jako jde po Brenchel? :-? ). Britney neviditelná celou epizodu, ale na konci to zabila. :idea:

Oblíbenci: Rachel, Britney, Brendon?, Hayden?
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů