Big Brother 12 - EP10 - EP12

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:35

Episodes 10 - 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:36

Andrew out. Ale urobil dosť veľký rozruch pri svojej poslednej reči. HOH opäť Rachel, nasledovala ostrá hádka Rachel vs Kristen. Každý sa snažil byť neutrálny ale Kathy sa ako najpomalšia osoba v dome a namenej premýšlajúca začala vesať na Haydena a kristen. Keď už to Rachel nedalo a začala do nej zabŕdať tak sa Kathy snažila vyhovoriť nato, že ona má rada všetkých. Súťaž o Veto super hlavne tie ceny Hayden vyhral samotku a Kristen hipisácky kostým. Brittney si Veto ponechala čo znamená, že prvý pár bude rozdelný. Enzo a Lane na rozhovore boli brutálny.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP10 - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 07 bře 2015, 16:28

Epizoda 10 - Poprvé pobavil Ragan, když naznačil, že by Andrewa měli zavřít do blázince. Trochu jsem si na toho cvoka i zvykl, ale oblíbit jsem si ho nedokázal - mohl být zábavný, ale přišlo mi toho trochu moc, nejspíš. Krása, že zase Rachel vyhrála HoH. Andrewova řeč v přímáku divná, nepochopil jsem, koho před kým varoval, když kydal špínu v podstatě na každýho. Mattova žena je divná. A co se týče hlasování o nového Sabotéra, určitě bych jako divák utrácel peníze, když ještě není otevřená Pandořina skřínka a navíc soutěžící nemusí pak výzvu ještě ani přijmout.

Epizoda 11 - Hádka Rachel a Kristen epická. Britney v tomhle díle taky super, i Kathy ušla, ženské jdou do popředí, chlapi už nejsou tak otravní (teda, Hayden mi začíná trochu lézt na nervy a Brendon svým opakováním "you're busted!" taky), nějak se teď krotili. Odměna s filmem mi přišla jako taková trapárna, ale nevadí. Rachel mi poprvé trochu vadila tím, co říkala při hádce, ale zároveň jí chápu a tak jí to nejspíš nebudu mít za zlé. :D

Epizoda 12 - Celkem mě mrzí, že na vytvoření aliance 2 párů a Britney nedošlo a taky mě už hodně dlouho štve, jak nikdo Brenchel nezvažuje jako opravdické spojence a jen z nich mají prdel. :cry: Soutěž o Veto dost napínavá, jedna z mých oblíbených BB soutěží.
BRO-BRO-BROGADE!!! :vomit: :vomit: :vomit:

Oblíbenci: Rachel, Britney, Kristen
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů