Big Brother 12 - EP13 - EP15

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:35

Episodes 13 - 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:36

Kristen je vonku a ja vôbec nie som spokojný. Keď si predstavím, že mohol vypadnúť Hayden ktorý dotera nič moc nepredviedol a Kristen sa snažila o hru je mi zle. Druhé znechutenie prišlo keď HOH vyhral Matt. Do nominácie samozrejmie Brendon a Rachel ktorým ako jediným spolu s Brittney fandím. Pandora Box mala byť o týždeň skôr ked mala HOH Rachel a nie Matt takto sa ho nezbavíme tak ľahko. Nový sabotér je Ragan a jemu sa to naozaj hodí. Jeff a Jordan na návšteve domu boli príjemným spestrením epizódy. Rachel už vyzerala, že sa zosype ale nakoniec chytila druhý dych. Brittney opäť vyhrala Veto a dúfal som, že ho dá Rachel ktorá ju tam prosila, že je to jej jediná nádej. Po týchto epizódach je Kathy úplne na kopanec.

Fandím: Brendon, Rachel, Brittney
Nevadí mi: Ragan, Enzo
Neznášam: Hayden, Kathy, Matt
Neregistrujem: Lane
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP13 - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 13 bře 2015, 16:42

Epizoda 13 - Odchod Kristen mě nakonec dost mrzí, to jsem nečekal - poslední 3-4 díly byla výborná a celkem lituju, že předtím vidět nebyla. Konečně někdo odhalí Brigade a hned se musí spakovat? Achjo. Pak ještě pobavila scéna s Rachelinými příčešky. Ale sakra mrzí, že se nedala aliance párů a Britney dohromady... :(

Epizoda 14 - Rachel a Brendon jsou v pytli, to se dalo očekávat. Pandořina skřínka je divná věc - já bych jí snad normálně ani neotevřel, ale kdoví :D Nechápu, k čemu je Mattovi platinové veto na dva týdny, když není šance, že by ho musel tenhle týden použít - ledaže by zpackal své vlastní nominace... Nový sabotér, no snad se to Raganovi povede (moc tomu nevěřím) - nechápu logiku v tom, že přijal, aby nezklamal Ameriku. Zní to dost klišovitě...

Epizoda 15 - Líbila se mi hádka Rachel a Kathy. Kathy v tomhle díle snad poprvé doopravdy pozitivně zaujala. Ragan jako sabotér zatím nic moc, jeho zpráva byla docela hloupá a ani náznakem nedocílil toho, čeho chtěl. Akorát tím zapíchnul další hřebík do rakve Rachel :cry: Navíc musel to být zrovna on, kdo komentoval celou soutěž? :down:

Oblíbenci: Rachel, Britney
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti