Big Brother 12 - EP16 - EP18

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:35

Episodes 16 - 18
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:36

Rachel vypadla . Popravde som nečakal, že vypadne ona ale skôr Brendon. Ale asi sa báli Rachelinej stratégie, aspoň sa dostala do poroty. HOH vyhral Brendon, konečne niečo pozitívne. Nominoval Ragana a Lana. Ragan sa takmer zrútil. Nakoniec vyhral Veto a jeho sabotáže môžu pokračovať. Brendon otvoril Pandora Box a "vyhral" Rachel. Vrátila sa na 24 h do domu. Sranda bola ako ho hľadala v dome a on ju v dome porotcov. Hádka Rachel vs Ragan za 100 bodov. Rachel napísala pomocou tyčiniek Brendonovi odkaz koho má zvoliť miesto Ragana. Brendon ju poslúchol a zvolil Matta ktorý má bohužial Diamond Power Veto takže sa ho nezbavia. Nočné sabotáže boli super a aj robot ako moderátor Veto súťaže.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP16 - EP18

Příspěvekod lacSzlo » 26 bře 2015, 14:05

Epizoda 16 - Konec Branchel, mrzí mě, že šla Rachel a ne Brendon. Vstup s jeho ex takový divný, její rodina ho očividně nemá moc ráda :D Ragan jako Sabotér dál stojí za starou belu - nejvíc mi leze na nervy všema těma výmluvama, proč němůže udělat tohle nebo támhleto, a pak si vybere nějakou koninu - místo schování Racheliných příčešků nebo Britneyiny podprdy zatím vždycky akorát namluvil nějakou blbost na kameru :down: ). HoH soutěž vypadá zajímavě, vidím ji v BB poprvé a vypadá to, že dá soutěžícím ještě slušně zabrat :D

Epizoda 17 - Soutěž o HoH nakonec až tak moc zajímavá nebyla, žádná akce, žádná zábava. Ragan vymyslel další totálně dementní sabotáž - zas to vyznělo trapně, zas akorát blbej vzkaz na kameru. Britney a Lane sympatická dvojka, od Lana mi akorát moc nesedla ta poznámka o mlácení chlapů v baru. Brendon jako HoH potěšil, hra se znovu zamotává...

Epizoda 18 - Ragan vyhrál Veto - škoda především kvůli tomu, že teď dostane prachy za Sabotéra. V hádce s Rachel se mi ale zase asi poprvé líbil - holka měla samé debilní argumenty, i když ten jeho se servírkou taky nic extra. ZingBot byl v téhle sérii poprvé? Obrovské zklamání, zingy jsem slyšel asi 2, o zbytek se pokoušeli soutěžící a těm to moc nešlo. Nominace Matta by byla super, šance konečně rozdělit Brigade... kdyby ovšem ten skrček neměl zrovna náhodou v kapse diamantové Veto... :cry:

Oblíbenci: Britney
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti