Big Brother 12 - EP19 - EP21

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:36

Episodes 19 - 21
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:37

Ako som predpokladal Matt použil Diamond Veto a shytala to Kathy. V dome tak zostala už len jedna baba Britney ktorá dala krásne HOH. Do nominácie samozrejme išiel Brendon a Enzo. Brendon vyhral Veto. Súťaž bola super, Brendon si musel nechať oholiť hlavu a pripútať sa k Britney, do toho sa ešte ponárať do toho hnusu. Britney otvorila Pandora Box a chúďa musela trpieť hodinu Jessieho. Najlepšia bola ako potom hovorila Oh My God, Kill Me. Brendon si Veto nechal a Britney dala do nominácie Mata. Konečne vypadne jeden z tej blbej aliancie.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP19 - EP21

Příspěvekod lacSzlo » 30 bře 2015, 23:27

Epizoda 19 - Odchod Kathy zamrzel. Až tak oblíbenou jsem jí neměl, ale pravda je to, co sama řekla - neměla šanci ani zabojovat. Sice by neměla proti Laneovi šanci asi za žádných okolností, ale stejně. Celý týden tak vyzněl tak nějak naprázdno, hlavně tím, že Brendon vlastně ničeho nedosáhl, teda kromě toho, že se nepakoval hned po Rachel. Prostě nejsem moc velkým fanouškem diamantového Veta... jediná pozitivní věc je, že skončil Ragan jako Sabotér. I když, prachy za to dostane, takže oprava: jediná pozitivní věc je, že Britney vyhrála HoH. Konečně zase vyletí nějakej z chlapů...

Epizoda 20 - V minulém týdnu mi začali někteří konečně být sympatičtí, tenhle díl byl ale vysloveně hrozný. Lane se svým posilováním + další příšerné poznámky o tom, jak rád se pere v baru. :vomit: Zjištění, že Matt věděl, jak si na tom stojí u Brigade, že měl ten večer odejít, a stejně dál drží s nima? Supergéniusovi očividně sedí role čtvrtého kola u vozu... :vomit: Ragan je kapitola sama pro sebe. To, co předváděl při soutěži a všechny možné další kecy... :vomit: :vomit: Brendon nebyl skoro vidět. Rád bych mu fandil, jak mám u outsiderů ve zvyku - ale když on je bez Rachel tak nudnej a nefanditelnej... :cry:

Epizoda 21 - Soutěž mi přišla jako na míru dělaná pro outsidera, taky přesně podle očekávání dopadla v jeho prospěch. Plus pro Haydena, že se nepřiznal k cenám, co vyhrál. Matt hraje jako trotl, dál drží s Brigade, která ho byla připravená vykopnout jednou (a on o tom ví! :cry: ) a jde mu po krku znova, přitom se pokouší z domu dostat člověka, kterej mu je mnohem věrnější. Britney a Ragan nechápou, proč by měl jít Matt po krku Raganovi, nejdou to s ním probrat, nadále žádné podezření na alianci mezi chlapama :? :? Znovu Pandořina skříňka. Začíná mi lézt krkem, proč to každej otevře?? Britney výborná ve zpovědnici, hlavně ty obličeje, když tam seděla s Brendonem. U toho mi konečně došlo, co mi na něm vadí - i když se vzteká a hádá, tváří se a mluví jako retard. Chybí mu oheň nebo tak něco - to čím byla tak super Rachel...

Oblíbenci: Britney
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host