Big Brother 12 - EP25 - EP27

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:36

Episodes 25 - 27
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:37

Ragan je vonku, trošku som dúfal, že sa Britney a Lane pridajú na jeho stranu, mali by väčšie šance. Zábery s domu porotcov boli super. Kathy bola pekne naštvaná na Matta a nen sa jej čo čudovať keď 10 rokov bojuje s rakovinou a má chorého aj syna. HOH dal Hayden, bohužial. Bolo jasné, že nominuje Britney a Lana. Britney dala aspoň 10 000. Hayden vyhral aj Veto zase bohužial. Nakoniec vypadla Britney, moja posledná favoritka. S tej zostávajúcej trojice neprajem víťazstvo nikomu. Jediný koho prekusnem je Lane. Britney ma zabila tým výrazom ako jej Julie povedala, že ide do domu porotcov.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP25 - EP27

Příspěvekod lacSzlo » 09 dub 2015, 21:06

Epizoda 25 - Ani se mi nechce věřit, že mě Raganův odchod nakonec mrzí. Lane je trouba, myslím, že argumenty, které Ragan podal, byly dost dobrý... Lane je tak po Mattovi už druhej hráč, kterej si loajalitou k Brigade totálně ničí všechny svoje šance. :-? Ukázky z Jury House byly na tomhle díle to nejlepší. Matt to dobře schytal za lež o nemocné manželce. Dobře mu tak. Soutěž o HoH vypadá jako dělaná na Britneyiny malé ruce... bohužel to zatím vypadá, že jí to jde ze všech tří nejhůř... :cry:

Epizoda 26 - Vcelku mě bavila hra na schovávanou, jinak díl dost o ničem. Akorát mi teda celou dobu lezl příšerně na nervy Lane, kecama v domě (jak má vypadat "opravdickej" chlap :vomit: ) a hlavně ve zpovědnici. To vždycky tak příšerně přehrával? :vomit:

Epizoda 27 - Tak to bohužel dopadlo, jak to dopadlo, a Brigade je ve final 3. Škoda Britney. První část finálního HoH vypadá dobře, bavilo mě, jak si to Enzo užívá. Jsem zvědav, jak dlouho mu ta dobrá nálada vydrží. :D

Oblíbenci: Britney
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti