Big Brother 12 - EP28 - EP30 - Finale

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:36

Episodes 28 - 30
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:38

Hayden vyhral prvú časť HOH, Enzo a Lane pokračovali v 2 časti kde vyhral Lane. Enzo bol tak odpísaní, do finále by si ho nezobral asi ani jeden. Hayden vyhral posledné HOH a podľa očakávania vyradil Enza. Pri stretnutí poroty kde rozoberali F3 mi bolo viac menej jasné, že sympatizujú skôr s Haydenom aj keď Rachel a britney mali argumenti na Lana. Hayden vyhral tesne a vôbec nie som spokojný s víťazom. Viac spokojný by som bol s Lanom ale oveľa viac s Britney. Aspoň vyhrala hlasovanie ľudu. Nedá mi nespomenúť tu trapárnu čo spravila Julie Chen pri záverečnom čítaní hlasov tým, že ich ukladala do opačných boxov, zistila t po 4 hlasoch a začala to tam prehadzovať.

Zo S12 mám zmiešané pocity, pokiaľ boli v hre baby tak ma to bavilo akonáhle vypadla posledná baba tak ma to už nudilo. Obľúbil som si Britney, Rachel, Brendona, Kristen a Annie. Naopak nemal som rád Haydena, Matta, Monet a Kathy.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod lacSzlo » 14 dub 2015, 12:17

Epizoda 28 - Soutěž tradiční s namixovanýma fotkama ostatních soutěžících. Bavil mě Enzo a jeho vaření. Taky záběry z Jury Housu. Na nervy mi dál leze Lane, který má zrovna final 2 asi nejjistější...

Epizoda 29 - Rekap, celkem chabý. Imitace Rachelina smíchu se mi líbila nejvíc od Haydena. Lane a "She said" nebylo špatný. Zato zklamal ZingBot - možná je něco v nepořádku se mnou, ale nepřišel mi snad ani jednou vtipný. Dobrá scénka bylo Kristenino polykání pavouka. A to, mám pocit, byly všechny nové záběry. :-|

Epizoda 30 - Poslední soutěž mi přišla provedená tak trochu dost fórově. Celkově, docela nudné finále a zbytečně nudné. Hayden jako vítěz nenadchne, neurazí. Matt mi tu lezl dost na nervy. Jinak doteď jsem nepochopil, proč bylo v téhle sérii tak strašně důležité, jak moc kdo vyhrával soutěže a jako moc to bylo bráno v potaz. Předpokládám, že se jen porotci nechtěli dál hádat s Rachel, která měla celkově takový dost pokřivený pohled na to, jak se BB hraje. :D
___________________________________________________________________________________________________________
Hodnocení série: Měl jsem z téhle řady dost obavy kvůli Brigade, ale nakonec mě svým způsobem i bavila. Brigade nebyla u moci úplně vždycky, zvlášť Brenchel jim sem tam dost zavařili, jen škoda že Rachel šla po krku vždycky jiným holkám a Brendonovo HoH zkazil Matt diamantovým Vetem. Poslední 2 nebo 3 epizody už se ale vyloženě vlekly. Oblíbil jsem si jen 2 ze všech soutěžících - v castu bylo celkem dost lidí, kteří se snažili hrát, ale málokdo mi byl vyloženě sympatický, tím pádem nebyli ani fanditelní... Zábavné momenty mi taky přišlo, že dost chyběly...

Hodnocení castu:
13. MATT - supergénius na facku. Ještě v porotě se snažil všechny kolem přesvědčovat, jak úžasnej hráč vlastně byl - svoje první nominace jako HoH totálně zpackal, což je paradoxně dobře, protože jinak by Brenchel nejspíš nebyli ani v porotě. Diamantové Veto použil na likvidaci Kathy a dál se držel kluků z Brigade, i když už věděl, jak postradatelný pro ně je, což se mu totálně nevyplatilo. Jeho lež s nemocnou manželkou docela drsná, ale až tolik mi nevadila (aspoň ne jako ty další věci)
12. RAGAN - děsně otravný a jako Sabotér na facku. Nejspíš se snažil být vtipný, ale nikdy se mu to nepovedlo. Líbil se mi akorát při hádce s Rachel a ke konci, když začal tušit chlapskou alianci...
11. ANDREW - asi už jsem to psal, ale tohle byl snad ten nejnesnesitelnější věřící, jakého jsem zatím v show viděl. Hrozně mi lezl na nervy. Možná napodruhé bych ho dokázal víc ocenit jako komický prvek, ale nevím nevím...
10. LANE - Na začátku totálně neviditelný, ke konci mi přišel děsně otravný. Uprostřed mě nejspíš zaslepilo jeho kamarádství s Britney. Podobně jako Matt, i u něj mi přišlo, že si loajálností k Brigade zničil vlastní hru...
9. MONET - podobně jako Lane, tolerovatelná jen coby Britneyin sidekick. Jinak mi přišla jako dost namyšlená husa...
8. KATHY - měla svoje i docela dobré momenty, ale jinak příšerně nudná. A vadil mi její přízvuk.
7. BRENDON - oproti Rachel mi přišel hrozně nemastný, neslaný, nezajímavý, místy až protivný. Pár plusů za to, že se dokázal dostat na 6.místo potom, co byl od prvního týdne na odstřel.
6. ENZO - bavil mě vyloženě až v posledních epizodách (když už tam nezbyl nikdo jiný, kdo by měl na to, bavit mě víc). Jinak nic extra.
5. HAYDEN - nevadil mi, ale ani jsem mu nefandil. Nelezl mi na nervy, koukat se na něj celkem dalo. Z chlapů ho mám nejvýš asi hlavně proto, že je sexy (teda aspoň z týhletý grupy, jinak nic extra :D )
4. KRISTEN - první tři týdny neviditelná, ale ten poslední to stálo za to. Hádka s Andrewem, hádky s Rachel. Spolknutí pavouka. No... překvapivě to na 4. místo stačí.
3. ANNIE - jako Sabotér nebyla špatná, navíc asi docela cvok ženská. Bavila mě a je škoda, že to s ní dopadlo, jak to dopadlo...
2. BRITNEY - start neměla moc dobrý, pomlouváním Rachel a přístupem "ty lidi tady jsou příšerný, jen já a Monet jsme lidi na úrovni" nebo tak nějak to vyznělo, si mě moc neoblíbila. Ale i tehdy byla jednooká mezi slepými - její výstupy ve zpovědnici byly vždycky super. Postupně jsem si ji oblíbil víc a víc - ale svoje mouchy, i když ne tak hrozné, měla.
1. RACHEL - Rachel byla královna, cvok, monstrum, zjevení, které mě hrozně bavilo sledovat. I když neměla vždycky ve všem pravdu a hlavně kritiku nesnášela moc dobře, bylo to zábavné sledovat. NĚCO SE DĚLO. No, a pak po jejím odchodu... už ani moc ne. Rachel byla ohniskem všech hádek v domě, a za to velké plus.

Hodnocení série: 5/10
Hodnocení vítěze: 5/10
(?)

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod Kvitovka456 » 03 led 2016, 22:21

Slušná série, krom vítěze. Rachel byla hvězda, moc jsme jí přála vítěztví, škoda že to nevvyšlo. Neměla jsem ráda Haydena, Andrewa a Matta ty jsem nesnášela, nedalo se na ně dívat. Na chlapy se tu moc dívat nedalo, ženy byly hvězdy této série.
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti