S02 - The Australian Outback - EP12

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:59

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP12

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 11:11

Celou dobu jsem si říkal že je dobrej nápad postavit si tábor do koryta řeky :D pěkně se jim to vymstilo a to to ještě relativně dopadlo dobře, krabice s rýží jasně nastražená, ale už tak si prožili dost, tak ať maji aspoň tu. Oproti tomu kontrast s kovbojem Coldym...dost se divim že všichni nenamířili praky jen na jeho talíře a nechali se takhle vystřílet jak kuřata. Dělaji si to sami, že jsou takhle na dně a kovboj si tam poskakuje od jídla k jídlu, od imunity k imunitě....nj, počáteční série :)
Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP12

Příspěvekod kata_rina » 25 čer 2015, 13:25

Vše se točilo kolem zaplaveného tábora a jeho zachraňování, k tomu kontrastem byla výhra Colby. Jinak tuhle epizodu nic moc zajímavého.
Konečně odešla Amber, pro mě nezajímavá, jsem ráda, že se tam udrželi zajímavější Rodger a Elizabeth.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP12

Příspěvekod milan » 26 čer 2015, 19:10

Tento diel bol výborný, žiadne debaty o tom, kto pôjde, debaty niekde v kríčkoch, na rohu, proste mali iné starosti, výborné to spravila réžia s tými scénami, ktoré ponúkla, s tým, že to bolo nastražené súhlasím (hneď prvý záber, zachytená krabica s ryžou ako sa vzďaľuje od kameramana). Colby si dal pekne do zobáka, rovnako sa divím, že proti jeho tanierom nenamierili praky. Amber sa v podstate vrátilo, že v minulej epizóde neprebehla, mohla zvrátiť hru a len sa potvrdilo, že v rámci hráčov z pôvodného kmeňa bola na dne.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 28 čer 2015, 14:33

Tak tady šlo hlavně o katastrofu s povodní. Kudos Tině a Keithovi, že zachránili konzervu s rejží, mohli klidně všichni 3 uplavat. U soutěže o imunitu jsem si taky říkal, proč nejdou všichni po Colbym, holt je stihl sám dřív všechny vystřílet. Vítězství zasloužené, protože zrovna tohle byla soutěž, kde výhru neměl jistou, nešlo jen o jeho schopnosti, ale i ostatních... nebo jak jinak bych to řekl :mrgreen: Vypadla Amber... musím říct, že si jí pamatuju jako nezajímavou a neviditelnou, proto mě překvapilo, že měla docela dost prostoru (v rámci mezí samozřejmě) a že až tak hrozná nebyla - naopak třeba Elisabeth mě hodně zklamává a nebaví mě, moc velké rozdíly mezi těma dvěma často nebyly... prostě 2 mladý holky. Přeci jen ale i tak Amber zůstává jedním z nejdivnějších výběrů do All-Stars.

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Tina, Keith, Colby
Nejhorší: Amber, Elisabeth
(?)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP12

Příspěvekod Truestory » 02 úno 2023, 23:07

Pro mě velmi zajímavá epizoda. Zatím jedna z nejlepších v sérii. Kontrast mezi štěstím Colbyho a tragédií zbytku byl výbornej. Taky mě překvapilo, že Colby vyhrál i tuto imunitu. Respektive překvapilo mě, že ho zbytek kmene nechtěl vyhodit :mrgreen:

Šokem pro mě bylo vyloučení Amber. Myslel jsem si, že si to trojka Keith, Tina a Colby už dojede do konce právě i s pohodlným hlasem od Amber. Je pravda, že Amber si to minulé kmenovce zasloužila.

Největší sympaťák za mě Rodger, ale Keithovi taky fandím hodně. Ze zbylých to nepřeju pouze Colbymu, ale obávám se... :mrgreen:
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti