S02 - The Australian Outback - EP13

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:59

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP13

Příspěvekod kata_rina » 25 čer 2015, 13:51

Zdálo se mi to nebo si Colby věřil na vítězství v RC. Když četl Jeff výsledky, tak se furt poplácával po rameni :lol:
Colby vítězná šňůra pokračuje, Keith to měl o chlup, kdyby neztratil zámek mohl mít imunitu.
Keith všechny štve svým vyřením, ideální soupeř do finále. Rodger se obětuje pro Elizabeth a nechá se vyloučit...
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP13

Příspěvekod milan » 26 čer 2015, 19:54

Ku Colbyho spanilej jazde asi toľko, keby som chcel vidieť skvelý futbal, pustím si LM, keď chcem vidieť intrigy a podrazy, pustím si Survivor, ale práve toto mi tu chýba. Tá jeho dominancia posledné epizódy je neskutočne nudná pre diváka, ubíjajúca pre súperov. Súťaž o imunitu bola ale nudná pre mňa aj z iného dôvodu, takéto súťaže mi nič nehovoria, vlastne podobná súťaž, ako tá z prvej série (s kamerou v ruke). Na TC fraška s vylúčením, ktoré sa už očakávalo, celý diel v takom "soap opera" štýle.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 28 čer 2015, 20:31

Celkem obstojná epizoda, soutěže mě bavily, hlavně ta o imunitu, tu jsem měl vždycky rád. Vtipná mi přišla dokonce i scénka, kdy celá pětice sedí u ohně a čučí do blba. :D Jinak co se týče strategie, je Austrálie dost chabá, to je pravda - trio Tina-Keith-Colby se drží u moci už od vyhození Mitchella a nikdo s tím nic pořádně nedělá. Colby nemá pořádnou konkurenci a tak si jede soutěže, což není zrovna zábava, s tím souhlasím. Co se týče Rodgera, mám pocit, že dřív jsem ho měl radši - sice fajn chlapík, ale nějak extra mě teď za celou sérii neoslovil...

Po 13.epizodě:
Nejlepší: Tina, Keith
Nejhorší: Elisabeth
(?)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP13

Příspěvekod Truestory » 14 úno 2023, 11:14

V téhle epizodě bylo vidět, že už toho všichni mají fakt dost. Soutěž o odměnu byla hezká a všichni si to užili. Holku bych takhle o ruku určitě nepožádal, ale bylo to fajn :mrgreen:

Soutěž o imunitu mně přišla taková nudnější a Colby opět (tentokrát se štěstím) vyhrál.

Rodger je pro mě nejsympatičtější člověk z této sezóny, ovšem herně to tak silné nebylo. Výhru přeju nejvíc Keithovi, ale obávám se, že vyhraje Colby, pokud se dostane do finále. Nicméně vyhraje to jen díky silným soutěžím.

Stále si nemohu zvyknout na to, že nevidím skoro nic ze strategie oproti RO. Jsem zvědavý jak to bude v dalších sériích.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů