S02 - The Australian Outback - EP01

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:55

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 srp 2013, 17:56

Tak jsem se pustil do série, kterou si pamatuju ze všech nejmíň :D
První díl se mi dost líbil i s ohledem na to, jaké hráče znám z dalších sérií a tady všici tak mladí. Hned na začátku, jak vybírali ty věci z bedny jsem docela přemýšlel, zda nebylo možné, prostě vzít celou bednu, s tím, že by ji nesli 4 lidi a vždy by se střídali, to by nemusel být až zas tak problém. Debb byla poměrně zajímavá osůbka, ale je rozdíl mezi "být zálesák" a "být ten, co se nazpaměť naučil příručku, jak být zálesák". Její vypadnutí mi rozhodně nevadí, ikdyž pro mě oblíbenější Kucha přišla o hráče
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 19 čer 2015, 12:51

Sice jsem po Fiji měl v plánu něco jiného, ale Austrálie by přišla na řadu brzo potom, tak jsem se rozhodl zúčastnit maratónu :D A jelikož nevím, jestli stihnu celou sérii za týden (budu rád, jestli do konce června), dovolil jsem si začít o něco dřív. :)

Tak ale k epizodě: Moc dobrý začátek, po Fiji vysloveně osvěžující :D Oba týmy jsou sympatické, ale Kucha mě zatím zaujali víc, mají tam víc magorů - Kimmi, Michael, Jeff. Elisabeth a Rodger jsou sympatičtí, Alicia drsňačka, jenom Nick vcelku neviditelný. Debb dobrý 1st boot, bylo mi jí až pomalu líto. V Ogaroru je zatím nejlepší Maralyn. Jerri ok, ta se ještě rozjede. Tina a Kel neviditelní, Amber toho taky moc neřekla. Mitchell a Keith v pohodě, z chlapů nejsympatičtější Colby, i když mi přeběhl mráz po zádech při kecech o vlajce a jeho prohlášení, že je "hrdý na to, že je Texasan". :-| Co se týče ostatních luxury věcí, Rodgerova bible popsaná od syna se mi líbila, ovšem top je určitě Jerriin bubínek (pokud to je luxury item :D ).
Start tedy solidní, Austrálie je moje oblíbená z prvních sérií, a nic nesvědčí o tom, že by se to mělo měnit...

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Kimmi, Michael, Maralyn, Jeff
Nejhorší: Kel, Tina
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP01

Příspěvekod kata_rina » 20 čer 2015, 14:24

Tak jsem se pustila do druhé série, snad to budu stíhat, Austrálie má asi 17 epizod ... No uvidíme. K první epizodě. Krásná příroda, dlouhý pochod, který ve vnitrozemských sériích nesmí chybět a je naprosto úžasný :love: Nevím jestli jste si všimli, ale z této série je 8 navrátilců (když počítám i ty dva v chystané sérii), což je polovina celého castu! ... Doufám, že Jeff a Kimmi budou v Kambodži v jednom kmeni :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP01

Příspěvekod milan » 22 čer 2015, 17:11

Namiesto opisu, toho, čo všetci videli, by som rád vypichol nejaké veci, napr. úvodná sekvencia s lietadlom, ten hudobný podklad je neskutočný, úplne Vás vtiahne do deja, ja mám hudbu z tých prvých sérii veľmi rád. Ďalej ma zaujali tieto veci, Debb spomína na kameru, že jej vadí, že Michael prevzal úlohu "lídra", spomeňte si na Borneo ako Rudy nadáva, že keby prevzal jeden úlohu lídra, ako by sa im lepšie pracovalo. Veľký paradox. Rovnako ma zaujala pasáž s Bibliou, v Borneu by ju Rudy (tú, ktorú mal Dirk), použil jedine na WC, tu s ňou podpaľovali oheň. Rovnako ma zarazilo (či zaujalo), že Rodger vraví, aby mu ten odkaz / list, prečítali, lebo nemá okuliare, pritom keby si namiesto Biblie, ktorú aj tak nebude mať šancu bez nich čítať, zobral ako luxusný predmet (alebo na "predpis lekárom") práve okuliare, hneď by sa im lepšie rozkladal oheň. Colby nato išiel lišiacky, ako luxusný predmet zobral niečo na čo sa chce pozerať každý deň + to bude prospešné pre kmeň (a pre neho).

Vylúčenie Debb mi mimochodom nevadí, pri tej spovedi na konci zabudla, že sociálna hra, bolo to, čo jej chýbalo.
Ak chceš byť múdrym, nauč sa rozumne spytovať, pozorne počúvať, pokojne odpovedať, a keď nemáš čo povedať, prestaň hovoriť. (Johann Kaspar Lavater)
Nielen jej prípad. :mrgreen: Hlavne, keď som videl tie mestské tváričky s kompasom v ruke a potom pri stavaní prístrešku.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP01

Příspěvekod Truestory » 29 dub 2018, 12:15

Úvod byl super. Ten dlouhý pochod a hledání tábora mi přišlo fakt zajímavé. Jak už někdo poznamenal, zajímalo by mě jestli nemohli vzít celou bednu a jít, i když by možná byla fakt moc těžká.
Kucha mě jednoznačně v prvním díle bavila víc, takže mě zamrzelo, že utrpěla jasnou porážku. Že to Debb schytá 7:1 jsem nečekal a bylo mi jí i líto. Překvapilo mě, že Jeff měl nakonec jen jeden hlas. Škoda, že bylo málo prostoru mezi soutěží a kmenovkou, zřejmě se ale ještě moc nevyjednávalo.
Doufám, že v dalších dílech se projeví víc lidí. Obzvlášť v Ogakoru je to zatím nuda. Zatím po prvním dílu má mé mírné sympatie Rodger. Ale jinak jsem si zatím nevybral nikoho, komu bych vyloženě fandil.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů