S02 - The Australian Outback - EP03

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:56

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 zář 2013, 17:53

Hodně zaujala první soutěž, která mi přišla celkem nespravedlivá. Řekl bych, že Mike by Colbyho porazil, nebýt prasknutí tyče, potom už rychlejší Ogakor získal odměnu. Soutěž o imunitu jsem viděl těsně před koncem vyhranou pro Kuchu, ale vzápětí, jak měl Rodger velké problémy, jsem čekal, že jistě zvítězí Ogakor a nakonec opět zvítězila Kucha. Vypadnutí "Mad doga" mi až zase tolik nevadí.
Oblíbenci: Mike, Kimmi
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP03

Příspěvekod kata_rina » 20 čer 2015, 15:20

Vyloučení Kela z minulé epizody se zde ukázala jako velká chyba. Mad Dog hodně zdržovala svůj tým, ale i tak byla IC hodně vyrovnaná... Soutěže jsou v téhle sérii opravdu skvělé, takové v novějších sériích chybí...

Oblíbenci: Jeff, Mike, Keith
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 21 čer 2015, 00:37

Trošku průměrnější epizoda, kde spíš startovaly budoucí dějové linky (Mike a jeho prasokuch, vztah Jerri a Colbyho, vztah Elisabeth a Rodgera... [spoiler]Tina umí hrát tvrdě?[/spoiler] ). Pobavil Mikův výraz, když mu prdla tyč. V Kuche jsou dál favoriti Jeff a Kimmi, Mike se začíná měnit na maniaka. Spolupráci Jeffa a Alicie si nepamatuju, trochu překvapilo. V Ogakoru dostala konečně prostor Tina, s Mad Dogem byli super dvojka, škoda že tak krátko. Mad Dog mi bude chybět, i když mi nepřišla zase až tak úžasná, jako když jsem sledovat Austrálii poprvé, patřila k těm lepším postavám. Soutěž o imunitu prostá, jednoduchá, trochu jako pro děti, ale zároveň docela napínavá (ne třeba jako pouštění draků v Markézách, což byl epic fail). Líbí se mi, jak jsou podané vztahy mezi lidmi v obou kmenech... ani v jednom není žádná velká pevná aliance. Maximálně se teprve formují...

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Jeff, Jerri, Kimmi
Nejhorší: Mitchell, Nick, Keith
(?)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP03

Příspěvekod milan » 22 čer 2015, 20:07

Lamik.lamity píše:Hodně zaujala první soutěž, která mi přišla celkem nespravedlivá. Řekl bych, že Mike by Colbyho porazil, nebýt prasknutí tyče...
Práve som prešiel všetky komentáre, nech viem reagovať... v tomto máš určite pravdu, bol tam záber ako sa Colbymu triasli nohy, je možné, žeby ho fakt dal (čo mňa osobne prekvapuje). Škoda, že tie tyče neboli rovnako odolné. Ale klobúk dole pred oboma, mali tam peknú váhu, v dobe, kedy mali min. prísun vody a jediným jedlom bola ryža, je to i tak veľmi dobrý výkon.

Neviem či som sám, ale viac ma bavila RC, IC bola taktiež dobrá, ale proste RC je jedna z mojich naj v tejto sérii.

Rodger je najväčší badass vzhľadom na vek v celej histórii šou, nevedel plávať a išiel do toho po hlave v predošlom deji, rovnako teraz držal s mladými krok a išiel si svoje, naproti tomu mal druhý kmeň výhodu vo vekovom zložení, tam sme ale videli prvý z väčších podrazov, kedy aj Tina hlasovala proti kamarátke.

kata_rina píše:Vyloučení Kela z minulé epizody se zde ukázala jako velká chyba. Mad Dog hodně zdržovala svůj tým, ale i tak byla IC hodně vyrovnaná... Soutěže jsou v téhle sérii opravdu skvělé, takové v novějších sériích chybí...
+1

Austrália ma jedny z naj súťaži, hlavne tie tímové sú výborné, nevidím vyslovene rozdiel, či ide o odmenu alebo imunitu, musíš makať naplno, žiadne tajničky a podobné blbosti, tieto súťaže ukazujú, že tajničky sú možno dobré pre menej fyzicky zdatných (+ s vyšším IQ), ale ak treba... vedia aj takého disciplíny v pohode dať.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP03

Příspěvekod Truestory » 30 bře 2022, 22:27

Soutěže parádní, i když je škoda, že v soutěži o odměnu praskla ta tyč. Myslím si, že Rodger by ke konci neměl takové problémy kdyby nebyl tak zamotaný. Ale aspoň to bylo napínavé.

Rozjíždějí se strategie a první pokusy o aliance. Aliance Amber, Colby, Jerri, Mitchel vypadá poměrně silně. Maralyn pohřbil výkon ve štafetě a mně chybět nebude.

Je pro mě těžší si během krátkých epizod oblíbit nějaké hráče, nicméně zatím mi jsou nejvíc sympatičtí. Rodger s Elizabeth a Amber.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů