S02 - The Australian Outback - EP04

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:56

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP04

Příspěvekod kata_rina » 20 čer 2015, 19:53

Mikovi se konečně podařilo zabít prase, Yahoo :lol: nejdříve se to celému kmeni hnusilo, snad krom Rodgera, ale nakonec si nestěžovali, měli maso a byli spokojení (krom Kimmi, samozřejmě)
Obrázek Obrázek
Pro mě určitě více zajímavá trojce Keith, Tina a Colby než Amer, Jerri a Mitchell. Jerri mám ráda, ale je to původní černou vdovu a ráda budu sledovat její soužití s Keithem v jednom kmeni :D
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 21 čer 2015, 19:18

Mikova likvidace prasete mi moc nesedla. Jasně, borec, ale koukat na to nepotřebuju :D Ze soutěží se mi víc líbila skládanka, kvíz byl dost nudný - nedokážu se rozhodnout, co přesně mi na tom challengi vadilo, zároveň mě totiž štvalo, že tolik otázek jen tak přeskočili, ale taky mi přišlo, že trval zbytečně moc dlouho, tak jsem asi vadnej. Kvíz měl ale i jedno velké plus, a to lokaci - ty skály jsou boží. Mitchell mi chybět nebude, souhlas s tím, že se moci v Ogakoru ujala ta správná trojice. Jerri to na radě moc slušelo :love: Líbily se mi obě řeči Tiny při hlasování, konečně mi stoupá v žebříčku oblíbených.
Lesní požár vypadal drsně, Survivor měl štěstí, že Ogakor neshořel, to by jinak byl konec série sakra brzo. :D

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Jerri, Kimmi, Tina, Jeff, Colby
Nejhorší: Mitchell, Amber, Nick
(?)

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S02 - The Australian Outback - EP04

Příspěvekod Kamhal » 23 čer 2015, 09:14

Uloveni prasete byl neskutecny kousek. Kolik lidi ulovilo za 30 sezon neco jineho nez rybu/rejnoka? V dobe, kdy jsem S2 videl poprve jsem jeste stale fandil primarne tem, co meli nejlepsi predpoklady pro preziti a tak pro me po pravu byl Skupin nejlepsim hracem. [spoiler]Pri jeho navratu uz to bylo slabsi a jak rekl Jeff na reunionu, tak udalost z E6 uz dava smysl. Mike je proste nesika :D[/spoiler]

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP04

Příspěvekod milan » 23 čer 2015, 20:25

Ja osobne by som vymenil súťaže, kvíz je dobrý na oddych do súťaže o odmenu, ale do súťaže o imunitu by som dal niečo akčnejšie (aj keď tá súťaž o odmenu nebola akčná, určite sa pri nej viac zapotili, tiež s vedomím, že nevidia druhý kmeň).
Ja Mikea veľmi nemusím, je ale pravda, že keď som sledoval prvý krát Austráliu, a mal som nejakých 14-15 tak mi prišiel ako najväčší frajer (ale rovnako som vnímal aj istého pána zo S7), ak ale človek vníma iné aspekty (hlavne sociálnu hru), tak je Mike strašný blbec a príde mi trošku mimo. Preto preferujem skôr niekoho ako Jeff, dobré hlášky na kameru, v tábore drží, ale hubu a krok, fyzicky nieje najslabší a aj rozmýšľa o hre.

Celkovo by ma aj zaujímalo, či lovenie bolo nejako ošetrené v zmluvách (hlavne produkcie s hostiteľskou krajinou - AU).

Mitchell mi chýbať nebude, z herného hľadiska nepredviedol nič, stále mám pocit, aj po tých rokoch, že podobne ako Jerri, si prišiel hlavne robiť promo. Nieje samozrejme prvý ani posledný hráč, ale nesedel mi herne do takejto hry (hl. po strategickej stránke nepredviedol podľa mňa nič).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP04

Příspěvekod Truestory » 31 bře 2022, 14:39

Zajímavý díl. Vadí mi, že soutěž o imunitu byla tak rychlá, protože ani nevím komu to jak šlo. Michael překvapil, že dokázal poměrně snadno ulovit prase. Já i když maso miluju, tak bych asi nedokázal takhle zvíře zabít.

V Okagoru se na to šlo pořádně a Tine a Keith se podařilo rozbít alianci, což mě překvapilo. Za mě jsem ale rád. Mitchell mě ničím moc nezaujal. Jsem hodně zvědavej jak se to bude vyvíjet dál. Sloučení už se pomalu blíží.

Konečně vím, co se stane v případě druhé remízy. Zajímavé pravidlo. Ale asi nejlogičtější pokud to má zůstat tak, že rozhodne sociální hra.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti