S02 - The Australian Outback - EP05

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:56

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP05

Příspěvekod kata_rina » 20 čer 2015, 20:39

V této epizodě se neudálo nic důležitého. Snad jen Alicia a její finger :D
Obrázek

Soutěže fajn. Mají to ještě hodně vymakaný, záběr na dezinfekce a další léky jako podklad pro soutěž. :idea: Jinak konečně jednou zase IC vyhrál kmen Ogakor. Domů se pakovala Kimmi, která dle mě do svého kmenu nezapadla ... Příště 1. survivor evakuace :(

Oblíbenci: Jeff (jak já se těším na jeho účast v s31), Keith

Colby zatím nic moc, pamatovala jsem si ho jako toho, který byl v popředí už od 1. dne, zatím neví na jakou stranu se přidat....
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 22 čer 2015, 00:16

V Kucha se poslední dobou řeší jenom samý zabíjení a to mě moc nebere. V hádce s máváním prstu měla podle mě pravdu Kimmi, ale na druhou stranu těžko říct... ono totiž asi každá mluvily o něčem jiným. :D Mnohem víc mi vadilo, jak Mike řešil, že je Kimmi špinavá, co je mu do toho, pokud nějak extrémně nesmrdí (neříkám, zmínit to mohl, ale ono to přišlo na přetřes snad třikrát a ještě se u toho dělaly vtipy). Překvapila mě scéna při zabíjení slepice, kdy Kimmi klečí v lese a trpí a za ní... co to jen je?... co se to tam hejbe?... klokan! :D Jasně, Austrálie, kdoví, co jsem čekal, ale rozhodně ne klokana v živý přírodě. Nebo teda aspoň tak blízko u soutěžícího.
V Ogakoru se řešilo prohrávání a zakopání rybích zdechlin. Výraznější byla v tomhle díle Amber a já zjišťuju, že není tak hrozná, jak jsem si jí pamatoval. Vlastně má zatím skoro stejnou roli jako Elisabeth v Kuche a možná ani ne o moc míň záběrů... přitom Elisabeth naposled byla moje favoritka... nejspíš to bude tím, že Amber není až tak supercute holčička, jenže tentokrát mi na tom moc nesejde :D
Odchod Kimmi mě mrzí, oblíbil jsem si ji opravdu hodně, tak se na ní teď aspoň těším do 2nd Chance, předtím mi byla dost ukradená, a teď pomalu jeden z favoritů... :D

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Kimmi, Jerri, Tina, Jeff
Nejhorší: Nick
(?)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP05

Příspěvekod milan » 23 čer 2015, 21:06

Kimmi a Survivor? Úprimne si myslím, že 1 premrhané miesto v caste, rozoberme si to, strategicky nulová, sociálna hra bola, je aj bude vždy ovplyvnená tým, že je vegetariánka (v Survivor je jedlo alfa omegou), rovnako fyzicky nemá čo ponúknuť. Pred časom, keď sa riešila druhá šanca do S31 sa niekde priznala (alebo chválila), že deti vychováva tiež ako vegetariánov, to je podľa mňa strašná kravina, niečo ako vnucovať deťom vieru. Nič proti, ale deti potrebujú k zdravému vývoju aj prísun bielkovín a zdravých tukov (nemusia jesť zrovna každý deň vyprážané mäso alebo hamburgery ale proste biele kuracie mäso, alebo kvalitná sviečková - steaky a podobne, raz za čas je potrebné zjesť pre zdravý vývoj). Celkom sa divím, že druhú šancu vôbec dostala.

K jedlu, mňa prekvapuje, že zvyšok mäsa vyhodili, mali ho tepelne spracovať a tlačiť do seba celý deň, neverím tomu, že by ho nedali za deň - dva (hoci aj studené), prípadne ho zahrabať ako sa to robilo niekedy.

Vylúčenie Kimmi mi nevadí, skončila z logických dôvodov (ktoré som vypísal vyššie). Alicia možno nemá sociálnu hru (je veľmi dominantná a konfliktná), ale môže pomôcť v súťažiach, Elizabeth, aj keď ju nemám rád, má dobrú sociálnu hru. A mužov by určite nevyhadzovali.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP05

Příspěvekod Truestory » 31 bře 2022, 21:40

Při soutěži o odměnu Okagor podle mě zvolil špatnou taktiku. Nejdřív si měli přinést Amber a Tinu nechat až nakonec.

Soutěž o imunitu se mi moc líbila. Hodně mě taky zaujalo, jak funguje ta kamera. Vypadalo to, jako by kameraman běhal s nima, zároveň při záběru z vrchu nebyl vidět. :idea:

Kimmi se na ostrov nehodila. Vegetarián to tam bude mít logicky vždycky těžké. Navíc ještě ten strach z bakterií... Nicméně Michael při odevzdávání hlasu mluví o zradě. Ta mi nějak unikla. Neví o tom někdo něco?

Nejvíc jsem si oblíbil Rodgera, Amber a Elizabeth. Jsem zvědavej, jak se kdo popasuje s přechodem do sloučení.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů