S02 - The Australian Outback - EP06

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:57

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 22 čer 2015, 20:16

Tak jsem se dostal k Mikovu pádu do ohně. Celá epizoda vlastně začíná Mikovo motivační a povznášející řečí o tom, co se v Survivoru naučil, jak mu to hodně dalo, a rozdělává při tom oheň, což mě zaujalo. Nelíbily se mi pak jeho slova na závěr, protože to bylo něco, co řekl během hry, před zraněním, divák tak vlastně ani neví, jak to s ním vlastně dopadlo.
Hlavní hvězdou epizody byla ale Jerri. Její fantazírování o chlapovi politém čokoládou a vášnivém slízávání :D Amber v tom taky sehrála svoji roli, ale tak nějak... vypadá, že vždycky hraje druhé housle? A nejen s Jerri, ale třeba i když si s Tinou pletou vlasy. Při soutěži o odměnu mi moc nesedlo, jak Colby chrstnul na konci po Jerri tu vodu, nepostřehl jsem snad něco? Nepřišlo mi, že by to zrovna ona nějak podělala, to spíš Amber měla příšerné manévrování :D Jinak Colby ok... Všichni vlastně tak nějak ok, ze soutěžících mi teď vlastně nikdo nevadí... člověk má až pocit, že na tom je něco špatně. Vždycky je potřeba někoho nesnášet a přát mu zdrcující konec. :D :-|
PS: Znovu potěšil pohled na Jerriin bubínek :mrgreen:

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Jerri, Michael, Elisabeth
Nejhorší: Alicia?, Keith?
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP06

Příspěvekod kata_rina » 23 čer 2015, 13:51

Mike byl evakuován :( a to oslabilo kmen Kucha. Jak pak říkal Jeff, s největší pravděpodobností byl následující IC vyhráli a do sloučení by šli s převahou a celá hra mohla mít úplně jiný vývoj.

[spoiler]Takhle se na Mike můžeme těšit v sérii s evakuovanými navrátilci, kde hrál dle mě o dost slabší hru, ale to až u konverzace k dané sérii.[/spoiler]

Sakra z Colby jsem vážně zklamaná, pamatuju si ho jako bůh ví jakýho hrdinu, zatím je věčně ospalej či nakrknutej ... Amber je takový psíček Jerri, běhá jí furt za zadkem a co Jerri řekne, to je svaté. Líbí se mi hra Keitha, od začátku nezapadal do svého kmenu, pak ty věčný rozpory s Jerri, ale on se stále drží :idea: U Kucha se mi začíná líbit Nick, škoda, že má tak málo prostoru na kameře, fyzicky i psychicky je na tom dobře. A pak Jeff! Jsem na něj zvědavá v nové sérii!

Oblíbenci: Keith, Jeff, Nick
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP06

Příspěvekod milan » 23 čer 2015, 22:03

Prelomový diel, nielen toho... podľa mňa najvážnejšieho zranenia, ale aj budúceho vývoja hry. Žiaľ, môže si zato sám, skúste si zaspomínať na letné dni, keď vypijete málo vody, akí ste pomalí, je Vám zle, a teraz k tomu pridajte, že fúknete do ohňa (kde je ešte k tomu aj teplý vzduch), rozfúkate uhlíky, atď. To muselo takto dopadnúť, reflexy nepustia, a čo spravíte prvé keď padáte z bicykla, alebo čo popisujú bežne vodiči pred zrážkou? Ruky dopredu... a tu to platilo tak isto. Mal v podstate šťastie v nešťastí, mohol pokojne prísť o oči (alebo by mu chytili vlasy a ohorela koža na tvári), tie ruky, keď už ukazoval na Reunione boli celkom v poriadku.

Len ma trošku serie: (spoiler otázok na FTC a debát po tejto udalosti)
[spoiler]Ako ho hráči z jeho kmeňa glorifikovali, pritom im liezol na nervy, bol to magor, podľa mňa by ho vylúčili po čase, a pamätám si, že na FTC tam kecali blbosti o tom, či by mal sedieť on na jednom z tých dvoch miest a hrať o milión (finalisti kecali ďalšie hlúposti, aby bozkali riť a nestratili sympatie v hre o prachy), ľudia rýchlo zabúdajú, akým magorom bol počas tých 5-6 epizód, zlá sociálna hra, psychopatický pohľad, atď.)[/spoiler]
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP06

Příspěvekod Truestory » 01 dub 2022, 18:58

Tak počet v kmenech nakonec srovnán na 5:5. Škoda zranění. Snad neměl Michael moc trvalých následků. Každopádně tahle série přišla o zajímavého hráče.

Hodně se těším na sloučení. Myslím, že šance jsou zatím vyrovnané.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti