S02 - The Australian Outback - EP07

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:57

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 23 čer 2015, 01:00

Líbila se mi "finta" s odlišnými vzkazy pro oba kmene, díky které všichni čekali jinou návštěvu. Že se kmeny sloučí na nové pláži jsem si úplně nepamatoval, čekal jsem, že budou v Ogakoru, ale to hlavně proto, že si pamatuju to, že byl tábor blízko u vody. ;) Dost mě v tomhle díle bavila Elisabeth, s Tinou překvapily, jak dlouho vydržely v soutěži o imunitu (sice jsem si během sledování vzpomněl, že to skončí dohodou mezi Tinou a Keithem, to ale nic nemění na tom, že je Tina badass :D ). Hlasování dopadlo, jak dopadlo, Jeff je venku a Kucha v průseru. Přitom v díle předtím bylo po evakuaci Mika tak trochu jakoby naznačeno, že ho pomstěj nebo tak něco.
Jerri sleze z tyče kvůli čokoládě, při myšlence na kterou dostávala díl předtím orgasmus, a oni nám okážou jenom olizující se Amber. Zajímalo by mě, co asi Jerri s tou čokoládou dělala, že se to nedalo odvysílat. :D
Při deadlocku jsem čekal, kolik Jeff řekne, že má hlasů, protože mi kupodivu docvaklo, že při odchodu Kimmi její hlas vlastně neukázali. Jeho odpověď naštěstí dávala smysl, stejně mi dodatečně přijde, že zatajení Kimmiina hlasu byla tak trochu blbost.
Začíná mě překvapovat, kolik toho mám k Austrálii co říct. U Fiji jsem slohy nepsal, a pokud vím, dokonce ani u PI nebo něčeho podobně dobrýho. Přitom mě Austrálie zatím co do zajímavosti malinko zklamává... ale Elisabeth a Tina se teď konečně rozjíždějí, tak uvidíme, jak dál. :eee:

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Elisabeth, Tina, Jeff, Colby, Jerri
Nejhorší: Rodger, Amber
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP07

Příspěvekod kata_rina » 23 čer 2015, 14:20

Zase půlka epizody zaplácnutá spojováním... Jako fajn nápad takhle je přeposlat do druhýho kmene, ale proč to tak prodlužují...

Jerri se dočkala čokolády :lol: a co se nedělo, Amber skočila hned za ní jako její pejsek. Bože jak tahle ženská [spoiler]mohla vyhrát All star sérii, jo a jó ona vlastně dělala poskoka Robovi a ten jí dotáhl až do finále. Kde nakrknutá porota dala milión raději jí než jemu za ty jeho podvody atd.[/spoiler]

Vzdání se Tiny imunity bylo velmi chytré, i když se jí do toho nechtělo, pochopila, že jestli chce zůstat ve hře musí se pro bývalý kmen Ogakor obětovat a nechat imunitu Keithovi, který by byl jinak na řadě a znamenalo by to jeho odchod domů a zároveň oslabení Ogakorů.

Odchod Jeffa mě mrzí, oblíbila jsem si ho. Ale asi navždy bude ten, který se nechal vyřadit kvůli arašídovému máslu :D

Oblíbenci: Tina, Keith, Jeff, Jerri
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP07

Příspěvekod milan » 24 čer 2015, 15:52

Nechcem byť za zlého, lebo všetci vedia, že túto sériu (a drvivú väčšinu castu) fakt nemusím, ale je pomer hráčov 5:5, a na konci, pri súťaži o imunitu, keď je to 1:2, tak Alicia (športovo založená žena) odstúpi pre blbú čokoládu a ostanú tam 2 ľudia, ktorí majú po 40 rokov? Opakujem Alicia - 32 ročná, športovo založená a ešte predtým 23 ročná Elisabeth, princezná, ktorá aby sa nedajbože neprechladila si ešte vypýta loďku.

Na TC v podstate doplatili nato, že Ogakor eliminoval 1 z 2 ohrozených, tým, že získal (darovanú) imunitu.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP07

Příspěvekod Truestory » 03 dub 2022, 08:32

Tak sloučení proběhlo vtipnou formou. "Léčka" se mi moc líbila. Soutěž o imunitu šílená. Stát tam 11 hodin? Na to bych se vy.... :D
Ogakor na kmenovce logicky zkusil Jeffa, když věděl o hlasu. Kucha pro mě nepochopitelně zkusila Colbyho. Měli na výběr Colbyho, Tinu, Amber a Jerri. Pro mě by bylo hodně nepravděpodobné, že by Colby jako silný v soubojích získal nějaký hlas. Tina přenechala imunitu Keithovi, takže je očividně taky v suchu. Takže já bych vybíral mnezi Amber a Jerri.
Dost by mě zajímalo, co by se dělo, kdyby Kucha dala Jerri. Jerri i Jeff získali v minulosti 2 hlasy, tak nevím, jak by se to řešilo.
Jeffa je škoda, byl to pro mě zajímavý hráč. Doufám, že někdo z Kuchy něco vymyslí a nebudou teď 4 nudné kmenovky. Otázka je jestli je toho někdo schopen. Rodger je sympaťák, ale moc mu na to nevěřím. Největší šance na to s tím něco udělat dávám Elizabeth a možná i Nickovi.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů