S02 - The Australian Outback - EP10

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:58

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP10

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 11:13

No wow, tak to bylo překvápko, už jsem myslel že se z toho zase stanou nudný jatka na několik epizod a ono heleme...kočka Elisabeth pro kterou jsem měl celou sérii slabost a teď se s ní loučil mi bude ještě nějakou dobu na očích, gratulace. Soutěž o imunitu paráda! O odměnu taky, ale nechtěl bych to celý stavět a jen co by mi tam proběhlo pár špinavců to zas bourat :D klidně bych ustřihnul pár scén z romantickýho výletu a radši hodil víc záběrů jak Jerri padá ze zdi dolů :D Super epizoda
Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP10

Příspěvekod kata_rina » 24 čer 2015, 15:40

Soutěž o odměnu byla velmi dobře sestříhána a k tomu ten hudební podtext, prostě krása :idea: Celkově v téhle sérii je hudba úžasná! Pobavilo Colbyho zacházení s Jerri :lol: Odměna úplně úžasná :love: A suvenýry v podobě korálů vyšly CBS draho :D ale co jako památka dobrý. A jako strategický tah? To se uvidí ... Nick, na to že mu bylo špatně si vedl v IC velmi dobře a domů se překvapivě pakovala Jerri. Uvidíme, co tam bez ní bude Amber dělat.

Oblíbenci: Jerri, Nick, Keith
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP10

Příspěvekod milan » 25 čer 2015, 17:34

Jerri a jej monológ o tom, ako je táto hra nespravodlivá, sa jej vrátil na TC. Ak by Nick nedal imunitu, tak si myslím, žeby sa pakoval, ale takto vybrať medzi Rodgerom a Elisabeth, ak máte v kmeni niekoho ako Jerri, to sa proste pýtalo po podraze. Ruku na srdce, jej sociálna hra bola neskutočne zlá, ak tvrdila, že Keith nieje v kmeni obľúbený (po minulé epizódy), tak neviem či mala sebareflexiu, lebo ona bola na päsť. Jej jediný svetlý moment v hre: placky, aj to vedela tak omieľať dookola, hlavne v spojení s tým "ja viem spraviť placky, a máme tu kuchára, ktorému sa pripálila ryža", až to bolo otravné!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 27 čer 2015, 19:15

Tahle epizoda byla výhradně o Jerri a Colbym. Není to myšleno jako stížnost, nevadilo mi to - vzhledem k odchodu Jerri to bylo něco jako vyvrcholení jejich vztahu. :D Co se týče toho, jak Colby házel s Jerri při soutěži, čekal jsem něco horšího - jako, gentlemanské to zrovna nebylo, ale nějaké týrání taky ne. Bavila mě hlavně soutěž o imunitu, líbilo se mi, jak si to všichni užívali. U podrazu na Jerri pak trošku zklamalo, že nedošlo na žádné šokované výrazy. :D Jinak mě její odchod mrzí, rozhodně jedna z nejlepších hráček v Austrálii, moc mě bavilo jí sledovat... jinak myslím, že jsem to nechápal už při prvním sledování, ale prostě nikdy mi nepřišla jako nějaká supermegauberbitch, jak se o ní všude mluví. Taková malá mrška s ostrým jazykem, to ano, ale neudělala nic, za co by jí měla půlka Ameriky nenávidět. :?

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Jerri
Nejhorší: Rodger?
(?)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP10

Příspěvekod Truestory » 24 kvě 2022, 17:43

Soutěž o odměnu vypadala super, ale štve mě, že jsem neviděl celé souboje. Přišlo mi, že Keith do toho nedal maximum, nebo hodně nemohl :mrgreen:
Líbánky byly super. Jerri skoro zamilovaná a Colby znechucenej :mrgreen: Soutěž o odměnu byla taky super a celkem mě překvapilo vítězství Nicka.
Nejlepší v dílu přišlo na závěr. Už jsem moc nevěřil tomu, že se hra zamotá a bál jsem se, že to bude jako v první sérii. Jerri sice hezká holka, ale hrála špatně a působila dost nesympaticky a to ji po zásluze stálo místo. Nevěřím ji moc, že to vyřazení čekala... Jsem dost zvědavý na další díl. Amber sice odešla parťačka ale furt ji vidím jako jednu z favoritek. Další favorit je asi Colby. Elizabeth hraje asi nejvíc, ale myslím, že se dál půjde po jejím bývalém kmeni. Zajímavý je i Keith.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti