S02 - The Australian Outback - EP11

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:59

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP11

Příspěvekod milan » 26 čer 2015, 16:47

Aukcia jedla, jedna z tých, kedy ešte bolo povolené zdieľať prachy aj jedlo, ale veľmi dobrá, mali veľmi dobré jedlá, len problém bol aj v tom, že žalúdok si na také niečo odvykol, a nie každému to sadlo, ale bolo jasné, že produkcia už musela s nimi niečo robiť, lebo by neprežili asi ďalší deň bez jedla a hlavne im dodali psychickej vzpruhy. Colby prevzal žezlo po Keithovi v IC, súťaž sa mi páčila, mám rád všetky obmeny tejto súťaže, jedna z tých stálic, ktoré často produkcia využíva, ale nečudujem sa, má to všetky aspekty atraktívne súťaže pre tento typ RS. Dohoda, ktorú ponúkol Jeff bola férová, celkom mi nieje jasné, ako mohli dôjsť do štádia, že takmer zjedli všetko, hlavne pôvodná Kucha, ktorá mala takmer stále mäso, u Ogakoru to aj chápem, ale pri zlúčení si najskôr brali aj pôvodné zásoby + pri zlúčení mali hostinu, takže je jasné, že zle hospodárili, lebo v takom Borneu s jedlom problém nemali.

Vylúčenie Nicka asi logické, len mi prišlo divné, že on hlasoval inak ako E+R, čakal by som, že aspoň zacielia na jedno meno. U Amber nechápem, že neprebehla, logicky je č. 4, pochybujem, že v tej dobe sa zamýšľala nad niečim takým ako loajalita a to, ako by to ocenila porota, proste ďalšia nevyužitá možnosť ako zamiešať kartami. V tejto sérii mi veľmi pripomína Seana z Bornea, i keď samozrejme nehlasovala debilne ako on, podobne ako on, mohla zmeniť smerovanie hry, zacielením na ľudí, ktorým je zjavne ukradnutá.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 28 čer 2015, 02:00

Aukce super, záležitost s jídlem zajímavá, taky musím říct, že mě překvapilo, jak špatně na tom jsou. Situace s Amber byla zvláštní... každopádně Elisabeth a Rodger pro ní hlasovali, že by jí ani na své straně nechtěli? Nebo na ni byli naštvaní? Nick byl z celého castu asi nejnudnější a nejvíc neviditelný, moc k srdci nepřirostl. Jenže ono se tam celkovo moc věcí neděje... po odchodu Jerri jde hra tak trochu stranou a vypadá to, že odteď půjde hlavně o přežívání...

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Tina, Colby
Nejhorší: Rodger, Elisabeth, Amber
(?)

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP11

Příspěvekod Truestory » 30 led 2023, 23:39

Aukce byla povedená, ale i na tom jak se jim udělalo špatně bylo vidět, že jsou fakt na dně. Zřejmě velmi špatný hospodaření, na druhou stranu ono se to asi i blbě odhadne. Možná si mysleli, že ještě něco dostanou, což se nakonec i stalo :mrgreen:

Soutěž o imunitu parádní. Jaký rozdíl oproti tomu, co teď vysílá nova. Zklamala mě Amber, že něpřeběhla, protože se to v této situaci jevil jako logický tah. Momentálně jako favorita vidím asi Keitha, který to má opravdu pěkně rozehrané.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů