S02 - The Australian Outback - EP14

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:00

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP14

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:08

Elisabeth venku...zbytek série jen tak prolítnu...v podstatě se právě elisabeth zasloužila o to že ty ostatní 3 jsou tak daleko. Keith je marnost nad marnost, Tina ničim neohromila, ale je nejmenší zlo a Coldymu to nepřeju, ten už si užil dost, divim se že mu zbytek pořádně nezatopil, byl v tý soutěži jak na dovolený, ještě že se to v dalších sériích změní...
Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S02 - The Australian Outback - EP14

Příspěvekod kata_rina » 26 čer 2015, 13:27

Colby vyhrál auto a návštěvu matky, která trochu narušila (v dobrém smyslu) dění v táboře. Líbilo se mi jak v dřívějších sériích mohli opouštět kmen a prozkoumávat okolí. Jsou z toho krásné záběry a pro dotyčné určitě krásné vzpomínky. V novějších sériích jsou rádi když dojdou k stromové poště ...

Elizabeth se pakovala domů. A zbyla trojce Colby, Keith a Tina, která se zformovala už ve starém kmeni Ogakor. Pro mě je favoritem Keith, jehož hra se mi při zhlížení série v rámci maratónu líbí nejvíce. Dříve byl mým favoritem Colby, ale je to už opravdu dávno, kdy jsem Austrálii viděla a jsem ráda, že jsem si to takhle utřídila a i zopakovala. Vidím to teď úplně jinak a [spoiler]nedivím se, že porota zvolila jako vítěze Tinu ;)[/spoiler]
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP14

Příspěvekod milan » 26 čer 2015, 21:45

Súťaž o imunitu bola výborná, také zhrnutie viacerých súťaži, kde znova dominoval Colby, ktorý doslova ovládol posledné súťaže, získal auto, návštevu mamy s tým spojenú, najedol sa (ten myslím trpel hladom najmenej - korálový útes, kovboji, obed s mamou), TC bola len formalitou, pokoj zbraniam a istá vylúčená, v podstate veľmi nudná epizóda. Nechápem ten "hype" okolo tejto série, áno je drsná čo do podmienok, ale veľmi nudná do priebehu a cast je veľmi preceňovaný, napr. Colby by v sérii s mužmi rovnakého veku šúchal papučky, jeho konkurencia? 40 ročný kuchár, ktorý i tak získal 2 imunity, 40 ročná mama od detí, ktorej trčia len kosti a silikóny, mladá baba, ktorá mi pripomína Colleen (čiže jalová), starší pán, ktorý vypadol epizódu dozadu, bez šance vyhrať... proste s takou konkurenciou by dominovalo viacero hráčov.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 29 čer 2015, 00:59

Epizoda se líbila, i když se vlastně nic nedělo - doteď mi ten pokojný nádech, nebo jak bych to nazval, moc nevoněl, a přitom si pamatuju, že se mi závěr Austrálie líbil... a s radostí zjišťuju, že to tak je pořád. Z týhle epizody mám pocit, že se blíží ke konci něco velkého, něco, co pro ty lidi mělo význam, velké dobrodružství... smutná hudba a tak podobně, řekl bych že tak to bylo myšleno, aby divákovi bylo líto, že už to končí.
Colby dominoval v obou soutěžích. Návštěva mamky Donaldson byla fajn. Elisabeth mi ve své poslední epizodě sedla, přestože v těch posledních moc ne, což mě trochu zklamalo... z původní velké favoritky je tak soutěžící, která byla v pohodě, ale nic převratného.

Po 14. epizodě:
Nejlepší: Tina
Nejhorší: ??? (celkově asi přeci jen Elisabeth)
(?)

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S02 - The Australian Outback - EP14

Příspěvekod Truestory » 19 dub 2024, 19:25

Colbyho dominance v soutěžích je hodně nudná, ale myslím si, že najel na vlnu ze které už bylo hodně těžké ho shodit, protože měl o dost větší (čti alespoň nějaký) přísun jídla a měl víc sil.

Jinak se mi obě soutěže líbily a celkově měl díl pěknou atmosféru. Elizabeth byla celkem jasná, protože porota by ji na 99% vybrala za vítěze. Já bych to nejvíc přál Keithovi, ale asi má nejmenší šance. Největší šance má naopak Colby, jemu by to mohla zhatit jen nevyhraná imunita.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů