S02 - The Australian Outback - EP16

Herbert River at Goshen Station (South-west of Cairns, Queensland, Australia)
January 28, 2001 – May 3, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S02 - The Australian Outback - EP16

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:01

Epizóda 16
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S02 - The Australian Outback - EP16

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:30

Aussie - toť tvrdé podmínky, (které by v současnosti nebyly od věci), série jako taková se mě líbila, ale jak naznačil Milan, jakákoli práce s ní je na *****... Zároveň je to destinace, kterou bych rád navštívil - na přímo tam, kde se hrálo, je Austrálii všeobecně.

A když využiju Milanův oblíbený příměr, tak Austrálie je zemí, která dala vzniknout toaleťáku značky Manthey.

02 Favs - Elisabeth, Keith
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S02 - The Australian Outback - EP16

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 17:49

Hodně lidí má Austrálii mezi nejoblíbenějšíma (i když to z příspěvků tady moc nevypadá :mrgreen: ), já k nim nepatřím...

Tahle řada má hodně pozitiv - zajímavě různorodej cast, soutěže, prostředí, survivor podmínky... ale jako celek mi to prostě nějak nezapadá :? Vítězka je pro mě navíc taky taková nemastná, neslaná... kapitán Amerika Colby taky nic extra, kuchtík Keith zvláštní to člověk a tak bych moh pokračovat se zbytkem lidí...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
JamesBit007
Příspěvky: 2
Registrován: 23 pro 2013, 14:51
Nejoblíbenější série: Austrálie, Cook Islands, Heroes vs. Villains, All Stars, China
Nejoblibenější hráči: Elisabeth, Stephanie, Eliza, Corinne, Amy, Brenda, Chelsea, Andrea, Christa / Colby, Ethan, Penner, Couch, Ozzy.

Re: S02 - The Australian Outback - EP16

Příspěvekod JamesBit007 » 23 pro 2013, 15:19

Tak já patřím mezi příznivce Golden Age sérií a Austrálie má mezi nimi čelní místo.

Především to bylo o přežití - hlad, nutnost šetřit jídlo, deště a zima, rozbouřená řeka, lov divočáka, rozdělávání ohně... prostě super. Oproti pozdějším "výletním" pobytům, kde se všichni jen váleli na pláží, tady šlo o opravdové přežití.

Cast byl zajímavý, v podstatě každý člověk měl co nabídnout (a také se jich později relativně hodně objevilo podruhé, resp. potřetí).

Líbilo se mi také, že se tu vynořoval později přehlížený problém: mám držet ve hře lidi, které nesnáším, ale mám s nima alianci, nebo je mám vylučovat a ponechat si ty, kteří jsou mě lidsky sympatičtí? Tím, že je "později přehlížený" myslím to, že "kvalita" lidí postupem času přestala hrát roli. Také je nepřehlédnutelné, že tady zvítězil princip "drž se svých spojenců až do finále". Někdo má rád "marianovské" podrážení od první minuty, já to nesnáším. Drž svou alianci a věř jí, podporujte se až do konce - to je pro mě jeden ze základních principů.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S02 - The Australian Outback - EP16

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:50

Austrálie je pro mě TOP. Nedokážu říct, zda je to nejlepší série, co jsem dosud viděl, ale patří mezi ty nejlepší. Skvělí hráči, drsné prostředí (viz vytopený tábor, žádné jídlo, zranění atd.). Tady šlo opravdu o přežití.

Tina byla pro mě překvapivou vítězkou, ale jak už tu bylo řečeno, tak ona byla hlavou aliance. Colby byl skvělý, takovou dominanci jednoho hráče jsem nezažil. Osobně jsem přesvědčen, že vítězil velkou měrou díky tomu, že vyhrával odměny, jež zahrnovaly jídlo, načež se posílil a vyhrál další soutěž. Ostatní pak díky tomuto začarovanému kruhu byly bez šance. Navíc byl Colby čestný a férový chlap, prostě kovboj. To ho však připravilo o milion. Keith byl pro mě rozporuplnou osobností. Rodgera jsem si naopak zamiloval. Naučil se plavat, než šel do Survivor, a pak skočil z té skály do vody! :shock: Prostě skvělý. Měl krásný vztah s Elisabeth, kterou jsem měl rád. K Amber a Nick není moc co říct. Jerri byla správná mrcha, ale bylo vidět, že je taky jen člověk a nemůžu říct, že bych jí vyloženě neměl rád. Aliciu si pamatuju pro skvělou hádku s vegetariánkou Kimmi. S Kimmi jsem měl problém jenom kvůli tomu, jak se vyjadřovala a jak jí vadilo, že ostatní si ulovili divoké prase (o slepicích nemluvě), aby se najedli. Jeff byl mazaný a myslím, že jeho vyloučení hned zkraje sloučení bylo rozumné. Mike byl skvělý a jeho zranění jen dokazovalo, jak je Survivor drsný. Mitchell, Maralyn "Mad Dog", Kel a Debb toho moc nepředvedli, ačkoliv mi pak bylo líto Debb kvůli tomu, co prožívala.

Když to sečtu, tak Austrálie byla famózní série, kterou řadím mezi absolutní špičku. Možná se k ní jednou rád vrátím.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S02 - The Australian Outback - EP16

Příspěvekod milan » 26 čer 2015, 23:30

ZHRNUTIE SÉRIE:

Úprimné, nemám túto sériu rád, nepopieram, že je z tých lepších a ten môj pocit, je samozrejme subjektívny. Niekto miluje ten cast, mne príde bez potenciálu, hra je často nudná, hlavne po zlúčení. Súťaže sú výborné, ale z môjho pohľadu, vždy v opačnom poradí : odmena vs. imunita. Zranenie, ktoré sa glorifikuje a z imbecila, bez sociálnej hry, ktorý by letel možno pred zlúčením sa robí obeť série, ktorá by "samozrejme" sériu vyhrala. Hráči bez snahy zmeniť pomer síl. Prevarený cast (do budúcna), veľa stereotypov. Príde mi maximálne hlúpe, odstúpiť zo súťaže pri pomere 5:5, kvôli čokoláde, alebo odvoze loďkou... a potom vyplakávať každú kmeňovú radu... "že vyhubenie kmeňa je otázkou času". Hlúpi ľudia!

Víťaz vzhľadom na sociálnu hru asi zaslúžený, rovnako Tina spravila veľmi dobrý krok s prenechaním imunity Keithovi, vtedy sa lámal chlieb. Taktiež využila súperenie a nie moc 100% jednotu Keitha & Colbyho (jeden by nezobral druhého do finále). Pre tieto veci si výhru zaslúžila. No je kvalitná víťazka? Netvrdil by som, skôr šťastná!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S02 - The Australian Outback - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 30 čer 2015, 20:02

Reunion - Dobrý, ke slovu se dostali komplet všichni a docela dost, paradoxně mi přišla nejpřehlíženější Tina. :D Bryant Gumbel by se k moderování Reunion Show mohl klidně vrátit. :D Jinak největší star tu byla rozhodně Mad Dog.

Austrálie - Perfektní prostředí (bezkonkurenčně Survivor prostředí, na které bych se chtěl jednou podívat ze všech nejvíc), krajina, kvalita, celé mi to přišlo na teprve 2. sérii dobře natočené, třeba v porovnání s Borneem nebo Markézami... soutěže skoro všechny výborné, efektní, i když jednoduché. Možná kromě pár momentů, jako třeba při soutěži s počítačem, mi ani trochu nepřišlo, že to bylo natočené už před 15 lety, takže ze starých sérií podle mě jedna z těch, která "stárne" nejlépe, respektive nestárne :D Cast taky velmi dobrý, sympatický, na druhou stranu se dost špatně u mnoha lidí těžko vysvětluje, co přesně udělali... většinou tam jen byli. Jedno velké mínus Austrálie tedy určitě je, že to místy byla dost slušná nuda... Austrálie se mi tak dnes už asi do top 10 nevejde, ale daleko od toho nebude - tipoval bych ji teď ve svém žebříčku někde mezi 12. a 15. místem (do lepší poloviny patří určitě).

Cast:
Debb - solidní 1st boot. Její příběh po soutěži mě dost mrzí a štve reakce lidí, protože vlastně neudělala nic odsouzeníhodného (= další z mála věcí, na které je poznat stáří řady, dnes už by to snad bylo každému jedno, aspoň doufám)
Kel - kauza "beef jerky" ho do dneška obaluje tajemstvím... jinak sympaťák
Maralyn - super člověk, ale už se z jejího brzkého odchodu nehroutím, tak jako před lety
Mitchell - asi největší "meh" celé série... ale nevadil mi
Kimmi - příjemné překvapení, které jsem nečekal. Jedna z top postav série
Michael - nesedl mi. Tedy, zpočátku ano, když byl za trubku... myslím, že kmen na něj začal měnit názor už po ulovení divočáka, ne až po pádu do ohně... a to už taková zábava nebyla
Jeff - spolu s Kimmi top z kmene Kucha. Na oba se těším v Kambodži
Alicia - celkem v pohodě. Krom mávání prstem ale moc velkých momentů neměla
Jerri - asi největší překvapení rewatche. Jerri je teď moje favoritka Austrálie, po jejím odchodu se v podstatě už nic zajímavého nedělo (ano, povodeň a tak podobně, ale to nemělo nic společného s povahou soutěžících). Takže dneska dokážu Jerri ocenit víc, než dřív
Nick - nuda. Nic nepředvedl... ale nějak nepříjemný mi taky nebyl
Amber - i na ni jsem při sledování trochu změnil názor k lepšímu. Tedy, nic extra... ale nějak hrozná taky nebyla
Rodger + Elisabeth - dávám je dohromady, protože bych u nich psal de fakto to samé... oba, i jako dvojice, mě poněkud zklamali. Nepřišli mi nijak zajímaví, většinou sympatičtí, milí, ale to je tak všechno... největší zklamání z Austrálie
Keith - něco podobného jako u R+E, jen si nejsem jistý, jestli jsem ho měl napoprvé tolik rád, jako je :D
Colby - jeho jsem dřív rád neměl, což se změnilo - Colby je v pohodě
Tina - pamatoval jsem si ji jako favoritku, před sloučením toho ale moc nepředvedla... vlastně až po vypadnutí Jerri se z ní stala favoritka č.1, a až do konce se to nezměnilo. Solidní vítěz, hrála strategičtější hru, než jsem si pamatoval.

Oblíbenci série: Jerri, Tina, Kimmi, Colby, Jeff
Hodnocení série: 6,5
Hodnocení vítěze: 8,5
(?)


Zpět na „S02 - The Australian Outback“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů