Big Brother 13 - EP01 - EP03

July 7, 2011 - September 14, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 13 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:41

Episodes 1 - 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 13 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:38

Peckový začiatok série.
Nový twist je dosť podobný s BB 9 ale sú tam odlišnosti. Nový hráči vyzerajú zaujímavo, osobne ma zaujala Porsche, Dominic a Cassi (čiste zo záujmu).
S navrátilcov mám neskutočnú radosť, všetky tri páry si zaslúžili návrat. Séria sa začala hneď rozbiehať, pred príchodom veteránov uzavreli nováčikovia medzi sebou alianciu. Veterráni zase po príchode uzavreli protialianciu. Dosť blbé ale boli čísla kedže nováikov je 8 a veteránov len 6.
Prvú HOh súťaž vyhrala Rachel takže Brendon + veteráni boli v bezpečí. U nováčokov sa Keith chopil vedia a začal budovať plán ako dostať z domu Porsche ktorá bola naklonená spolupráci s veteránmi.
Dick začal hrať veľmi slušnú hru keď pretiahol Porsche na stranu veteránov. Pokušal sa aj zmanipulovať Adama ale Adam nechce ísť proti aliancií. Keith začal dosť vyšilovať že neverí Porsche a ani Kalii kedže ich videl v HOh izbe. Keith mi príde ako arogantný blbec, myslí si že je zavodou ale veteráni majú plán ako ho dostať z domu. Po nomináciíí Keitha a Porsche sa Porsche dosť zložila. Nakoniec to však predýchala a ide proti Keithovi.
Dick musel s rodinných dôvodou odísť čo je škoda, veteráni prišli o dôležitú časť aliancie.
Keith si to dosť posral aj u Shelly ktorej sa nepáčilo ako sa radoval s odchodu Dicka.
Porsche mala za úlohu vypustiť Veto aby ho nevyhrali s keithom. keith plánovalto isté aby dostal z domu Porsche.
Veto nakoniec vyhrali Rachel a brendon a rozhodli sa ho nepoužiť.
Dúfam že víde plán na odstránenie Keitha pretože je to vážne blbec.

Fandím: Brendon, Rachel, Jordan, Jeff, Daniele, Porsche
Nevadia mi: Dominic, Cassi
zvyšok mi je voľný

Inak Porschea Cassi sú neskutočne sexi. Keď k tomu pripočítam Jordan, Rachel a Daniele
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 13 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 27 čer 2015, 13:19

EP1:
ObrázekObrázek

Po dlhšej dobe, je čas na ďalšiu reprízu tejto výbornej série! Z pôvodnej časti castu (nováčikov), by som určite vypichol Porsche, ktorá je najsympatickejšia nielen fyzicky, ale pôsobí veľmi dobre aj v DR, Dominic je rovnako veľmi vtipný (a trefný) v DR, inak mi z toho castu neprirástol nikto k srdcu, sú tam ale výborné charaktery, prekvapilo až 3 afroameričania. Veľmi otravný element je žid, ktorý obľubuje slaninu (aký paradox), ktorého obľúbenou herečkou je Tori Spelling a seriál jej otca BH 902 10. Máme tu afektovaného gaya, ktorý mi až tak nevadí, ako ten afektovaný pánbíčkář Keith, ktorý kreslí ako 5 ročný nejaké plány hry na zdrap papiera (samozrejme neberie do úvahy krédo šou "očakávaj neočakávané"), a v jeho mokrých snoch sa pasuje za Charlieho (Keitha) a jeho anjelikov.
Z veteránov mám veľkú radosť, Rachel s Brendonom patrili k mojim obľúbeným underdogom zo série 12, Rachel je dokonca v tejto sérii ešte väčšia kočka ako v tej sérii mnulej, Jordan s Jeffom, no Jordan je stále Jordan, zlatá, ale jednoduchá (viď počty mesiacov, ako dlho chodí s Jeffom), Dick s dcérou, kde je asi najviac kontroverzný vzťah, myslím, že to, že spolu až tak nekomunikujú je súčasť stratégie, aby trošku ukázali, že nie sú až tak jednotný pár (je to samozrejme moja domnienka).
Prvá HoH súťaž bola výborná, Rachel si vydupkala dohodu, myslím, žeby tam s Daniele boli až doteraz, obe boli dobre zafixované nohami o banán, takže to všetko stálo a padalo na dohode, ktorá sa nakoniec konala. K tým párom (z nováčikov), myslím, že ak by vedeli o tom zlatom kľúči skôr, tak by až tak rýchlo tie dvojice nerobili. Aliancia nováčikov nemá budúcnosť, aj vzhľad na twist s kľúčom a nomináciami párov.

Vtipné hlášky: Rachel a jej dvojzmysly s banánom, čokoládou & krémom 8)
EP2:
Skvelý diel, veteráni odkryli karty, akým smerom by chceli, aby napredovala séria, aliancia pôvodnej 8čky má tenké základy a zo zistením, že je niečo ako "zlatý kľúč" a s reálnou šancou na nomináciu sa spojili 4 hráči do aliancie, aby si kryli zadky v prípade nominácie. Keith zo seba robí v DR neviem akého masterminda, tie sebavedomé hlášky, to ako si "odpratáva" smietku z ramena (v zmysle partnerky v hre), neskutočne nafúkaný človek. H/HN C bola celkom dobrá, veteráni znova ukázali, že skúsenosti z minulých sérii sa proste hodia, s prehľadom naplnili poslednú nádobu, keď zvyšné tímy potrebovali takmer 2.
Páčilo sa mi, ako Rachel bez okolkov pred nomináciami povie, že po min. sérii nebude hrať citovo, ale strategický, vzhľadom na nominácie. To je ten posun, aký dosiahne veterán, učením sa z vlastných chýb. S nomináciou som veľmi spokojný, aj vzhľadom na komentár Rachel v DR, s kým chce a s kým nie... spolupracovať!
EP3:
Diel sa vlastne niesol v duchu odchodu Dicka, ktorého koniec v hre bol dosť nejasný (až pred časom vyšiel Dick s pravdou von, že jeho vzorka krvi bola nejasná, neskôr sa preukázalo, že je HiV pozitívny). Keith si myslel, že odchod Dicka (a jedného hlasu veteránov) mu hrá do kariet, myslím si, že mal veľmi nemiestne prejavy radosti, ktoré sú znakom slabých sociálnych návykov a tak isto slabej sociálnej hry (reakcie dokonca jeho vlastných spojencov sú toho dôkazom), rovnako po strategickej stránke sa tento blbec preceňuje, kto normálny by v nominácii zahadzoval súťaž a bral to ako svoju najväčšiu výhodu, kde počíta s hlasmi, ktoré môže aj nemusí mať. Jeho komentáre v DR boli až priveľmi sebavedomé, to pasovanie sa za nejakého superhrdinu, ktorý spasí nováčikov (ten bol inak neskutočný gól vo vlastnej bránky s tým mítingom, alebo o čo sa to pokúšal). PoV dali s prehľadom Brenchel. Mňa vyslovene najviac prekvapilo, ako Keith doslova podceňuje Porsche s tým, že to hrá na dve strany, pritom on je schopný rozprávať otvorene o plánoch, aj pred ňou.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 13 (U.S.) / "The Summer of Double Trouble"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti