Big Brother 13 - EP04 - EP06

July 7, 2011 - September 14, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 13 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:41

Episodes 4 - 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 13 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:39

Páčilo sa mi ako veteráni bojovali ohlasy aby dostali Keitha z domu. Keith si myslel ako to má v kapse keď odrazu vyletel po podraze Shelly a Kalie.
Porsche má Golden key takže je v bezpečí do F10. Veteráni majú rozohranú dobrú hru, majú pevnú alianciu + dobré vzťahy s niektorími nováčikmi, hlavne Daniele. Myslím že Daniele o taký týždeň - dva prebehne k tomu u koho bude mať leppšiu šancu. Dosť to iskrí medzi ňou a Dominicom, našla si nového Nicka.
Jordan vyhrala HOH po tom čo jej to Jeff a Brendon prenechali. Nováčikovia začali byť paranoidný o tom kto ich podrazil, dosť to padalo na Adama ale nikoho nenapadla Kalia.
Veteráni boli na vážkach kto je väčšia hrozba či Dominic a prenechať Golden key Adamovi alebo Cassi a prenechať Golden key Shelly ktorá je naklonená spolupráci.
Súťaž o jedlo vyhrali Brendon a Rachel, Kalia tam dosť hysterčila až museeli zasahovať lekáry keď ju Lawon pripučil.
Rachel dosť tlačila na Jordan s tým že Cassi je veľká hrozba atreba ju nominovať. Jrdan však išla svojou cestou a nominovala druhú alternatívu Dominica a Adama.
Dominic vyhral Veto a použil ho na seba čiže aj na Adama. Jordan siahla teda po Cassi a Shelly.
Rád by som povedal že mi Cassi nebude chýbať kedže ide po veteránoch ale na Cassi sa dobre pozerá, narozdiel od Shelly ktorej ústa ma budú dlho desiť, obzvlášť po tom čo dostane Golden key keď veteráni vyhodia Cassi. Myslím že Cassi zachráni len zázrak v podobe nejakého prebehlíka.

Fandím: Rachel, Jordan, Jeff, Brendon, Daniele, Porsche, Dominic, Cassi
Zvyšok domu mi nejak extra nevadí ale nefandím im.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 13 - EP04 - EP06

Příspěvekod milan » 27 čer 2015, 18:20

EP4:
Ak dám bokom tu malú roztržku medzi Brenchel, kedy Rachel vyzradila verejne takú intímnu vec, ako prezývku, ktorou častuje Brendona, tak ma zaujalo hlavne hlasovanie a samotné pozdravy pre Keitha. Prekvapivo zmenili stranu Shelly & Kalia, neskutočne som si užil pozdrav od Porsche, ktorý poslala Keithovi "môžeš sa pozerať, ale nechytať". :lol: Ako poznamenala Julie, Keith bol veľmi namyslený, s tým, akú moc má v rukách (hlavne tú v jeho hlave). Dokonca, keď tvrdil pri nej, že celý jeho plán so stratégiou vyhodil von oknom, po oznámení twistu, chytil som sa za hlavu, či vôbec tento človek vie, ako to chodí v Big Brother. Keď v prvom diely ukazoval tú jeho detskú kresbu s plánom hry a plánoval mať svoje "poslušné ovečky" v podobe ženského obsadenia (nazval ich anjelmi), len potvrdiť, že je kvalitne mimo. Kto normálny zahodí VETO, pre neisté hlasy, aby získal zlatý kľúč?! Ako som už písal, pri 3. epizóde, sociálnu hru mal veľmi slabú, po strategickej stránke to nebolo ono... zaslúžený odchod, precenil svoje sily. Nová HoH Jordan, pekne tam Jeff aj Brendon zahodili súťaž, i keď to dlho vyzeralo, žeby mohol byť HoH Dominic, a neskôr roztrel s Kaliou.
EP5:
Nováčikovia riešili, kto prebehol a kto nie, musel som sa smiať, keď chcel Adam pôsobiť dôveryhodne a prezradil im, že mu Veterárni ponúkali dohodu, načo reagovala Cassi, ako keby ani nikdy nevidela túto šou štýlom "mohol si povedať nie", už vidím, kto povie niekomu "nie" v tejto šou... keď niečo také nastalo v minulosti, dotyčný si nestihol ani zbaliť veci. Aby tých komických situácii nebolo málo, Adam tiež prezradil Veteránom, že vlastne bol s nimi len na oko :lol: ale už chce byť vážne s nimi...
H / HN C bola výborná, Kalia, drama queen, určite to nebolo také vážne, ako to prezentovala, skôr spanikárila a jedno s druhým sa podpísalo pod tú "bolesť" ktorú cítila. Brenchel valcujú súťaže, výborný výkon z ich strany!
Cassi je veľmi slabá hráčka, nič proti, ale je jasné, že ako modelka si prišla robiť promo do šou, už s tým, čo som spomínal vyššie, k tomu by som pridal zlú sociálnu hru, kedy je niekedy potrebné bozkať zadok ľuďom s mocou, čo ona nedokáže.
Nominácie ma trošku prekvapili, čakal som, že Veteráni práve namieria na Cassi, ktorá leží v žalúdku viacerým ľuďom, pričom by sa jej vyradením mohli poďakovať Shelly za prebehnutie a dať jej zlatý kľúč.
EP6:
Myslím, že za tento "spor", medzi Veteránmi, môžu obe strany, Brenchel tlačili na pílu (počas/po PoV), ale Jeff & Jordan na druhej strane pozerali na svoje záujmy a išli proti aliancii (Porsche, ak berieme, že má zlatý kľúč = je v aliancii, Daniele + Brenchel), takže jedno s druhým = dráma. Ale na druhej strane Dominic vyhral VETO, a tak nakoniec túžba Rachel vyšla, a do nominácie išla Cassi, ktorá je hl. cieľom. Som názoru, že zadné vrátka pre Brenchel boli reálnou alternatívou, ale Jeff si určite dal dohromady 2+2, žeby takto prišiel aj o Daniele, svojim spôsobom aj Porsche + jedného z dvojice, ktorý by ostal a aj tak by tam bola patová situácia s prevahou nováčikov, ktorí by mohli pokojne zamieriť tým pádom na posledný pár, teda ich.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 13 (U.S.) / "The Summer of Double Trouble"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti