Big Brother 13 - EP07 - EP09

July 7, 2011 - September 14, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 13 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:41

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 13 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:39

Cassi si zmarila všetky šance na záchranu keď sa pohádala s Rachel. Rachel to dosť zobralo a Cassi nepomohlo ani keď sa snažila spracovať Brendona na spoluprácu. Nakoniec Cassi vyletela jednohlasne a moje kochanie sa skončilo. Škoda jej.
Rachel vyhrala svoje druhé HOH, veteránom sa darí.
Komplikácie nastali po súťaži ktorú vyhrala Jordan. Dosť ma pobavilo keď tam prišiel ten chlap a všetci nadšene tlieskali a nevedeli ani kto to je.
Jordan dosť nasrala Rachel keď namiesto nej vybrala Shelly a Kaliu.
Rachel pod vplyvom emócií vytvorila alianciu proti Jordan a Jeffovi s Daniele a Dominicom. Dostala sa tak do blbej situácie. Buď podrazí jednu dvojicu alebo druhú.
Nakoniec sa rozhodla ostať verná svojej pôvoodnej aliancií a nominovala Adama a Dominica, čo dosť naštvalo Daniele ktorá prestáva veriť veteránom.
Veto dal Brendon, Daniele sa snažila získať brendona a Rachel na ich stranu aby použili Veto a nominovali Jeffa a Jordan.
Jordan začala plánovať že by sa mohli s Jeffom obrátiť proti Rachel a Brendonovi. Daniele má dobrú pozíciu, je v strede medzi alianciami, bohužiaľ ani jedna nejak nechce zachrániť Dominica.
Brendon Veto nepoužil a nominácie zostali nezmenené. Ak vyletí Dominic Daniele pôjde s nováčikmi proti veteránom. Hra sa začala zamotávať.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 13 - EP07 - EP09

Příspěvekod milan » 30 čer 2015, 12:38

EP7:
Cassi možno bola k všetkým úprimná, ALE V BIG BROTHER?! Zlá, veľmi zlá sociálna hra, tým, že pochybovala o dohodách, ktoré dostala, priamo pred tými ľuďmi, len spôsobila to, že jej neverili. Jej vylúčenie je logické, a zbytočne zhadzuje vinu na Rachel, s tým, že jej závidela krásu. Cassi na jednej strane prizná, že bola úprimná, a to ju dostalo vlastne z domu, no na strane druhej, si nevie uvedomiť, že táto hra je niečom inom, a rieši tam malichernosť, akou je to, že má pocit... že jej Rachel závidí. No potom jej určite závidela aj Daniele, či Porsche, ktoré na ňu mali rovnakú mienku ako Rachel.
Som veľmi rád, že Rachel získala HoH, to kolo... kde z 5 hráčov nesprávnou odpoveďou odstúpili 3 (nováčikovia), to bolo veľmi dôležité kolo, stačilo jedno kolo navyše a mohlo to dopadnúť úplne inak.
EP8:
Najlepšia časť dielu, rozhodne hádanie z indícii, o akého hosťa sa jedná, prekvapilo ma, ako si dala dokopy (hneď po prvej indícii) Jordan, o koho sa jedná, keď som videl indície prvý krát mydlo - soap, ja osobne viem, že telenovely sa v U.S. volajú soap opery, kvôli tomu, že prvé vysielanie podobných programov prerušovali reklamami, kde boli reklamy práve na mydlo (už ani neviem, kde som to čítal, respektíve počul, ale že je to pravda) a ten ďalekohľad či čo to bolo, to je "pomôcka" v divadle/opere, pri sledovaní predstavenia (napr. z balkóna), takže ma celkom prekvapilo, že Jordan z toho vydedukovala niečo, čo mne osobne nedávalo zmysel, a jej po prvej indícii hodilo David Hasselhoff. Už ta druhá indícia (mikrofón) + tá tretia (rytier & plavák), by mi skôr napovedali, keďže rytier je Knight (Rider), a plavák z Baywatchu, čo sú asi jeho 2 najväčšie úlohy. Inak pekné slovné hračky, hlavne tá prvá indícia, chápal som Daniele, že mala rovnaké pocity. Inak tá trápna reakcia hráčov, keď prišiel ten neznámy človek, to bolo výborné! Rachel, znova drama queen, po tom, čo ju Jordan nezobrala na odmenu, ale trošku ju aj chápem, všetci v dome vedia, že spolupracujú, nieje to tajomstvo, tak som nevidel dôvod ich nezobrať. Nemyslím si, žeby taká Kalia vybrala Rachel, či Jordan, vec názoru, ale nemyslím si to. Rachel je v skvelej pozícii, má priateľa, dohodu s Dominicom (+ Daniele), taktiež na druhej strane dohodu s Jordan & Jeffom. Niektorí hráči, ktorí majú zlatý kľúč pracujú poväčšinou s nimi. Dominic & Adam v nominácii, obaja si myslia že majú dohodu s niekým iným, bude celkom vtipné sledovať PoV, či niekto z nich zahodí súťaž, alebo nie.
EP9:
Dominic príliš tlačil na pílu, s tým, že riešil hlasy, tým v podstate potopil Daniele, bolo jasné, že ak si obe páriky pohovoria tak z toho jasne vzíde, jedno jediné... Daniele hrá na 2 strany. Daniele (ne)priamo flirtovala s Dominicom, bojuje za neho a on sa zverí, že s ňou spolupracuje... zlé zlé zlé... veľmi zlé! VETO v podstate hralo prím v tom, čo by sa mohlo diať, no Brenchcel nechceli riskovať, že sa im nominácia Jeffa & Jordan vráti a o týždeň bude Daniele s nováčikmi poľovať po nich.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 13 (U.S.) / "The Summer of Double Trouble"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů