Big Brother 13 - EP13 - EP15

July 7, 2011 - September 14, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 13 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:42

Episodes 13 - 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 13 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:39

Bohužial/bohuvďaka sa nepodarilo Rachel získať hlasy pre Brandona. Jeden hlas ktorý získala bol od Porsche ktorá bolo zahnaná do kúta s tým že ak by nehlasovala pre Jordan tak Rachel jej prestane veriť. Porsche si bola vedomá toho že Rachel sa scvokne po Brendonovom odchode.
Bol som zvedavý ako Rachel prežije bez Brendona. Jordan mám aj tak radšej ako Brendona takže som rád ako to dopadlo.
HOH vyhrala Kalia čo ma neteší ale teší ma že Daniele prežije ďalší týždeň. Porsche si zavarila keď namiesto Kalie vybrala do duelu Jeffa a Shelly.
Na Porsche je vidno že sa jej moc nepáči v aliancií veteránov a rada by prebehla k Daniele a Kalii.
Shelly je tiež preliatavá a prischne tomu u koho má lepšie šance.
Kalia mala dosť odtrý konflikt s Jeffom a Jordan pri ktorom jej Jeff dal jasne najavo že ak ich nominuje bude jeho najväčším terčom v dome.
Kalia išla proti a nominovala Rachel a Jeffa. Jordan mala preknú reč keď si preberala kľúč.
Jeff ale vyhral Veto a Kalia nemala inú šancu ako sa vykrútiť s konfliktu s Jeffom a Jordan len nominovať niekoho mimo ich alianciu a kdže Porsche a Shelly zmenili strany s tým že nemajú problém vylúčiť Rachel v nominácií skončil Lawon.

Dúfam že poletí Lawon, je v dome na nič.

Návrat by som želal - Dominicovi alebo Cassi, mohli by to trochu rozprúdiť. Brendona radšej nevracať Rachel to trochu prebralo že ho chce pomstiť.

Fandím: Jeff, Jordan, Rachel, Daniele a Porsche aj keď prelietáva
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 13 - EP13 - EP15

Příspěvekod milan » 11 srp 2015, 12:48

EP13:
To vyradenie sa dalo očakávať, celkom som ale prekvapený, že nešli po Jordan, predsa len je už víťazka, to by si hocikto obhájil (pokrytecky), že prečo hlasoval za jej vyradenie. Diel bol ale veľmi nudný, nič proti Brenchel, fandím im, ale ten edit bol až taký "sladký" v podaní produkcie, ako sa lúčia, vyznávajú si lásku, lebo jeden z nich končí...
EP14:
Kalia ako HoH, komédia v jej podaní... netvrdím, že mala zle zhodnotený dom (ohľadom nominácie), ale veľmi nešťastné, presne to... čo jej vravela Jordan môže reálne nastať, myslím, že až priveľmi chcela dokázať sebe, možno Daniele alebo neviem komu, že je tam silná hráčka a vie robiť kroky, ktoré zvrátia hru... ja si to nemyslím, v podstate nevýrazný floater, ktorý na seba upriamil pozornosť len v momente, kedy na nej ležal sympatický (i keď trošku afektovaný) gay v súťaži a ona sa tam nervovo zrútila :lol: #dramaqueen (možno väčšia ako Rachel). Daniele hrá podľa mňa horšiu hru ako v S8, inak ťažko povedať, či niekedy hrala vyslovene hru, je to skôr také, že občas má záblesky geniality a niečo jej vyjde, dobre ju zhodnotil jej otec, keď rozoberal pred časom jej hru.
EP15:
Kroky Kalie sú dosť divné, ako HoH z veľkohubých vyjadrení radšej prešla na podlizovanie, lebo sa až priveľmi precenila, Daniele ju v podstate využila, a aj keď všetci vedia, že je to jej poskok, tak Kalia schytá najskôr ako prvá guľky, lebo tou nomináciou ukázala, že rúbe vysoko, ale to čo predviedla pri zmene nominanta, keď Jeff vyhral VETO, tak to nemám slov... jasné... chalan sa prihlásil v podstate sám, ale takú šancu, zbaviť sa silného súpera (hlavne, ak by tam hodila Jordan, kde by vedela "ovládať" hlas Jeffa, a mala istotu, že v podstate Rachel vypadne). Veľmi zle zvládnuté, otočila si už viacerých proti sebe, v podstate to bolo úplne jedno a mohla si stáť za slovom... stiahla chvost... a bola rada, že je rada... :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 13 (U.S.) / "The Summer of Double Trouble"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti