Big Brother 15 - EP27

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod milan » 29 srp 2013, 13:32

Episode 27
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod mikro » 29 srp 2013, 14:08

Docela zajímavý díl.
Elissa se rozhodla spojit se s Aaryn a GM, aby mohly po soutěži o Veto podrazit Amandu. Aliance Elissa/GM/Aaryn/Judd by mě docela bavila, rozhodně bych jim fandil víc než 3AM.
POV comp byl zase Zingbot, to mě potěšilo, vždycky mě pobaví. I jeho komentáře byly trefné, jen trefování se do Elissy že je jako laciná kopie Rachel už mi přijdou trochu ohrané. Nejlepší zásah byl do Andyho, který si očividně neuvědomuje, že je absolutní prototyp floatera a ještě se kvuli tomu vzteká na kamery, fakt o nemůžu vystát, je slizký jak had.
Soutěž celkem dobrá, je docela fyzicky náročná, tak se divím, že jí dala zrovna Amanda, která je ještě navíc kuřačka, to Judd odpadl někdy v polovině.
Bohužel Amanda a POV byla nejhorší možná varianta pro Elissu a Aaryn a jejich plán se celý zhroutil. Amanda chtěla ochránit Andyho, ale její "masterplan" byl pěkně trapný a sama si tím urážením Elissy akorát pohoršila. Každopádně to ani nevyšlo a Andy je náhrada v nominaci za McCrae. Doufám že poletí, Aaryn mám o hodně radši.
Nechápu co tam vůbec pořád dělají lidi jako Spencer, Andy nebo GM. Vítězství si zaslouží Amanda, ale přeju ho Elisse. Série celkově sice nemůžu říct, že by mě nebavila, ale určitě patří k těm horším.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod milan » 29 srp 2013, 15:25

Amanda si víťazstvo po tomto diely nezaslúži, dosť mi tá šikana pripomínala slávne kúsky Dicka v S8, pred VETOm bola kvalitne posraná z toho čo sa bude diať a potom bola namachrovaná.
I keď neviem či jej správanie alebo to vystupovanie Andyho, ako išiel za Elissou bolo viac na päsť.
Diel bol fakt výborný, ak dobre počítam Spencer bude rozhodujúci hlas.

Aaryn : GM, Judd
Andy : zaľúbenci

HoH hlasovať nebude, takže mi ostal len Spencer ako jazýček na váhe, akurát má dobrú pozíciu z hľadiska či pôjde do 4 člennej aliancie s "2 AM" (už teraz) alebo s Elissou, Juddom, Aaryn, GM do 5 člennej.
Snáď mi to Spencer neposerie, lebo táto séria pôjde ešte viac na dno ako už je po tých niektorých "strategických" kúskoch.

Fandím : Elissa, Aaryn (ľudský to je odpad ako Brian Heidik, ale zatiaľ je to asi najlepšia fyzická hráčka tejto série), Judd (prajem mu F2 s Elissou)

K Amande, pre ňu by bola ideálna F2 s Andym, pri svojom pichačovi nemá šancu (to jej teatrálne použitie frázy Elissinej sestry to zaklincovalo), a po tomto výstupe čo mala, nemyslím, že niekto ocení jej aj keď v celku dobrú strategickú hru, tak mizernú sociálnu...

Zdalo sa mi to, alebo nazvala Elissu že je "Trash" keď sa míňali na tej pohovke na konci?
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod mikro » 29 srp 2013, 15:32

milan píše:Zdalo sa mi to, alebo nazvala Elissu že je "Trash" keď sa míňali na tej pohovke na konci?


Nezdálo, taky mě to hodně překvapilo, ale řekla jí "Sit down, trash". Ale u ní už mě fakt nic nepřekvapí :down:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod milan » 29 srp 2013, 15:44

Elissa je dosť v pohode a mne vôbec nepríde ako lacná kópia jej sestry, na začiatku hry, z nej mali bobky a chceli ju vyhodiť preto, že jej sestra je veľkej RACHEL, ale ona je v celku populárna, ako asi nikdy Rachel nebude, keďže Rachel má dosť (anti)fan základňu v U.S.A., vôbec by som sa nedivil keby Elissa dostala tie prachy na konci, za hlasovanie národa.
Pôsobí veľmi sympatickým dojmom, takej usadenej ženy s deťmi, Rachel bola v S12 v úlohe V.I.P. servírky, s veľkými balónmi, otravným smiechom a konfliktnou povahou.
Ja fandím obom, mne sa páči ten kontrast sesterský, čo do pováh. Na druhej strane Rachel je lepšia hráčka, aj fyzická, aj strategická.
Na Elisse kvitujem, že jej vylúčenie Helen veľmi pomohlo a rozhodla sa robiť veľké kroky v hre, ktoré nikto vôbec nechcel.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod mikro » 29 srp 2013, 15:53

Souhlasím, Elissa je úplně jiná osoba než Rachel. Rachel je smrtící hráčka, v obou svých sériích šla do všeho naplno a i když v době vždycky byla centrum všech konfliktů a nesporů, nešlo jí nefandit.
Elisse taky nejde nefandit, ale úplně z jiného hlediska, jak už jsi řekl, je to spíš taková hodná mamka od rodiny co první poloviny vůbec nehrála, ale když se do toho teď opřela, úplně v ní vidím Rachel. Bohužel to, že je sestra Rachel je velké stigma a projevilo se to už na začátku, kdy ji kvůli tomu Jeremy a spol. doslova šikanovali (aféra s kloboukem).
Ty peníze od diváků bych jí hodně přál.

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod k.g » 29 srp 2013, 18:23

Bomba ! Elissa se dnes dostala do ,,Hry" po xxx dnech ! No lepší dnes, než-li nikdy, jako spousta co se vezou !
Vše tu bylo řečeno, Amanda je odpad Big Brothera, a nesouhlasím ale s názorem, jaká je to strategická hráčka. Ona nehraje na výhru, možno si rozdělili funkce s jejím píchačem, kterého taktéž nesnášim, slizouna! Zlý a hodný polda se jim sice může vyplatit, ovšem pokud se do final 2 dostanou...
To že Spencer bude rozhodovat se mi nelíbí ani trochu.. :
1) Aaryn ho nominovala víckrát myslím než ten zrzek
2) final 4 vs final 5
3) tak tuším že má deala s Amandou a MC, který zatím nebyl v airtimu :-(

ale palec nahoru za tutu epizodu :idea:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod thistle » 29 srp 2013, 18:59

Na druhej strane Rachel je lepšia hráčka, aj fyzická, aj strategická.


Já si naopak myslím, že Elissa je lepší hráčka než Rachel. Už teď to vlastně dotáhla dál než Rachel ve své první sérii (a s13 by nikdy nemohla vyhrát bez obrovské pomoci produkce ve F6).
Já Elissu ze začátku moc nemusela, ale během pár posledních týdnů ukázala, že má dobrý přehled a dokáže číst ostatní. Kdyby ji Helen poslouchala a nemyslela si, že ona je ta nejchytřejší, mohly teď být obě v dobré pozici. Bez Helen teď konečně může hrát sama za sebe... a je neskutečně zábavná :)
Jen se bojím, že bude moc spoléhat na Judda, který není z nejchytřejších... Celý ten Amandy plán jak nominovat GM a zachránit Aaryn spolknul i s navijákem. Kromě Amandiny šikany (která imho neměla se strategií nic společného) se snažili Judda a Elissu přesvědčit, že vyřadí Andyho, pokud bude nominovaný. A Judd nakonec slepě věřil Andymu a snažil se Elissu přesvědčit ať nominuje GM... a věří mu dál dokonce i potom co mu celý plán odhalili.

Nefandím nikomu, ale nejvíc mi vadí McCrae, Amanda, Andy
Doufám v HoH Judd, GM a možná Spencer

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP27

Příspěvekod Earl » 29 srp 2013, 20:47

Skvelý diel po ktorom už 100% fandím Elisse. Amanda sa len predvidla aká je labilná keď v rukách nemá moc. Ale keď vyhrala Veto zase to bola tá zhulená piča od vedľa. Dúfam že si Spencer vyberie dobrú stranu a pripojí sa k Elisse. MYslím že aj tú GM by som vo F4 prekusol viac než Amandu. Aaryn mi zas toľko nevadí, je to silná hráčka a nebyť prvých týždňov vyšla by s toho s dobrou povesťou.
K Andymu len :vomit:
Páčilo sa mi ako mala Elissa celý diel Amandu v piči. Ak by to klaplo a vyletel by Andy a HOH by vyhral niekto od Elissi tak si želám aby si Elissa dala na hlavu tú čiapku a urobila to isté Amande ale to je pod Elissinu úroveň.
Ak náhodou vyhrá Amanda tak Maggie sa po rokoch zbaví nálepky najneobľúbenejšieho víťaza. :mrgreen:

Fandím: Elissa, Judd, Aaryn (keď neni komu aj ona je dobrá)
Nefandím ale želám si aby zostali dlhšie: Spencer, GM :-?
Chcem aby sa pakovali: Amanda, McCrae, Andy
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů