Big Brother 15 - EP29

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP29

Příspěvekod Earl » 02 zář 2013, 16:14

Episode 29
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP29

Příspěvekod Earl » 02 zář 2013, 16:21

Tak som sa už dlho nenasmial. Po tom čo vyhrala HOH GM, tak som vedel, že Elissa je v suchu. Amanda si však bola istá, že práve Elissa pôjde ako ďalšia. Celý čas behala za GM a pretvarovala sa a hustila do Gm, že Elissa môže za odchod Aaryn. Pritom sama Amanda rozhodla, že zostane Andy a vypadne Aaryn.
Tie pohľady medzi Elissou a Amandou sú zodňa na deň vražednejšie. Hlavne v HOH izbe keď sa obidve tlačili GM do pozornosti.
Pobavila ma GM keď Amande slúbila že Elissu nominuje a keď Amanda zavrela dvere tak sa do kamery smiala, že nominuje Mcrandu. :D
Amanda je fakt dosť otrvná, to ako sa stále naváža do Elissi, nazve matku detí že je bitch a posmieva sa jej. Neskôr sa jej chce "na oko" ospravedlniť a Elissa odíde z izby to ma dostalo. Amanda sa totálne položila. Hrá sa na drsnú hráčku ale emočne je v :ass: .
GM si pekne vytrela s Amandou prdel keď nominovala Mcrandu a výraz Amandy keď Elissa dostala kľúč bol skvelý. Amanda sa teraz tvári ako ublížená a pritom GM mala pravdu, posledné týždne ona doháňala ľudí k plaču a tentokrát už bude plakať ona.
Pobavila fotka Nicka v HOH izbe a GM keď okomentovala konflikt Elissi a Amanady. GM a Aaryn keby neboli také jeblé mohli byť spestrením show. Tie ich poznámky im však zostanú na krku dosť dlho.

Fandím: Elissa, Judd a čert to zober aj GM, pokiaľ drží Elissu v hre
Nevadí mi Spencer
Nefandím: Mcranda
Neznášam: Andy (prebehlícky kkt) :vomit:
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 15 - EP29

Příspěvekod milan » 02 zář 2013, 17:31

GM znova nesklamala záverečnými slovami... dynamic, zlatá moja :first:
Inak jo kurva!
Dúfam, že vypadne Amanda, je jasné, že nemá šancu vyhrať pri jej sociálnej hre.
Elissa v modrom :oops: sexy.

#TeamElissa
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 15 - EP29

Příspěvekod mikro » 04 zář 2013, 19:16

Omylem se mi smazal docela dlouhý příspěvek, tak jen ve zkratce...
Měl jsem radost že GM je HoH, protože to znamená že Elissa je zachráněna na další týden. Její konflikt s Amandou mi přišel k smíchu, zjišťoval jsem si co se dělo na live feeds a vypadá to, že můžeme vidět i dost hru střihu, která se v posledních dílech snaží ukázat Amandu jako tu zlou a Elissu hodnou, Elissa údajně měla mít dost nevhodné poznámky o nějakém Amandině potratu, který v minulosti prodělala, takže asi taky není úplný svatoušek.
Každopádně jak Amandě tak Elisse pořád fandím spolu s McCraeem a Juddem, bohužel tam zbyli další tři lidi které nesnáším a kteří se teď očividně chopí moci, pokud celou sérii vyhraje třeba Andy, fakt se asi pozvracím :vomit:
Amandy mi bylo během nominací líto, škoda že tento týden je asi její poslední, i přes svou otřesnou sociální hru si zasloužila dostat se dál než třeba Spencer.


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů