Big Brother 15 - EP32

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP32

Příspěvekod Earl » 09 zář 2013, 16:21

Episode 32
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP32

Příspěvekod Earl » 09 zář 2013, 16:23

Bože začo nás trestáš. Zo 16 ľudí v dome zostala práve táto 5, ktorá je tak nudná až to v riti tlačí. Celý diel som sa nudil a pozeral na hodinky koľko je ešte dokonca.
Spencer ako HOh premňa zamňa je mi to fuk, nominácia ma neprekvapila, dokonca ma ani nepobavili tie "ceny" pre nich. Proste zlá parta ľudí zostala. Je mi totálne fuk čo sa tam bude diať. Hlavne nech už je 19. 9. a koniec tejto zmrvenej série.
Chýbajú tam Elissa, Candice a Jessie.
Obrázek

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 15 - EP32

Příspěvekod mikro » 09 zář 2013, 16:48

Přesně jak říkal Earl, nudný díl otřesné série.
Spencer je HoH a je mi to úplně jedno, hned bylo jasné že nominuje McCrae a pravděpodobně GM nebo Judda, což se taky stalo.
Z Andyho je mi v posledních dílech vážně na blití, jak tam ječel po Elisse že lže, už dlouho se mi nestalo že bych nějakého hráče nesnášel tak jako jeho, je prostě slizký, úlisný, ale zároveň neskutečně povýšený a arogantní a dělá, jako by hrál nejlepší hru v historii, přitom je možná tak největší floater v historii. Přál jsem mu ať v soutěži, kterou mu daroval Spencer, vyhraje co nejmíň peněz.
McCrae nehraje žádnou hru, ten Juddův přízvuk mi už leze krkem, k Andymu už jsem se vyjadřoval a Spencer je parodie na hráče. Vítězství snad přeju nejvíc GM a už podle toho lze soudit, že když přeju vítězství někomu jako je ona, je finálová pětka prostě celá špatně.
Jediné na co se těším jsou záběry z poroty a Ian jako host pro příští Veto comp.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 15 - EP32

Příspěvekod milan » 09 zář 2013, 17:37

Vopred sa ospravedlňujem všetkým homosexuálom, ak by ich daný komentár urazil, kto vidí aký mám TOP list, tak pochopí, že nemá nič proti gayom, ani proti menšinám...

Takže, už nejakú dobu mi poriadne dvíha žalúdok ANDY, tento ľudský odpad, ktorý ťaží zo svojej neschopnosti, a dôverčivosti, buzi-plaču, je ten naj-zákernejší hráč akého som kedy videl.
Nech sa potom nikto nehnevá, ak tieto "hysterky" a totálne falošný ľudia kazia povesť a vytvárajú karikatúru homosexuality vo svete.
Podobný afektovaný výjav sme mohli vidieť v S12, čo ešte nebolo nič... ale ak si človek pozrie Andyho a tých dvoch (a presne to bolo vidno ako sa správajú napr. v momente kedy sú v konflikte) z S8 ukazuje, akí ZÁKERNÍ, FALOŠNÍ, VYPOČÍTANÍ ľudia to sú.
Tu už ide hra bokom, samozrejme, neberiem nikomu že prebehuje medzi alianciami, ale to vystupovanie, keci na kameru, to ako dnes z dielu bolo vidno ako "psychicky útočil" na Elissu a to skrývajúc sa za to, že v dome ho vnímajú v pohode... proste povedať niekomu " prestaň už klamať " a pritom práve skrývať svoje klamstvá je pre mňa to najhoršie.
Fandím ANDYMU aby sa dostal do finále, srať prachy za 2. miesto, ale chcem aby mu to dali vyžrať, aká predajná kurva to pre pár drobných je (smial som sa dnes pri "odmene"), takému odpadu by som ani ruku nepodal, kebyže je hetero a robí toto, tak tu napíšem (ako som pri rasistických kecoch Aaryn písal na starom fóre), že bodaj by ho pretiahla skupina černochov v Ghette. Ale keďže Andy je zženštilý afektovaný gay tak by sa mu ešte páčilo.

McCrae z toho čo sa dialo pre vypadnutím Elissy mu prajem aby to nevyhral, ja na jeho mieste ich oboch pekne podusím a zistím kto klame, sám McCrae by mal vedieť že Andy to hral vždy na dve strany a aj, že Elissa dala Amande svoj zásnubák, že to myslí s hlasovaním vážne + Amanda pri odchode dala najavo, že ju Andy sklamal (mám pocit, že keď sa lúčila v objatí s Elissou jej povedadala "ďakujem ti").

Spencer, je celú hru nevýrazný, okrem toho, že si s ním 7x vytreli zadok a hodili ho do nominácie aby sa nikto iný neurazil a on im ešte poďakoval (totálny Adam z S13, rovnaký odpad), vyhral dnes prvé HoH, ľudsky mi z tej aliancie vadí najmenej, ale za hru si nič nezaslúži.

Judd, podrezal Elissu, hlavne že sa vrátil s "čistým stolom", totálne mi vadia tie jeho keci, ďalší kokot typu Rupert (S), ktorého Amerika žerie.

GM, čubka ktorá si tam mastí pišuľu nad Nickom, ktorý ju podľa FB má totálne v <>, aspoň že prišla o robotu.

Dopozerám to len z povinnosti, za posledné 4 roky najhoršia séria, a pritom to malo celkom potenciál.
Teším sa na zábery z Jury domu, hlavne na vzťah Aaryn vs. Candice, Amanda vs. Jessie, Amanda vs. Elissa, zatiaľ je tam pekný babinec, kto by to čakal po prvých týždňoch.

Fandím : -----
Nefandím : celý odpad v dome
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti