Big Brother 15 - EP07

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:58

Episode 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:44

BOMBAAAAAAAA
Tak toto som naozaj nečakal, Amanda zapracovala na McCraeovi, Helen a Elissa na Jessie, čo ma dosť prekvapilo, že sa nechala tak ľahko zlomiť ale budiž aspoň mi prestala vadiť, nie je až taká tupá ako som si myslel.
Aarynine rasistické poznámky dosť štvú aj Julie je to na nej vidno, jej pohľady aj to keď Aaryn rozprávala ako celá amerika vie a vidí čo robia a Julie jej odvrkla Áno, všetci vieme...
Hlasovanie bolo pre mňa napínavé, tie prvé hlasy pre Elissu už som ju videl von ale nakoniec Spencer a McCrae zradili MVC a Jessie podrezala Nicka. Ten sa cítil zavodou a nakoniec ke%d Julie oznámila, že 7 ku 4 Nick vypadáva také ticho v dome ešte asi nebolo.
To čo tam predvádzala GM, no musel som sa podobne ako ľudia v štúdiu smiať, vyzeralo to ako keď decku zoberu dudlík, čo sa u nich dvoch aj dá doslovne chápať.
Pobavil ma tweet od Dana (S10/14) Moving Company Welcom to the City of Broken Alliance
Helen je novou HOH!!!! Som nadšený. Potlesk ľudí, a to ako sa k nej rozbehli Andy, Amanda, Candice a Elissa a Jeremy s Kaitlin tie v piči výrazy + Aaryn a urevaná GM, no lepšie to skončiť nemohlo.

Fandím: Helen, Elissa, Amanda, Candice
Nevadia mi ale že vôbec (možno budem fandiť): Judd, Andy, Jessie, Spencer, McCrae
Je mi na vracanie: Jeremy, Aaryn, Kaitlin, GM
Neviem kam zaradiť Howarda

Som rád, že počet ľudíktorí mi nevadia alebo ktorím fandím je väčší ako počet ľudí s ktorích mi je zle.

Je fajn vidieť že Amerika nestratila vkus a tiež fandí ľudom ktorím fandím aj ja.
PO tejto epiz=ode mi ostal priblý úsmev a som natešený na ďalší týždeň pod vládou Helen. A Elissa nebude prvý kráť nominovaná, chúďa konečne uvidí svoj kľúč.
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů