Big Brother 15 - EP08

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:58

Episode 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:45

CBS sa zbavuje zodpovednosti takže im očividne nevadí čo sa tam deje lebo majú ťahák na divákov.
To čo urobila Aaryn Candice a to ako išli po nej a po Jessie bolo úplne nechutné. Vidno na nich že vždy boli najoblúbenejší, najžiadanejší rozmaznávaní a robili si čo chceli.
Howard sa dosť zamotáva do svojich klamstiev obzvlášť po tom čo McCrae napráskal Amande MVC a následne Jeremy napráskal MVC Helen. Jeremy je hrozný riťolez, nerobí mu problém podrezať aj Kaitlin len aby nebol nominovaní.
Amanda Aaryn pekne vyčistila žalúdok a Aaryn sa Candice "ospravedlnila" dosť aj preto aby Candice nepoužila jej výroky proti nej, bohužiaľ Aaryn netuší že už ju z roboty vyhodili.
Aaryn to pri Have Nots súťaži pekne schytala od Howarda ktorý chcel svoj tým sabotovať nakoniec však v Have Nots skončili žltý.
GM ma neskutočne irituje tým jej revaním, už sa približuje na úroveň Amandy z BB 8, ale tá aspoň nevydávala také zvuky ako GM, keď tam húkala nech ju vyradia ďalší týždeň.
Nakoniec však nominácie opadli skvelo a Aaryn s Kaitlin skončili bok po boku v nominácií.
Ani jedna mi chýbať nebude MVP by mohol donominovať Jeremyho alebo GM a vyraďovanie bude úžasné.

Fandím: Elissa, Helen, Candice, Amanda, Jessie (baby sú suprové)
Nefandím ale nevadia mi: Spencer, Howard, McCrae, Judd, Andy
Rozbil by som držku: GM, Aaryn, Kaitlin, Jeremy
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů