Big Brother 15 - EP10

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:00

Episode 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:46

Pekne sa ukázali Jeremy a Aaryn, pokiaľ im ide o krk dokážu byť milí, priatelský a zábavný. Akurát do chvíle keď príde Aaryn s úžasným nápadom a svojej najlepšej kamarátke GM ide robiť zle. To že je GM zlomená osoba po odchode Nicka vedia všetky tak to Aaryn využila a s Amamndou a McCrae sa dohodli že jej zoberú veci ktoré tam po Nickovi zostali. GM tak začala behať, plakať prosiť a keď Amande a McCraeovi prišlo GM ľúto a cítili sa pre to zle a veci jej vrátili Aaryn sa tam úžasne zabávala a ešte bola nasraná že jej Amanda tie veci vrátila a že priateľka. Aaryn ukazuje akú má sprostú a hnusnú povahu.
Jeremy sa snažil na všetkych frontoch ale vôbec mu to nepomohlo. Dosť ma prekvapilo že preňho hlasovala aj GM, čakal som že bude ako Kaitlin pre Spencera. Aaryn nakoniec bez hlasu a Spencer s hlasom od Kaitlin. Jeremy je out.
Som zvedavý či sa z Kaitlin stane troska ako s GM alebo ju to nakopne.
Novým HOH je Judd takže aliancia Mom squad aj aliancia Goof troupe sú safe a GM, Kaitlin, Howard, Spencer, Aaryn sú mimo.
Som rád že MVP pre tento týždeň bude Amerika, aspoň si Elissa od toho oddýchne a nebude musieť nikomu robiť napriek.
Tipujem že tretia nominácia bude Aaryn/GM/Kaitlin.

Fanfím: Elissa, Amanda, Candice, Helen, Jessie a zvyšok mimo GM/Aaryn/Kaitlin mi nevadí.
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů