Big Brother 15 - EP13

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:01

Episode 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:47

Aaryn robila všetko preto aby sa zachránila, sľúbila Helen že ak ju v dome podržia tak ich nenominuje keď bude HOH. Sranda že hlas od Elissy si nešla vybaviť sama ale poslala za ňou Helen a potom a čuduje prečo jej Elissa neverí. Aaryn podrazila nohy Kaitlin ke%d napráskala jej alianciu s GM, Juddom, Howardom a Spencerom. Prišiel ďalší konflikt medzi Aaryn a Elissou keď Elissa chcela v dome podržať Kaitlin a vyhodiť Aaryn. Vážne som si myslel že vyletí Aaryn ale nakoniec na moje prekvapenie jednohlasne vyletela Kaitlin.
Kaitlin mi bola s tej trojice najsympatickejšia a v štúdiu ukázala že neni až tak zlá keď jej Julie nasadila kapky. Dosť ma pobavilo keď Kaitlin odjebala Aaryn a objala len GM a behom minuty bola vonku z domu.
Novou HOH je Aaryn takže som zvedavý či dodrží slovo a nenominuje Helen a ľudí okolo nej. Myslím že nominácie schytajú Spencer a Howard alebo sa Aaryn zachová ako sviňa a nominuje Elissu.
MVP opäť v rukách Ameriky takže pre mňa tento twist stráca význam, to mohli rovno vrátiť Amerika´s Player.
Jeff ako hosť ma potešil.

Fandím: Girl Power bez Aaryn a GM
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů