Big Brother 15 - EP14

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:01

Episode 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:47

V tomto diele som trochu dosť sklamaný hrou Elissi, Aaryn sa pravdepodobne dostane do poroty + teraz potrebujú jej spoluprácu a Elissa ju totálne ignoruje. Aaryn sa snaží byť priateľská ale aj tak ju nemá nikto rád.
Neskutočne ma pobavila Amanda s tým klaunom + Amanda a McCrae vo vani kde prdy len tak lietali
Na Aaryn dosť tlačili obe strany, jedny chceli von Howarda, druhý Amandu. Čakal som celý diel či Aaryn dodrží slovo čo dala Helen.
Have-Nots súťaž bola dobrá, dosť som sa nasmial keď GM rozprávala ako ešte nebola Have-Nots a bum odrazu je.
Candice sa snažila celý diel zachrániť Howarda. Myslím že ak bude pokračovať s Howardom ako pár stane sa z nej terč, páry v show sú dosť nebezpečné.
Aaryn nakoniec dodržala slovo a nominovala Spencera a Howarda, snáď Elissa pochopí že Aaryn je na ich strane a prestane sa k nej správať totálne nepriateľsky, uškodí to jej hre.
Dúfam že poletí Howard aby sa Candice mohla venovať svojej hre a nezachraňovala stále zadok Howardovi.
Elissa v celofáne.

Fandím: Girl Power (bez GM, Aaryn, ktoré mi už prestávajú vadiť - neverím že to píšem)
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů