Big Brother 15 - EP19

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP19

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:03

Episode 19
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP19

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:49

Páni tak vážne som neččakal taký nadupaný diel.
Jessie chcela ísť proti Amande a snažila sa získať hlasy, Elissa by možno aj povolila ale Helen sa bála ísť proti svojej aliancií a kedže verí miestnej drbne Andymu tak sa rozhodla ísť s prúdom proti Candice.
Candice mala super reč, vedela že končí tak sa pustila do GM a pekne jej to natrela.
Bohužiaľ nesprávna osoba vypadla, Candice mi bude chýbať, od publika mala dosť veľký potlesk a určite si Candice zaslúži nejakú All-Stars. Dosť ma nasrala GM, zachovala sa ako úplna piča bez prepáčenia. To čo povedala Candice pri odchode že "Tvoja matka ťa ani nemá rada" bolo veľmi hnusné, všetci vedia že Candice je adoptovaná a bolo to fakt dosť sprosté a nechutné od GM. Byť Candice tak by som GM povedal že moja matka aspoň nevyzerá ako tranzvestita.
HOH vyhrala znova Aaryn, dievča mi nejak prestalo vadiť. Jej nominácia Jessie ma neprekvapila, znova do nominácie išiel Spencer po dohode. Aaryn vyhrala aj Veto, je až jaksi moc silná. Helen sa konečne rozhýbala na nejaký veľký krok. S Aaryn sa dohodli na nominácií Judda. Judd bol veľká hrozba, neml s nikým zlé vzťahy a určite nakročené do finále. Všetkých šokovalo že ho Aaryn nominovala aj Julie mi prišla trochu zaskočená.
Slzavé údolia čo v dome nastalo nakoniec jednohlasne vyhodilo Judda. Dosť ma prekvapilo že aj Jessie preňho hlasovala ale chcela ísť s prúdom.
K moci v dome sa asi na čas dostanú Helen a Aaryn, ale záleží kto vyhrá HOH. Nechápem prečo zrušili MVP tak skoro, mohli ho ešte týždeň dva podržať.

Fandím: JESSIE, Elissa a trochu menej fandím Helen a Spencerovi
Nevadia mi: Aaryn, McCrae
Nefandím: Amanda (dievča si to u mňa posralo)
Irituje ma: GM
Neskutočne mi vadí a lezie krkom: Andy

Oplakávam odchod Candice.
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů