Big Brother 15 - EP22

June 26, 2013 - September 18, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 15 - EP22

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:04

Episode 22
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 15 - EP22

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:50

Konečne nejaká zaujímavá epizóda po tých 2 nudných. Jessie to v dome pekne rozprúdila keď nabonzovala Helen a Elissu. Helen sa ukázala ako špina a každému do očí klamala. Jessie si vypočula rozhovor pri ktorom sa dozvedela že jej všetci klamali a ona je terč. Povedala to GM ktorá okamžite vyletela na Aaryn s tým že jej klamala, zobudila celý dom povolala ho do HOH izby a začala konfrontovať. Konečne trafila koho má konfrontovať. Jessie sa na tom dobre zabávala.
Bolo mi jasné že Jessie po tom všetkom vypadne. Z reakcie publika keď vypískali hlas od Amandy a mám pocit že aj od Helen bolo jasné komu fandia. Jessie dostala ešte väčší potlesk než Candice.
Odišla mi ďalšia favoritka a zároveň aj posledná. V dome nie je komu fandiť. Aaryn sa ukludnila ale na prvé týždne sa nedá zabudnúť. Helen si to u mňa dnes totálne pochovala. Elissa je hrozná herne ale najsympatickejšia s tých čo v dome ostali. Amanda a McRae sú kapitola sama o sebe. gM je ľudský odpad, Spencer bude zase v nominácií určite, Andy je druhý ľudský odpad.
Jessie aspoň dišla s hrdosťou a nemusela každému do očí klamať a hrať sa na svätú ako Helen. Vidno že Helen je politička.
Aaryn vyhrala už svoje 4 HOH, vážne je najsilnejšia v dome a som zvedavý koho nominuje k Spencerovi, či podrazí GM alebo zareže do fake aliancie a nominuje Helen/Elissu.

Som rád že sa jeden porotca vráti do domu a ja sa modlím za Jessie alebo Candice.

Fandím: hmmmm Julie Chen
Obrázek


Zpět na „Big Brother 15 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů