S03 - Africa - EP15

Shaba National Reserve, Kenya, Africa
October 11, 2001 – January 10, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S03 - Africa - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:06

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S03 - Africa - EP15

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 15:28

Tak dokoukáno
Příroda parádní, držet hlídku s párem lvů u zadku a bát se jít na záchod aby tam člověka nepodupal slon, to se jen tak na ostrovech nestane :D
best momentka spojení Brandona a Franka, vidět jak gay popohání vojáka se často nenaskytne :D
favorit Ethan (luxus že se o něm celou sérii nemluvilo) kočka série Kim Powers (nikdy netábořila a teď strávila měsíc v buši? hustý :D )
Prudil mě velkej borec s náušničkama Lex, každýmu by podřezával krk, měl "neomylnej" instinkt...pryč s nim
Celkově to na mě bylo ale moc suchý :D jsem vodní tvor a tak mi tam chyběli soutěže ve vodě, záplavy, deště a tak všechno okolo
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S03 - Africa - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 15:43

Jedna z mých nejoblíbenějších sérií, naprosto skvělé prostředí, divoká zvířata atd. Spousta zajímavých lidí: Lex, Ethan, Big Tom, T-bird, Frank, Silas a první twist ve hře.
S vítězem jsem celkem spokojený, neuvěřitelně sympatický a silný člověk
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S03 - Africa - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:32

S03 je vlastně v bleděmodrém S02, pro mě snad s vyjímkou, že mě to nějak nebralo. Za to asi můžou ty dokumenty o zvířatech v televizi, tam je Afriky ažaž.

03 Favs - Lex, Big Tom
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S03 - Africa - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 18:05

Afriku moc v oblibě nemám, oba původní kmeny pro mě postrádaly jakýkoliv oblíbence, nesnášel jsem Lindsey a Silase (hodně mě pobavil twist s promícháním kmenů aby předešly nudný likvidaci starců jednoho podruhým), o Brandonovi radši pomlčím abych nebyl zase za homofoba... aspoň ten vítěz je uspokojivej, Ethan je rozhodně sympaťák :idea: Prostředí rozhodně exotický, ale i já mám radši ostrovy, každopádně z tý lví návštěvy bych byl asi kapánek nesvůj :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S03 - Africa - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:51

Afrika mě opravdu bavila, ale na Austrálii neměla. Byla sice taky drsná, byli tu dobří hráči, ale něco tomu chybělo.

Ethan jako vítěz z dvojice Ethan - Kim Johnson lepší, protože Kim se opravdu jen vezla. Nicméně jsem vítězství přál třetímu v pořadí, Lexovi. Lex byl hlavou aliance, věděl, co je potřeba udělat, měl dobrý charakter. Na druhou stranu nechápu jeho rozčilování "Who gave me that vote?" :cry: To byla hloupost, která ho mohla potopit. Tom se tak nějak konstantně snažil zbavit Lexe, ale byl to parádní redneck, takže ho člověk nemohl nemít rád. Jen jsem měl občas problém mu rozumět. :D Teresa byla dobrá, snažila se něco udělat s výsledkem. Kim Powers byla hezká a docela šikovná. Frank a Brandon. Nemůžu zmínit jednoho bez druhého. :D Jejich rande bylo nezapomenutelné. Oba jsem měl rád, Brandona asi i o něco víc, ale musel odejít, protože se snažil nějak to zamíchat. Kelly měla smůlu, že ten Lexův záhadný hlas padl na ní. Clarence jsem neměl rád od prvního dílu a incidentu s fazolemi. No a z dalších zaujala jen Lindsey a Silas, kteří ale skončili poměrně brzy, takže se nemohli víc projevit.

Když to vezmu kolem a kolem, tak Afrika byla povedená série, která mě bavila.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S03 - Africa - EP15

Příspěvekod milan » 05 črc 2015, 13:20

Podobne, ako Austráliu, ani túto sériu nemám veľmi v obľube, áno prostredie je drsné, súhlasím, so všetkým čo sa napísalo vyššie, taktiež sa podpíšem pod to, že ten cast je proste nudný. Veľa nelogických herných krokov, súťaže boli niektoré výborné, iné nudné, inokedy ich stačilo len prehodiť (imunita / odmena).
Napr. len tak námatkovo si spomeňte na druhú, respektíve prvú (staršiu) vylúčenú z Gabonu a jej výkony v súťažiach (prínos pre kmeň) a na Kim J. v tejto sérii, proste čaro tejto série, a prvých sérii ako takých, aj slabší jedinec sa dostane ďaleko v hre, no šmakuje Vám taká hra "under the radar"? Mne nie, na konci mala svetlé momenty (myslím si, že tým, že vyradila Lexa, vyhrala Ethanovi prachy), ale bolo to často trápenie, že odchádzali zaujímavejšie postavy na jej úkor (môj názor).

Jediné čo ľutujem, že produkcia nedala šancu hráčom ako Frank, Silas, Clarence, ktorých by som si veru pozrel aspoň v jednej sérii, ako by sa poučili z chýb: Frank - zlá sociálna hra, Silas - namyslenosť/stratégia, Clarence - mix rôznych aspektov, no všetci traja mali potenciál.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S03 - Africa - EP15

Příspěvekod Kill Kenny » 15 dub 2020, 14:41

Moje 1. dokoukaná celá serie, takže naprostá srdcovka od prvního vysílání na Nově.

Po tvrdé, náročné a ohnivé Austrálii přišla vyprahlá a divou zvířenou divoká Keňa a ... a ... tahle serie stojí za to.

Pro všechny, kdo mají rádi Big Brothera na pláži se spoustou imunit a jiných výhod, tak tahle vůbec serie není.

Serie tvrdá jak diamant a drsná, jak umí snad jedině poušť a přesto nádherná a romantická.

Soutěžící v klasickém modelu 2 kmeny a 8 hráčů, spící v dřevěných chýších, nuceni držet hlídky, potkávající se s místní zvěří, která jim může ublížit. Dlouhé cesty pro vodu. Dny plné spalujícího slunce a soutěžící,kteří si musejí sáhnout na dno fyzických a psychických sil, takže dozajista definice Survivoru - přežít.

To je přesně krása téhle serie. Ať jsou to hráči padající skutečně na pusu Diane, Jessica, Kelly, Lex. Neuvěřitelné lidské přehmaty - Clarence a konzerva + epizoda, kde vylítl, protože si střihnul o imunitu. Soutěže a výzvy v duchu Afriky i s odměnou jakou byl let balonem, prodávání kozy na místním trhu, rozdávání radosti místním dětem až po konečné kino s čarokrásným filmem. Spojenectví, aliance i přátelství, co umí přečkat celou hru.

Co však mám u této serie velmi rád a objevilo se jedině s Australii, byly návraty hráčů domů, protože při nich jsem si zapamatoval prakticky každého hráče více než jsou třeba hráči v Second Chance, ač tam jsou po 2.

++++++++ Klady +++++++++++
+ Klasický drsný survivor, kdy šlo o přežití v divočině.
+ Cast - celkově mě hráči velmi bavili.
+ Tématické soutěže na Afriku.
+ Vysílání záchraného signálu k letadlu. :dance:
+ Zábavné, kvalitní nebo užitečné odměny. Žádné jen jídlo "z mekáče".
+ Hráči si hrábli na dno svých sil.
+ Prostředí. Afriku si zkrátka nespletete , jako většinu ostrovů.
+ 1.swap, a který dost změnil hru.
+ 1. kingsmaker Brandon, který rozhodl, která aliance vlastně má zvítězit, i když se tím sám připravil o možnost výhry.
+ Mnoho zábavných elementů - Big Tom, kino Frank a Brandon, Clarence.

------------ Zápory------------
- Dost často se stává, že hráči z vyčerpání vlastně nic nedělají a některé díly jsou tím nudnější.
- Pravidlo o hlasech z dřívějška, které odebralo možnost větší taktiky
- Žádné přebíhá blindside, dost často je hra jak nalinkovaná.
- Brzké vypadnutí Silase, který mohl hrou zamíchat.
- Proplutí Kim do finále, i když 3x za sebou vyhrála.
- Nevyužití hráčů do dalších serii krom All Stars a WaW.

Cast -

Diane - První hráčka, co neunesla africký žár a jako první odpadla. Dost doplatila i incident s konzervou, kterou jí otevřel Clarence, i když sám měl hlad.
Jessica - Další hráčka, které slunce vzalo síly a chvílemi se zdála na pokraji sil. Kmen rozhodl, že je fyzicky na dně a dále nepomůže. Přitom to byla tak pěkná policistka.
Carl - Člen aliance starších v kmeni Samburu, který byl volen mladšími, aby odešel.Prohrál na kmenovce vědomostní soutěž s Lindsey.
Linda - Skončila po odchodu Carla v početní nevýhodě a byla jasným cílem. Pozitivum je, že po soutěži zůstala v Keni, aby zjistila, jak tam lidé skutečně žijí.
Silas - Pořádný hráč serie, který doplatil na 1.twist do neznáma a toho, že jej chtěl Ethan vyhodit a možná i prohrát soutěž.
Lindsey - Jedna ze dvou pěkných blondýn, která taky doplatila na swap a i to, že Borani trefili, že měla hlasy z dřívějška, jinak by letěl Tom.
Clarence - Jeden z nejzábavnějších lidí prvních serii. Plechovková aféra, neustálý hlad, stříhání si o imunitu. Takový veselý ťulpas, co nezkazil žádnou srandu, ale žádná taktická hrozba.
Kelly - Takticky chtěl přeběhnout od Boranů k Samburům, a tím otočit celou serii jinam. mohla zapříčinit, že by Tom, Lex a Ethan upadli v zapomnění. Jenže Brandon přeběhl ve stejnou chvíli a Kelly to odnesla.
Brandon - Příjemný gay kluk, který si těžce nerozuměl s Frankem a velké pozitivum serie. Tenhle hráč hodně potěšil a chvílemi byl na pěst. Aspoň se na něj nezapomene.
Frank - Pan elektrikář, co neměl rád Brandona a to mu možná prohrálo hru. Jinak velmi silný hráč po fyzické stránce.
Kim P. - Nejkouzelnější holka serie. Dobře se vypořádala s nástrahami Afriky. TUhle holku jsem chtěl vidět znovu.
Teresa - "Ta co dala hlas Lexovi" a pak to přehodila na Kelly. Zase jí pomohl swap, jinak by o dost dříve vylítla.
Tom - Král téhle serie srandy. Vše se prakticky točilo kolem něj. Jeho odpouštím,ale nezapomínám. Včera jsme si plácali po tvém, dneska si s tebou ani nepodám ruku :). SOS signál, to bylo jeho. S Lexem let balonem. Neustále házení hlášek, u kterých se snad každý zasmál.
Lex - Král manipulace téhle serie. Řídil celou strategii, spojoval se s každým, aby je další díl vyhodil. Nakonec padl vyčerpáním. Pravý hráč.
Kim J. - I jí pomohl swap, jinak by rychle odešla. Byla zcela loyální po celou hru, aby pak začala ke konci vyhrávat imunity nad kluky.
Ethan - Nakonec zasloužený vítěz, který byl v Top3 hráčů s Tomem a Lexem, i když nebyl tolik vidět, jako ostatní kluci a může děkovat Kim, že mu věnovala v závěru výhru.

Sledovanost serie : 17,5M - 30,9 M diváků.

Hodnocení série : 7,5/10
Hodnocení vítěze: 8/10
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „S03 - Africa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti