TAR S1 (CAN) - Epizoda 3

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (CAN) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 21:57

3. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 3

Příspěvekod hozu » 27 srp 2013, 22:11

(British Columbia → Alberta)
Roadblock rozhodně pěkně promíchal pořadí. Celkově jsou Kanaďani dost přísní mi přijde. No pěkně u toho někteří skejsli. Škoda, že to byli zrovna moji potenciální favoriti
Doktorům pořád fandím. Zas až mi ten jejich krok nevadil. Jakože líbí se mi, že mají plán, ač jim tentokrát málem namlel hubu u skládání dinosaurů.
Detour se mi celkem líbil, ale spíše faktem fanouška dinousaurů. U nakládání, bylo vtipné pozorovat jak si to chlapík s obálkou vysloveně užívá.
Předání EP určitě vymysleli Kristen a Darren chytře. Jsem zvědavý na jeho použití.
No konečné pořadí, momentálně nevedou moji favoriti, ač Fitnes týmu mi tolik nevadí. Jak už jsem říkal Doktoři mě pořád baví, Vanesse a Celine a Jody a Corymu taktéž fandím. Neeliminační kolo moc nepotěšilo. Klidně by to sneslo ještě o tuhle dvojici později
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 22:29

Schované mapy a to je přesně ten důvod, který jsem hledala, abych mohla říct, že doktory nemám ráda. Do teď mi nebyli příliš sympatičtí, ale nedokázala jsem říct proč, teď už to říct můžu!
To, že Kristen a Darren dali Express Pass právě tomu, komu ho dali, byl hodně dobrý strategický krok. Podle dohody ho měli dát buď Vanesse a Celině nebo doktorům nebo tam byl ještě někdo? Každopádně z těchto týmů se tyhle dvě jeví jako nejmenší hrozba, takže proč dávat EP doktorům, kteří je mohou ohrozit, když ho mohou dát někomu, o kom vědí, že je porazí...

Roadblock byl skvělý, jeden jediný úkol a jak dokázal zamíchat pořadím. Jen mi bylo vážně líto Jodyho, tenhle úkol pro něj musel být neskutečně tvrdý. Na druhou stranu šel do TAR, takže musel počítat i s něčím takovým. Dave a cheerleading? Tak to je asi to poslední, co bych od něj čekala :mrgreen:

Detour nic moc. Jeden úkol fyzicky náročný, druhý na paměť, soustředění a šikovnost, to bylo fajn, protože všechny týmy měli šanci, jen stačilo si správně vybrat. Každopádně na pořadí už to takový vliv nemělo.

Nevyřazovací etapa? Škoda, mohli jsme se zbavit týmu, který nic moc nepředvádí a není moc zajímavý, alespoň pro mě. Na druhou stranu jsem zvědavá, jak se příště poperou se Speed Bump.

Jinak stále favority zůstávají Kristen a Darren, Jody a Cory a po téhle etapě se k nim přidávají i Jet a Dave, dnes roztleskávání - jsem zvědavá, co ti dva vytáhnou příště.

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 3

Příspěvekod lord_night » 24 říj 2013, 15:03

Doktoři jsou dost záludní, schování map - ale co, jdu soutěž vyhrát a člověk někdy musí být záludný - i když na Objížďce si to pěkně pohnojili a nebýt bloudění Timů, tak jsou poslední. Klobouk dolů před týmem "starších" 1.místo, celý závod si zatím vedou dobře. A klobouk dolu před Jodym, ten Zátras mu musel dát hodně zabrat, ale radost z dokončení jak jeho, tak všech "účinkujících" - skvěle. Čekal jsem, že mladé sestry se buď sesypou nebo použijí Express Pass, ale nakonec úkol dokončili. Jinak etapa opět skvělá. Kdyby Tim & Tim vypadli, vůbec by mi to nevadilo, zatím nic moc extra nepředvádí. Ale těším se na další epizodu, ta bude jistě dosti zajímavá, dle ukázek :)
The world is waiting for you!!!

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 3

Příspěvekod perr » 23 pro 2014, 16:29

Etapa ušla. Předání EP logické, sestry patří k slabším týmům, zatímco doktoři k nejlepším. Obtížnost na zátarasu oproti posledně tak akorát, každý to dokázal udělat, ale někdo se prostě zdržel a promíchalo se pořadí. Na objížďce nejhorší mladé sestry, taky zklamali doktoři panikařením. Líbí se mně, že se zatím cestují poměrně velké vzdálenosti a pořadí se mění i během cestování jako třeba teď. Nevyřazování nepotěšilo, poslední tým mě zas tak moc nezaujal


Zpět na „The Amazing Race S1 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti