TAR S1 (CAN) - Epizoda 8

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (CAN) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 21:03

8. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 8

Příspěvekod hozu » 03 zář 2013, 13:40

(Nunavut → Nova Scotia)
Dvojdíl! Totální radost z dnešní části!
Ale jedno po druhém. V dnešní části jsme se těšil především na počínání Celiny & Vanessy, které spadly minule na poslední místo a především na ohlášený U-turn.
Roadblock už taková kanadská klasika s porotci, tentokrát v podobě tvorby strašáka. Ač mi přišlo, že tentokrát byla porotkyně trochu mírnější, než při jiných úkolech :D Detour celkem zajímavé úkoly. Osobně mi chytání humrů přišlo trochu "lehčí" a čekal jsme , že právě to si většina týmů vybere, než poznávání klobás. Nakonec půl napůl a byl jsme dost překvapený, že U-turn nikdo nepoužil. No možná pak někteří museli litovat :D
Jsem čekal, že se asi dneska vyřazovat nebude, ale že tohle nebude finiš této části závodu jsme teda vůbec nečekal! Pěkně to Jon podal! :D Opravdu hodně stylový cliffhanger. Doufám, že to nakonec Cellina s Vanessou zdárně doběhnou, aby zabojovali o finále. ještě by mě teda zajímalo jestli dostanou speed bump nebo ne. Jinak stále jsem i spokojen s vedoucím týmem číslo 1 Jodem a Corym.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 8

Příspěvekod lord_night » 10 pro 2013, 11:56

Tož pěkné to je, největší postřeh asi to, jak Vanessa & Celina absolutně nezvládají auto s manuálem, tím pádem se neumí ani rozjet a navíc ohrožují dopravu. Jinak Zátaras ve tvorbě "dvojčete" takový lehčí. Objížďka - humři byli určitě lehčí, než poznávání klobás. Že nebyl použit Obrat - asi to ani nemělo cenu, žádný tým nebyl nějak ohrožen a strategicky asi nikdo nehraje, že by zbrzdil "hrozbu". No ale ve finále by ten Obrat asi cenu měl, když se týmy dozvěděli, že závod pokračuje. No uvidíme, kdo se dostane do finále :)
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S1 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti