TAR S1 (CAN) - Epizoda 10

2013
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S1 (CAN) - Epizoda 10

Příspěvekod milan » 17 zář 2013, 09:05

10. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 10

Příspěvekod hozu » 17 zář 2013, 22:07

(Newfoundland and Labrador → Ontario)
Finále! No ten těsný doběh Jodyho & Coryho s Vanessou & Celinou mi teda vyšel...bohužel ale v podobě boje o druhé místo :D :-| Škoda. Ono nejsem s Timy jako vítězi nespokojen, ač měli tedy opravdu víc štěstí, než rozumu.
No každopádně hned u prvního Roadblocku jsem si říkal, že by to byla paráda, kdyby byly dva Roadblocky a byl jsem rád, že se tak vyplnilo. Sestup budovy byl výborný, no závěrečná poznávačka krásně ucelila sérii jako takovou. Jen celkem škoda, že nevyšla celá ta (očividně chytře naplánovaná) věc s trajektem, která by si určitě zasloužila víc týmů.
Každopádně první série Kanadského TAR jako celek rozhodně příjemné překvapení. Sympatické týmy, které se probojovali až ku konci. Pěkné prostředí. Jsem spokojený :)

k týmům:
Treena & Tennille - takové to nevděčné poslední místo. Nevadilo mi jejich vypadnutí.
Jamie & Pierre - celkem potenciálně zajímaví hráči, ale no nestačilo to na to se dostat dál
Kristen & Darren - můj nejméně oblíbený tým závodu. Absolutně mě nebavili, byl jsme rád, že se nepoužili ten EP a na jejich úkor pokračovali Jody & Cory
Hal & Joanne - Celkem sympatická dvojice. Dojeli na riziko, ale rozhodně tým s potenciálem.
Holly & Brett - Doktoři. Z počátku moji favoriti, ale pak už mě taky v posledních částech lezli krkem.Tedy spíš Holly.
Jet & Dave - U nich byl vývoj zase naprosto obrácený. Skončili těsně před finálem, ač myslím že finálová soutěž by jim taky zlámala vaz :) Každopádně na 100% materiál pro nějakou relativní All-stars :)
Celina & Vanessa - Neskutečně si prokličkovali hrou. Už jen, že byli ve finále bylo rozhodně příjemné překvapení
Jody & Cory - těm bych přál vítězství asi nejvíce. Neskutečná škoda. Hlavně, že jeden bez nohou do toho vůbec šli.
Timové - jak jsem psal víceméně vždycky. Měli víc štěstí, než rozumu, přesto jako vítězové mi nakonec až tak nevadí. Přál bych si tam jiná jména, ale nevadí mi :)

A teď se ještě těším na "reunion" a snad co nejdřív i druhou řadu :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 10

Příspěvekod lord_night » 10 pro 2013, 15:06

Finále parádní, 2 Zátarasy, doplňující úkoly taky dobré. Vanessa & Celina byli vždy o krok dopředu (adresa na továrnu čokolády, dozvěděli se, že pandy jsou atrakcí v zoo...) ale vaz jim zlomil až poslední úkol, který mi udělal radost. Takovéto finálové úkoly na paměť a detail se mi líbí. Každopádně smekám před tátou Timem, jak to bravůrně zvládl - jak sám poznamenal: Parkinson ovlivní mé tělo, ale v žádném případě mou paměť. Škoda že produkci nevyšel tah s trajektem, jet na jednom všechny 3 týmy, bylo by to fakt jen o běhu. Nicméně tato TAR mi udělala radost, i když to bylo jen po provinciích Kanady, nebylo to téměř znát. Laťka je hodně vysoko pro případné další řady :)
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S1 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů