TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 21:56

1. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 27 srp 2013, 22:06

(Ontario → British Columbia)
Poměrně slušný úvod. Moderátor mi osobně moc nesedl, ale na druhou stranu týmy jako takové jsou poměrně zajímavě složené. Ti bratři taky momentální favoriti
První Roadblock s potápěním byl výborný druhý mě až tak neoslovil.
Ale nejlepší bylo lovení nápověd z terárií. Jsem záviděl těm s užovkama :D Závěrečný doběh perfektně zdramatizovala penalizace. Rozhodně celkem povedený úvod.

* pro úplnost původní komentář :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 22:24

Tak jsem byla velmi mile překvapena 1. dílem kanadské verze TAR.
Že se nejedná o americkou se dá v podstatě poznat jen podle moderátora, kterým není Phil, ale Jon Montgomery, držitel zlaté olympijské medaile. Jen mě trochu překvapuje, jak se člověk dostane od olympijské medaile k moderování televizní reality show...

Docela mě překvapily 2 roadblocky, pokud se budou úkoly náhodně střídat, ne klasicky v jedné etapě roadblock a detour, může to podle mě ještě hodně ovlivnit hru. Express pass pro vítěze a zároveň druhý, který musí dát jinému týmu je taky určitě zajímavý prvek, jak ukázala už 22. série americké TAR.

Týmy zatím všechny celkem sympatické, uvidíme, jak se v průběhu závodu ukážou. Hodně fandím Kristen a Darrenovi, jsou to takový pohodáři. Nejsympatičtější mi ale jsou bratři Jody a Cory. Přijít o obě nohy, naučit se chodit s protézama, přihlásit se do soutěže jako je TAR a zvládnout roadblock, který zvládnul, teda klobouk dolů. Doufám, že se dostanou hodně daleko!

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

Příspěvekod lord_night » 23 říj 2013, 23:47

Wow, o TAR Canada jsem slyšel už hodně, ale až teď jsem se k ní dostal - a už po shlédnutí 1.etapy mě naprosto zaujala, jak už bylo řečeno, od US verze se liší jen moderátorem a tím, že se odehrává v jedné zemi. Ale i Kanada ukazuje, že má své krásy a jistě ještě ukáže. To že 2 týmy nevzali u motýlů obě nápovědy, které byly v daném teráriu se ukázalo nakonec jako fatální a závod -stojící chybu. Že byly v 1.epizodě 2 Zátarasy - to je klasika, je to tak i v US verzi. Jinak oba Zátarasy celkem dobré. Týmy se zdají sympatické všechny, etapu vyhrál tým, který mi hned padl do oka a ještě víc mi padli do oka ty jejich cool prstové boty :love: . Že vyřazeným týme jsou sestry-dvojčata mi nějak nevadí, ty moc sympatické pro mě nebyly - ale vypadnout takhle blbě, to vážně zabolí. Kdyby vypadli gay cowboys, tak bych se taky ale nezlobil. :mrgreen:
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 16 lis 2014, 15:45

Cast je perfektní, některé série USA rozhodně strčí do kapsy v tomhle ohledu. Ale je takový tabulkový, prakticky každý tým mi připomene někoho z USA verze: dvojčata sportovkyně (Natalie a Nadiya, Kami a Karli), někdo bez končetin (Peter a Sarah, Amy a Daniel), kovbojvé (Jet a Cord, až na to že tamty jsou homofóbní a tohle jsou gayové :D), namakanci jsou skoro v každé sérii a doktoři (Nicole a Travis) a hipíci (TK a Rachel). Prostě si vybrali směsku lidí, kterých příběh se v jiných verzích osvědčil, ale rozhodně se jim podařilo vytvořit zajímavých cast. Mohli si, ale troufnout alespoň na 3 ženské týmy. Celkově vypadají všechny týmy poměrně silně, nejslabší podle mě budou otec se synem.

To co vymysleli doktoři s Express Passem, což je stejné jako strategie z S22 se mi nelíbí, protože to ničí šance toho týmu, nemám rád takovýhle dohody.

Podle mě až moc využívají, takové té "dramatické" TAR hudby, protože jí dávají skoro ke všemu. Zato USA verze jí používá např. při nějakých nehodách, nebo když dva týmy běží do cíle. A tady jí dají k obyčejnýmu potápění, pochopil bych, když se potápěla Vanessa, protože to vypadalo, že se vzdá, ale dát to i k Brettovi, kterému to šlo??

Jody na mě neuvěřitelně zapůsobil, tím jak zvládl Roadblock. Vážně jsem čekal, že spadne, ale zvládl to perfektně. Rozhodně se s ním ta lávka třásla míň než s Celinou. :D Taky mě hodně překvapili Hal a Joanne, třetí místo bych pro ně vážně nečekal. Zato mě docela zklamaly Treena a Tennile, vypadaly jako dobrý tým, ale už ta chyba s nečtením instrukcí (jako Tim a Tim), pak bloudění, aby našla ty jachty, pak bloudění aby našly potápění. Vážně mě mrzí, že vypadly, protože ony mohly předvést rozhodně lepší závod, než kovbojové. Vážně škoda, že vypadly kvůli tomu, protože se jim jinak povedl se závodem do cíle velký comeback.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

halamka
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2013, 17:50

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

Příspěvekod halamka » 27 lis 2014, 15:06

Nevím, asi jsem trochu rozmazlená Philem, ale ani jsem první díl nedokoukala a to jsem se tolik těšila :(

TAR CAN - nevím, jestli je to moderátorem, který mým uším nesedl, nebo jiným druhem angličtiny nebo že mi přijde celý TAR CAN tak nějak ořezaný/uspěchaný/jakoby ukázka a ne celý díl....
Opravdu jsem se moc těšila, byla jsem nadšená, že jste se rozhodli k tomu udělat titulky a teď tu sedím naprosto rozčarovaná :(

No nedá se nic dělat... Jestli se najde nějaká dobrá duše na titulky k TAR AU, tak tam si snad spravím chuť.
Jinak budu odkázaná na TAR US. :smile: ;)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 1

Příspěvekod perr » 14 pro 2014, 21:50

Na úvod mě překvapila obrovská podobnost s americkou verzí, jak ve zpracování, tak i v castu, cast je celkem příjemný, oblíbence ještě nemám. Úkoly super, jen dost podobné, všechny tři o strachu. Zatím spokojenost, těším se kanadskou přírodu, uvidíme čím to uživí, jestli třeba budou i nějaké méně pozitivní místa v Kanadě. Vypadnutí sester nevadí.


Zpět na „The Amazing Race S1 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti