TAR S1 (CAN) - Epizoda 2

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (CAN) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 21:57

2. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 2

Příspěvekod hozu » 27 srp 2013, 22:09

(British Columbia)
Celkem povedený díl. Nutno říct, že úkoly si teda vymysleli fakt parádní. Hlavně detour byla vcelku rozzařovačka. Jsem doufal, že ten vyřazený tým nakonec překvapí no škoda, že se tak nestalo. Každopádně fajn "Čínské dobrodružství" :D
Dost fandím Holly a Bretovi, ač doufám, že nijak nezískají náskok, ať to o něčem je, Jodovi a Corymu a Vanesse a Celině. Ty dvě si to celkem vtipně zatím dávají :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 22:26

Tahle etapa neskutečně se zamíchala pořadím.
Čekala jsem u Roadblocku, že to bude náročnější, ale nakonec všichni splnili na první pokus, pokud jsem někoho nepřehlédla, takže to asi zase takový problém nebyl. Třeba takový Brett se tam docela plácal a vytíral led a stejně nebyl problém stihnout to v časovém limitu.

Detour moc pěkně vymyšlený. Čína v Kanadě, skvěle vymyšlené úkoly. Dance It vypadalo nejprve na nesplnitelný úkol, ale některé týmy to naprosto s přehledem zvládly, obdivuji je.

Při hledání vlajek z plošiny jsem nostalgicky zavzpomínala na 1. sérii US TAR, kde hledali vlajku z Eiffelovky.

Kristin a Darren dost chybovali, ale stejně to zvládli, mám z nich radost a stále jim fandím. Dalšími favority zůstávají bratři Jody a Cory. Vyřazení kovbojů mě moc nemrzí, ale kdyby se přeci jen na konci něco stalo a byli vyřazení Tim a Tim, byla bych asi radši...

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 2

Příspěvekod lord_night » 24 říj 2013, 10:37

Pěkná etapa, Zátaras na olympijském oválu se zdál jednoduchý, ale nečekal jsem, že to všichni hned dají v limitu, na to, jak se tam někteří plácali...Objížďka ve stylu: Čína - super - obdivuji, že si jsou schopni zapamatovat ty čínské klikyháky - a druhá varianta - tanec se zdál taky těžký - ale když se podařilo sehnat převlek, tak to asi tak složité už nebylo. A poslední úkol alá najdi si Zastávku z přístavního jeřábu (či čehosi) super. Každopádně Darren & Kristen si to pohnoji už výstupem o zastávku dřív před oválem a pak už se to je kazilo - díky taxikářům... zato doktůrkům všechno vycházelo od začátku. Za chytrý tahy týmů bych vyzdvihl nechání se zapsat na čekací listinu na první let (Hal & Joanne) a nastudování si v letadle plánku letiště Vancouveru (doktoři). Vypadnutí kovbojů mi vůbec nevadí, si to pohnojili sami, že nejdřív se nechají odvézt k bankomatu, se kterým pomalu ani neumí a pak až na letiště (na letišti snad bankomaty jsou,ne), díky čemuž zmeškají let.
The world is waiting for you!!!

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 2

Příspěvekod perr » 18 pro 2014, 23:23

Pěkné úkoly, u rychlobruslení mohl být trochu přísnější limit, na objížďce výrazně líp vypadaly čaje, moc jsem nepochopil, co tam vlastně kovbojové vyváděli, když to malovali pořád dokola, mělo snad jít spíš o paměť než umělecké provedení. Trochu mě zklamali hipíci, kteří měli náběh na oblíbený tým, ale možná měli jen smůlu, naopak zatím velmi dobře vypadá starší pár. Vypadnutí kovbojů nemrzí


Zpět na „The Amazing Race S1 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů