TAR S1 (CAN) - Epizoda 4

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (CAN) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 21:58

4. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 4

Příspěvekod hozu » 27 srp 2013, 22:14

(Alberta → Northwest Territories → Yukon)
Perfektní! Skvělé nervy na úplný konec. Už jsem se lekl, že nakonec kvůli doběhu Jody a Cory vypadnou. Naštěstí se tomu tak nestalo a já byl hodně rád. Kristen a Darrenovi jsem vůbec nefandil, takže jsem i radši, že to byli oni a ne někdo jiný.
Každopádně díl s celkem zajímavým průběhem a blbostmi hráčů. Timové se snažili podvádět a byli náležitě vypískáni, ale líbilo se mi, že i přes speed bump se jim nakonec povedlo nevypadnout. Ale trochu je to i dáno faktem, že týmy byly letadlem sjednoceny, což zase vůbec nevadilo :D
Osobně jsem se nejvíc bál, že půjdou vážně Jody a Cory, jelikož to k tomu už vícenásobně směřovalo. Celá ta věc se špatným popisem k letadlu, již zmíněný problém s během, dva express passy v jejich letu.
Úkoly na detour opět zábavný. Trochu jsem si myslel, že Doktoři zase domrvili výběrem té stavby voru, ale nakonec to vyšlo asi tak na stejno. Celina a Vanessa použili EP ve správnou chvíli a aspoň s ní neodešli. No jsem zvědavý jak to bude dál. Hlavně doufám, že J&C se nějak vyhrabou z posledního místa...což zase tak nereálné nemusí být vzhledem k neustálé proměnlivosti pořadí :D¨
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 22:32

Nebýt pár kiksů a blbostí, mohlo to dopadnout úplně jinak...

Jody a Cory to zkrátka zblbli s tím letadlem a Joanne a Hal toho využili. Líbilo se mi, jak to Jody a Cory ještě zkoušeli ukecat, ale Hal a Joanne se nedali, nedivím se jim, byla by to z jejich strany chyba, takové výhody se prostě muselo využít.

Tim a Tim, co k nim říct. Předbíhání jim nevyšlo a já jsem vážně doufala, že je Speed Bump dostatečně zdrží, bohužel se tak nestalo. Tenhle tým skutečně nemám ráda, stejně jako doktory.

Jet a Dave proletěli etapou jako střely, je to zkrátka tým, se kterým se musí počítat a fakt mě baví. Vanessa a Celina využily EP v pravou chvíli a jen díky tomu se udržely.

Kristen a Darren to neudělali. Není moc týmů, které odešly s EP v kapse, ale tihle dva se bohužel na ten neslavný seznam zapsali, škoda. Na druhou stranu, kdyby ho využili vyřadili by tím moje druhé dva favority závodu, takže zkrátka nic moc sledovat dva týmy, kterým fandím, jak se perou o předposlední místo... :-|

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 4

Příspěvekod lord_night » 26 říj 2013, 23:59

Dobrá etapa, ještě lepší úkoly a k tomu "kiksy" týmů - chápu pokus o podvádění Timů na Zátarase, vidina Retardéru a tím pádem hrozbě vyloučení - no co kdyby to prošlo, každá vteřina dobrá. Ale vypískán byl právem ;) Na Zátarase jim pomohlo podstatě jen to, že byli v druhém letu, tím pádem měli nějaký ten časový náskok. Další blbost udělají Jody & Cory při zapsání se na let, což je nakonec mohlo i stát závod, 2 Express Passy ve stejnom letu - smrtelná kombinace. Holky ten svůj využili ve správnou dobu, zato "rafťáci" si to podělali, i když to bylo velmi těsné. Už jsem taky myslel, že Jody & Cory vypadnou, ale zvládli to. Jinak celkově se mi líbí, že co etapa, to jiný vítěz. :)
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S1 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti