TAR S1 (CAN) - Epizoda 6

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 21:58

6. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod hozu » 27 srp 2013, 22:16

(Saskatchewan → Quebec)
No ti je zase potrápili, ač dneska to bylo ještě "jednodušší" řekl bych (no příště jim to očividně vrátí :D ) V podstatě to dost stálo na znalosti francouzštiny.
Překvapilo mě prohození detour a roadblocku.
Timové opět víc štěstí, než rozumu, ale mě ten tým v podstatě nevadí, takže za jejich záchranu jsem i rád. Ostatně dalo očekávat, že to opět musí přijít. Jet a Dave opět poměrně proletěli závodem, ale ne až tak suveréně jako minule. Jody a Cory stále větší favoriti. Jejich doběh s Doktory poměrně optimisticky nabudil, že v nějakém závěrečném finiši nejsou ztracení. Holly se dneska překvapivě držela. Vanessa a Celina to zase nějak vyhaluzily :D Těším se co bude dál!
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S1 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod lord_night » 27 říj 2013, 17:42

Jsi-li z Kanady a neumíš francouzsky, tak si tak trochu ztracen, ta jazyková bariéra dělá své. Každopádně etapa dobrá. Ten vtípek se Jetovi & Daveovi povedl :D Tihle kluci se jasně stávají favority, opět etapou prolítli. Vanessa & Celina ty snad ani nevědí, jak to dělají, ale pořád se drží na dobrém umístění. Jody & Cory mi dělají radost, ten doběh s doktory, i když je tam omezení, tak v tomto případě to není znát - spíš se bojím další etapy, když budou muset šplhat do Zastávky někam na horu nebo co. A k Timům se snad ani nebudu vyjadřovat, ty maj víc štěstí než rozumu, podruhé poslední a opět nevylučovací etapa, jestli to tihle týpci nakonec vyhrajou tak taky nebudou vědět jak :D Jinak teda když dělali týmy ty palačinky - překvapuje mě, jak jsou ty ženský úplně levý, kdežto chlapci si to dávají s přehledem.
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S1 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host