TAR S1 (AU) - Epizoda 12 - FINÁLE

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (AU) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 27 srp 2013, 22:04

12- epizoda - finále

Nemesis_NaR
Příspěvky: 7
Registrován: 07 črc 2014, 21:27

Re: TAR S1 (AU) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Nemesis_NaR » 08 črc 2014, 22:47

Nuže... Vyhrál tým, který si to v průběhu nejvíc zasloužil a určitě jim to přeju, ikdyž jsem malinko víc fandil asi Lukovi a Jeffovi. Zřejmě proto, že tuším ještě žádný tým rodič-dítě nevyhrál žádný TAR.

Každopádně celou sérii hodnotím velmi pozitivně. Za mě nejlepší z těch, co jsem viděl. Australané už převzali hotový koncept, vzali z něj to nejlepší a s čerstvostí (nevyčerpanou tvořivostí jako tomu může být v US) natočili hezký závod.

Plusy:
- Skvělý cast. Týmy vybírané tak, aby s nima byla zábava. Viz babky z obchoďáku, z jejich hlášek a z toho jak byly neustále vysmáté jsem nemohl.
- Byli tu i praví "záporáci", kterým člověk může antifandit :)
- Úkoly, u kterých si týmy občas sáhly až na dno svých sil, což je to, co mě na TAR fascinuje. Je to jak život - vzdáš se, nebo vytrváš? Nikoho nezajímá, že už nemůžeš, musíš dokončit úkol...
- Plovoucí doba dílů mi vyhovovala. Přináší to volnost jak tvůrcům tak napětí divákům.
- Crazy Australský přízvuk. Sice člověk méně rozumí kuporti US přízvuku, na který je odevšak zvyklý, ale já to žral. Po prvním díle jsem si myslel, že to nedám, ale postupně jsem si na to zvykl. Bohužel kovbojům jsem nerozumněl opravdu téměř nic...
- No a Česko samozřejmě :)

Minusy (nějaké se vždy dají najít):
- Byla to cesta po světě, ne kolem světa. Když jsem sérii stahoval, tak jsem myslel (a těšíl se), že budou mít kolo v US jakožto v cizí zemi - to by bylo fajn. Leč nedočkal jsem se.
- Nikdo nepoužil druhý U-Turn... Čemuž se člověk nediví vzhledem k tomu, jaké vztahy mezi sebou týmy měly.
- Neměnili ukázky - záběry týmů. Škoda...


Zpět na „The Amazing Race S1 (AU)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti