TAR S1 (US) - Epizoda 1

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 13:58

1. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:38

Země: USA, JAR, Zambie
Výborný úvod. Jasně první série. Ještě produkční tým měl problémy a sem tam něco nevychytali (třeba titulky u vodopádů by dobly). Přesto první detour, tedy ta část týkající se spuštění ze srázu byl parádní. První vyřazený tým naštěstí moc nezaujal :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Tereeeza » 11 úno 2014, 23:43

Dokonalý pravěk TARu, doháním série, co se dá a tohle je vážně úžasný. Ty začátky mají svoje kouzlo, stejně jako Borneo.
Je to teda v určitých místech trochu nepřehledný, ne všechny týmy dostaly prostor, ale to není tak neobvyklé, ale na začátku se mi stalo, že jsem si i říkala 'tihle tam jsou taky'?:) Především Lenny a Karyn nebyli vůbec v záběru a někdy jsem si je pletla s Frankem a Margaritou. Prapodivný FF a pochopila jsem, že bude v každé etapě?:) Bílo-žlutá vlajka.:) Žádný Phil na konci (když nepočítám vyřazení)? je vidět, že je to vše na začátku.:)
Co bych napsala k dílu, hodně se cestovalo, jak to v úvodních částech bývá a pořadí se téměř neměnilo, tak, jak nastoupili do letadel, se potom víceméně drželi až do cíle.
Bill a Joe nezvolili moc dobrá zavazadla, to bylo první, čeho jsem si všimla. Paul je neskutečný šetřílek a ani mu nevadí, že ho to může stát hru.:D Franka a Margaret iritoval Bill a Joe, vždy byli před nimi.
Dave a Margaretta zvládli skvěle cestu k FF, právníci jim to bohužel už vyfoukli, ale fakt obdiv, když i namakanci toho měli plné kecky a ještě je to nestálo žádnou pozici, neskutečný.
Objížďka byla vážně perfektní, i když to bylo takové usekané, někoho jsme neviděli a tak. Staříčci to zvládli perfektně, asi největší strach měl paradoxne chlapák Paul.
Co se týká týmů, tak zatím nemám favorita. Bill a Joe se ale zdají jako pohodáři, zato jsem víc v pohodě čekala Paula a Amie, a ti jsou dost nerváci, nepřemýšlí moc logicky a takový stresový všechno kolem nich. Doufala jsem, že Drew a Kevin vypadnou, vážně takoví vidláci, nelíbí se mi. Rob a Brennan se zdají jako správňáci, stejně tak Nancy a Emily, jsem na ně v závodu hodně zvědavá. Frank a Margarita jsou hodně hluční, hlavně on, oba asi dost tvrdohlaví, určitě to oživí. Kim a Leslie zatím nijak výrazné, stejně jako Lenny a Karyn a Pat a Brenda. Dave a Margareta jsou úžasní, já tyhle starší páry vždycky obdivuju a i když vím, že to daleko nemůžou dotáhnout, je skvělé, že do toho jdou.
Vypadnutý tým mě taky nijak nemrzel, nebyli moc výrazní.:)


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti