TAR S1 (US) - Epizoda 2

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 13:58

2. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:39

země: Zambie, Francie
Druhý díl byl opět parádní. Líbí se mi, že začaly nějaké pakty (a celkově nějaké strategie), ač dlouho nevydržely. Trochu jsem se divil, že se Bill a Joe nakonec trhli (pravda zmínky o tom padly, ale i tak). Jakože je fajn, že znají Paříž, ale co poté? Jakože seriozně v prvních kolech závodu mi takové spojenectví přijde i jako plus. Ale budiž. Musím se ale přiznat, že jim celkem fandím. Jsem zvědavý kdy se (či jestli) se roztrhnou Frank a Margarita a Rob a Brennan.
Další komu jsem chtěl fandit byly Kim a Leslie. Celkem se mi líbilo jak se s tím nes*ali. Škoda, že skončili. Mohla být ještě zábava.
Zatím vysloveně střídavě vytáčí Paul a Amie a Drew a Kevin.
Každopádně hledání a ztrácení pobavilo. Hlavně ta část u Eiffelovky byla výborná
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Tereeeza » 12 úno 2014, 19:23

A je tu další etapa, trochu bych na začátku jen vytkla, že je poměrně nepřehledné, jak týmy létají, nevíme rozestupy mezi lety, kdo je na kterém letu a poté jaké je jejich průběžně umístění, především u Zátarasu.
První úkol (instrukce) byly poměrně jednoduché, ale záludné. Týmy měly hledat muzeum ve vesnici, ve které přenocovali, ale téměř všichni automaticky odjeli pryč, takže se museli vracet. Následovala objížďka, která obsahovala prakticky totožné úkoly s focením zvířat.
Pat a Brenda si nevěděly rady s muzeem, proto zvolili Zrychlení, projeli se na raftu a mohli mířit přímo do cíle, do Paříže.
Nevím, jestli si to nepletu, ale podle mě byli v pořadí prohozeny dva páry, Paul a Ami vyráželi jako sedmí, i když se domnívám, že dorazili jako osmí a naopak Dave a Margaretta šli až osmí, i když byli v minulé etapě sedmí, ale je to jen detail.
Týmy měly docela problémy na letišti, letenky nebylo úplně nejjednodušší sehnat a došlo ke sporu mezi Ami a Paulem a Kim a Leslie. Ami a Paul jsou hrozný nerváci, ale i vůči sobě, to, co Paul potom předváděl při Zátarasu bylo taky děsný. Stejně tak při hádce o taxík, která byla podle mě úplně zbytečná, těch taxis tam bylo tolik.
Na začátku bylo utvořeno spojenectví mezi Frankem a Margaritou, Billem a Joem a Robem a Brennanem, ale již během objížďky bylo Billovi a Joeovi jasné, že je ostatní brzdí, proto když se dozvěděli, že další zastávkou je Paříž, spojenectví ukončili, hlavně i proto, že v Paříži nějakou dobu žili, tak proč by toho pro sebe nevyužili.
Zátaras byl takový klasický, vyběhnout na Eiffelovku a hledat praporek, ale poměrně týmy dokázaly pobavit. Největší problém měl asi Lenny, který jen tak střelil Notre Dame, tak tam jeli. Z toho ihned vznikl konflikt mezi ním a Karyn, nakonec to ale do cíle stejně jako předposlední stihli. Kim a Leslie zase naopak nemohly najít praporek.
První díky Zrychlení doběhly maminy a vyřazeny byly učitelky. V této etapě mi nijak nevadily, takže bych ráda, kdyby tam zůstaly, jak bylo řečeno, moc se s tím nepáraly. Jinak stále nemám úplně favorita, ale fandím Nancy a Emily a Bill a Joe se mi taky líbí. Dave a Margareta jsou poměrně opomíjeni. Všem není věnován přibližně stejný čas a někdy je to škoda.

Falanga
Příspěvky: 11
Registrován: 27 bře 2014, 16:33

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Falanga » 18 dub 2014, 14:09

Učitelek je škoda, raději bych viděla odcházet jiné týmy, třeba Paula s Amy. Většina týmů zatím moc nesoupeří o první místo a nikdo, zdá se, netaktizuje se zkratkou (nebo je nám to alespoň utajeno). Rob a Brennan zahodili vcelku slušný náskok a počkali na ostatní- no budiž, ale vznikající aliance jim stejně moc dlouho nevydržela. I když s Frankem bych v jedné alianci být nechtěla, prestože řve převážně na Margaritu :)

Zatím nejvíc fandím Billovi a Joeovi. Uvidíme, co budou předvádět ostatní.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti