TAR S1 (US) - Epizoda 3

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 13:59

3. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:39

země: Francie
Chyták s dvěma kyvadlama byl celkem fajn nápad i předchozí omezení zavírací dobou. Pobavil moment jak tam přespávali všichni na chodníku a pak došla Nancy s Emily, že spali v hotelu :D
Trochu jsem čekal, že Bill a Joe pochodí v té Pařížské části lépe (no ostatně jako oni sami), ale líbí se mi jejich styl hry. Ač možná trochu nějaká sociální část by občas nezaškodila.
Ještě celkem dobrý nápad byla ta věc se zkratkou. Jsem hleděl, že to někoho napadlo. Či jestli to vůbec produkce plánovala, či se jen přizpůsobila.
Nejvíc mě momentálně baví "vedoucí trio" Bill a Joe, Rob a Brennan, Frank a Margarita. Sice jim v celku krom první dvojice nefandím, ale zatím baví nejvíc.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Tereeeza » 12 úno 2014, 21:34

Tahle epizoda mě zatím bavila nejvíc a jelikož se necestovalo nikam moc daleko, měla jsem i přehled o tom, jak si kdo stojí.:)
Na začátku nám vysvětlili posun Dave a Margarety, ty nám v předchozí etapě u Eiffelovky ani neukázali.
V první části měly týmy najít La grande roue, ruské kolo, které mělo otevřeno do půl jedné, takže do zavíračky to teoreticky mohli stihnout, a také stihli, pouze první čtyři týmy. Říkala jsem si, že to bude docela skok oproti ostatním, ale ono se nic nestalo, když tam někdo přišel až ráno. V nápovědě na ně čekala objížďka, buď chyták v podobě kyvadla nebo si mohli zahrát na zvoníka od Matky Boží. Na obou stanovištích otevírali ale až v deset, takže to pro týmy, které se ke kolu dostaly později, nebylo žádné zdržení.
Drew a Kevin ale měli velký strach z té ztráty (která nebyla, ale to oni nevěděli), tak šli na Zrychlení, které bylo opět velmi jednoduché, takže se do cíle dostali na prvním místě.
Zbylé týmy nocovaly u ruského kola, jen Nancy a Emily to vyřešily po svém, přespaly v hotelu.
Rozdělení u objížďky bylo půl na půl, týmy, které se dostaly ke kolu až ráno zvolily Notre dame, první čtyři kyvadlo, ale Pat a Brenda bohužel byly nejdříve na špatném místě a to je stálo soutěž. Billy a Joe, Rob a Brennan a Frank s Maggie byli správně u Pantheonu, domluvili se na pořadí, ale jen Bill a Joe šli hned uvnitř správným směrem, což je dostalo před zbylé dva týmy a ty to nenesly moc dobře. Moc jsem taky nepochopila poznámku, že Bill a Joe hrají podvodně, nejsem si ničeho takového vědoma.
Týmy, které zvonily na zvon měly objížďku splněnou rychleji a z posledních míst se dostaly rychle před ty první.
Následoval Zátaras, nebylo to nijak náročné, ale líbil se mi, svým způsobem, nechtěla bych tam jít, ale byl to zase trochu jiný pohled na svět Paříže.
Bill a Joe nezvládli uličky Paříže tak, jak očekávali, takže se k Zátarasu dostali až mezi posledními a pořadí skupin se obrátilo.
Následoval přejezd na jih Francie, Bill a Joe nejdříve pomohli outsiderům, ale potom jsem moc nepochopila, co se stalo u těch vlaků, to kdyby šli dál, tak pojedou špatně? Každopádně si Bill a Joe proti sobě poštvali další týmy.
Cesta vlakem nabízela i zkratku, kterou využili Bill a Joe, Frank a Margarita, Rob a Brennan a Dave a Margareta, takže se pořadí zase měnilo.
V cíli byli Bill a Joe poměrně překvapeni, že nejsou třetí, ale čtvrtí. Asi se mi pořád s Nancy a Emily líbí nejvíc a fandím jim.
Dave a Margareta se opravdu skvěle drží a myslím, že páté umístění je výborný.
Pat a Brenda nakonec vypadly, nebyly nějak výrazné, ale nevadily mi, určitě to pro ně byl zážitek a něco nového.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů