TAR S1 (US) - Epizoda 4

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 13:59

4. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:40

země: Francie, Tunisko
Co říct na úvod čtvrté části, snad že jsem se taky hloupě nechal nachytat vlajkou. Můj tip bylo taky Turecko a ne Tunisko, jak u některých soutěžících :D Ale jsem každopádně rád, že závod brzy opustil Evropu a přesunul se mnohem zajímavějších lokací.
Jinak celkově asi zatím nejzajímavější kolo co se doběhů týče. Dost se proházelo pořadí. Škoda, že Dave a Margareta vypadli, jsou tam hráči, kteří mi rozhodně vadí daleko víc.
Paradoxně Drew a Kevin, které jsem moc nemusel z počátku se pozvolna začínají řadit k oblíbencům. Celkem si tu cestu začínají dávat. Hlavně mě potěšilo logické, budeme pomáhat jim, je máme šanci porazit :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Tereeeza » 12 úno 2014, 23:33

Opět poměrně rafinovaná nápověda na začátku, líbí se mi, že jim není všechno dáno na zlatém podnose, ale na některé věci musí přijít sami. Ale s tou vlajkou bych asi taky měla problém, na tohle moc nejsem.:D
Hned na začátku došlo k menšímu rozporu v alianci, mezi Robem a Brennenem a Frankem a Margaritou, kteří na kluky něchtěli čekat, i když oni to tak v poslední etapě dělali, nakopak právníci je zase naštvali u taxíku, no prostě hroznýho hašteření a následného pomlouvání.
K menšímu nedorozumění došlo i u dalšího taxiku, který tam, jak jsem pochopila, měli Paul a Ami, ale po cestě se ztratili a tak si taxi vzaly Emily a Nancy. Ami se klasicky zhroutila, na druhou stranu se nedivím, že toho má Paul už dost.
Překvapil mě vztah Emily a Nancy a Drewa a Kevina, to nám tam vůbec neukázali a musím říct, že to, jak se mi Drew a Kevin na začátku nelíbili, tak mi teď přišli daleko normálnější a skoro i sympatičtí, hlavně ve spolupráci s Emily a Nanci, takže s tím obratem jsem na tom podobně jako hozu.
Celkově je mezi týmy ale poměrně napětí, to jsme mohli vidět, když čekali na trajekt (kdy je tohle čekání dalo dohromady a veškeré rozestupy se smazaly). Lenny a Karyn to taky úplně perfektně nezvládají, on si to chce užívat, ona do toho jde tvrdě, ale překvapuje mě, že jak Paul, tak Lenny, si uvědomují, že to všechno za obětování vztahu nestojí, zato ty ženský jsou jak pomatený, vždycky jsem myslela, že je to spíš naopak.:)
Ještě větší dusno bylo, když přišel Bill a Joe, nemají je rádi, oni se moc nezapojují do velké skupiny, i když se o to snažili koupí lístků, ale nemyslím si, že je v tom zlý úmysl, jsou prostě spíš samotáři a samozřejmě závodí, ale to, že jedli sami, to mi k nim prostě sedělo, k jejich životnímu stylu, jsou jiní než ostatní, chtějí do toho dát vše, ale rozhodně si nemyslím, že chtějí všechny nějak poškodit, to určitě ne.
Po nalezení menšího Vítězného oblouku následovala objížďka, buď pití kávy nebo masáž (pro kterou se rozhodli jen Paul a Ami, trochu mimo strategii, trvalo to delší dobu, ale Ami měla vytouženou masáž a Paulovy obličeje taky stály za to.:D ). S nalezením kavárny týmům pomáhali místní, řada z nich si nalezla pomocníky. Margareta a Dave velmi fikaně následovali Drewa a Kevina. Jako další nápověda jim byl dán pouze zapalovač. Rob a Brennan a Karyn a Lenny jeli jako jediní ke koloseu vlakem, což je některá místa stálo, i Paul a Ami je předehnali. Naopak si po cestě pohoršili Dave a Margareta, kteří měli problém s místní měnou.
Zátaras nevypadal složitě, ale vyznat se v bludišti asi nebylo úplně jednoduché. Každopádně první do cíle konečně dorazili Bill a Joe, poté Drew a Kevin společně s Nancy a Emily, jejichž spojenectví se mi moc líbí a téhle trojici týmů to přeju.
Líbilo se mi, že Dave dokončil úkol, i když bylo jejich pořadí jasné. Byli s Margaretou moc milí a fandila jsem jim, je mi líto, že končí. I když je mezi týmy napětí, na konci dne se dokážou ocenit a jak jim ostatní tleskali, loučili se a povídali se mi vážně líbilo.

Pobavilo mě, když Dave říkal, že prošli celou tržnicí a nic neutratili, že to je úspěch.:D
Překvapuje mě v posledních kolech Margarita, je asi poměrně chytrá, ovládá cizí jazyky a celkově se na ni hodně obraceli o radu, to bych do ní na začátku neřekla.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů