TAR S1 (US) - Epizoda 5

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 13:59

5. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:40

země: Tunisko
Celkem povedená část, hlavně závěrečné hledání konečné lokace parádně zamotalo celým pořadím, což dodalo rozhodně na zajímavosti. Rob a Brennan nutno říct pěkně zafinišovali ku čtvrtému místu.
Drew a Kevin postupně baví víc a víc. S přehledem si zajeli tuhle část asi se stávají "novými" favority :D
Paul a Amie se někde ztratili napůl cesty, no popravdě jak dojely obě černošské dvojice, jsem si nemohl vzpomenout jestli ještě někdo soutěží nebo ne. Každopádně výborná epizoda.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Tereeeza » 13 úno 2014, 16:40

Na začátku mě trochu zarazilo, co Paul a Ami nemohli ovlivnit a proč jim byl odečten nějaký čas, zvláštní.
V první části se týmy měly dostat k autům, čekala je poměrně dlouhá cesta a Rob a Brennan byli trochu naštvaní, že jindy, když měli náskok, tak se někde všichni sešli a teď, když by to potřebovali, se rozestupy udržují.
Objížďka se mi líbila, i když mě překvapilo, že si nikdo nevybral hádanku a všichni šli na vysílačku. Drew a Kevin se na místo objížďky dostali ještě před Billa a Joea, jestli to bylo tím, že si najali řidiče, těžko říct, každopádně úkol rychle splnili a ještě stihli zmást Billa a Joea. Nejvíce objížďka trvala asi Robovi a Brennanovi, kteří z místa odjížděli jako poslední s poměrně velkou ztrátou.
Další instrukce byly poměrně jasné, ale týmy se musely vyznat v poušti skoro pouze za použití kompasu a to bych byla asi ve stejné kaši jako většina z nich. Ami a Paul měli situaci ztíženou ještě tím, že Ami nebylo dobře.
Nakonec k ukazatelům a Zátarasu dorazili první Drew a Kevin (i když nevím, pro koho byl Zátaras náročnější, jestli pro toho, kdo ho dělal, vezl se na velbloudovi nebo pro toho, kdo šel pěšky.:)) a svůj náskok udrželi až do cíle. Od minulé etapy se mi opravdu moc líbí a fandím jim.
Druzí dorazili Bill a Joe a za nimi Emily a Nancy. Prvním třem týmům tedy fandím, i když to teď trochu upadává u Billa a Joea, doufám, že mě zase přesvědčí, že jim mám fandit.:)
V poušti mělo hodně týmů problémy, Frank a Margarita, Lenny a Karyn a asi nejvíce Ami a Paul. To hrálo do karet Robovi a Brennanovi, kteří se tím vyšvihli na čtvrté místo.
Ami a Paul ani nedorazili k Zátarasu, byli rádi, že vidí nějaká auta, tak zamířili k nim, tedy do cíle a vypadli. Nefandila jsem jim, ale když byli v klidu a nedělali scény, tak byli sympatičtí, asi ten závod nebyl úplně na jejich nervy. Co se mi ale líbí je, jak jsou týmy v kontaktu, je vidět, že se určitým způsobem znajíl.

Falanga
Příspěvky: 11
Registrován: 27 bře 2014, 16:33

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Falanga » 22 dub 2014, 20:13

Je docela zajímavé, jak se produkce snaží o "spravedlnost" a posouvá pořadí týmů. Což je docela matoucí, když vlastně nevíme o důvodech. Fakt mi chybí pořadí u týmů, čím míň jich je, tím se v tom orientuje lépe, ale i tak je to fakt zmatek.
Detour se Star Wars potěšil, Roadblock zas až tak zajímavý nebyl (prostě se jen projeli, i když pár týmů to komentovalo vcelku vtipně :D )
S vypadnuvšími jsem spokojená, Paul chtěl skončit snad od první etapy a Amie neustále brečela, velmi nepříjemná dvojka.
Pořád čekám na ty nevyřazovací etapy, protože podle popisu mají být 4.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů