TAR S1 (US) - Epizoda 6

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:00

6. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:41

země: Tunisko, Itálie
Nutno říct, že tým Guido se s tím tedy nepářou. Ale sledovat je to rozhodně zábava. Celkem dobrý pokus o zdržení týmů. Každopádně se mi líbí celá situace, všichni proti nim.
Ten "háček" produkce při jízdě vlakem, který způsobil penalizaci byl parádní. Takové věci jsou dost oživením.
Pěkně Frank vychytal vychytal tu cestu do finiše nechat si od taxikáře ukázat mu směr :D
Jinak je vidět, jak to ještě nemají zažité...nějak často se stávají produkční potíže. Každopádně první nevyřazovací kolo za mnou. Příště už tomu snad nebude :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Tereeeza » 13 úno 2014, 16:41

V další etapě následoval přesun do Říma, který jim ale zkomplikovala tamní stávka. Letadla tam prakticky nelétala. Jen Bill a Joe sehnali lístky a ještě se snažili přemluvit pokladní, aby další neprodávala. Ano, někdy se to dělá, takže jsem to ještě nijak nebrala. Kevin a Drew to ale slyšeli, překvapuje mě, kolik lidí tam mluví francouzsky. Každopádně týmovou spoluprácí Kevin a Drew dokázali sehnat lístky pro sebe, Nancy s Emily a právníky. To se ale nezamlouvalo Billovi a Joeovi a chtěli jejich snahu sabotovat, přišlo mi to nesportovní a dost mě to u nich zklamalo, to se nedělá.
Vyplatilo se nakonec čekat a Lenny a Karyn měli přímý let do Říma, druzí tam byli Bill a Joe, další týmy měly problémy, Frank a Margarita se zasekli v Londýně, letěli do Ženevy a odsud do Říma, zbylé tři týmy zůstaly v Lyonu, letěly do Milána a vlakem do Říma, celkem si pocestovali.
Následovala objížďka, která mi nepřišla nijak složitá, sice nám neukázali jak, ale i tu údajně náročnější podkovu nalezli všichni poměrně rychle. Když čekali, tak se vytvořila skupina Bill a Joe a zbytek. Lenny a Karyn si chtěli poslechnout obě verze, ale Bill a Joe poměrně kecali, i když těžko říct. Ani Frank a Margarita se toho nechtěli účastnit.
Lenny a Karyn se nakonec rozhodli pro nohu, ale asi je tam někde něco stálo čas, takže šli do cíle s určitou časovou výhodou.
Zátaras byl taky celkem obyčejný, přesunout se na jiné místo, i když najít to asi nebylo nejjednodušší a druhý člen týmu se svezl parádním autíčkem. Frank to pěkně komentoval, Margarita se nejdřív veze na velbloudovi, on vedle ní pěšky, a teď, když on jede mini autíčkem, tak ona si jede rychlým fárem. Emily měla výborný výraz.:D
První do cíle poprvé dorazili Frank a Margarita, následováni Billem a Joem, oba týmy ale porušily instrukce, takže dostaly nějakou časovou sankci, další dorazili právníci, Drew a Kevim, Nancy a Emily a poslední Lenny a Karyn, ale trochu se dalo očekávat, že to bude nevylučovací epizoda, takže všichni pokračují.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti