TAR S1 (US) - Epizoda 8

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:01

8. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:42

země: Indie
Jsem čekal, že to nebude eliminační kolo. Nějak mají málo lidí a moc epizod mi přijde. Každopádně soudě dle ukázek z toho je taková předehra pro následnou část, která byla představena celkem epicky tak jsme zvědavý (ale no je to ještě pořád ukázka CBS :D).

Každopádně že jim nedali žádné peníze navíc hodně dobrý úvod. Jen škoda, že nevíme kolik hráči u sebe na začátku kola mají. Takto to vypadalo, že pomalu ani na bus neměli a stejně se většina proháněla v taxících. Ale celkem dobrý díl. Musím se přiznat že jako vítěz by mi momentálně nevadila ani jedna z dvojic. Moji favoriti jsou ale: Guido a Drew a Kevin. Ale líbí se mi jak Nancy a Emily bojují. Emily hlavně není tak otravná jako v prvních dílech.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Tereeeza » 16 úno 2014, 20:00

Souhlasím s předchozím komentářem, nevylučovací kolo nepřekvapilo, ale stejně jsem si na konci říkala 'ne, ne, ne, ať nevypadnou'.:) a počet týmů k počtu epizodám mi taky nesedí, tak se nechám překvapit, jak to bude.:)
Jak jsem si myslela, Frank a Maggie chtěli nahna spoustu času, to se jim sice povedlo, ale hned při první příležitosti svůj náskok díky otvíracím hodinám téměř ztratili. Prohlídka Taj Mahalu, i když velmi rychlá, musela být ale úžasná.
Trochu mi vadí poslední díly chování Billa a Joea, neměli moc peněz (i když správná připomínka, že pak stejně pořád jezdili taxikama všichni, tak by mě zajímalo, kolik kdo vlastně měl), ale snaha protlačit se do Taj Mahalu bez placení mi přišla trapná a doufám, že jim tak i bylo, když je nachytali.
Dalším vtipným momentem ještě z oblasti Taj Mahalu bylo, když Drew a Kevin nemohli najít svoji nápovědu..:D Zapomněl, že si ji strčil za kalhoty.
Následovala cesta k Paláci větrů, týmy mohly jet buď autobusem nebo taxikem, Frank a Maggie a Bill a Joe si vybrali autobus a bylo vidět, že je to pomalejší než taxi.
Objížďka nebyla nijak náročná, původně jsem čekala, že loď budou řídit sami, takže jsem o některé týmy měla strach, ale byly na místo krásně dovezeny. Cesta na slonovi byla pomalejší, ale myslím, že to nemělo moc velký dopad na čas ani jednoho z týmů.
Po objížďce šlo trochu o čas, na místo určení jezdí jen dva vlaky denně, spojilo to Maggie a Franka s Robem a Brennenem a Kevinem a Drewem. Bill a Joe to těsně nestihli a jeli o šest hodin později společně s Emily a Nancy. Ty měly nejdříve problémy se sehnáním jízdenek, jako ženám jim je nechtěli prodat. Celkově atmosféra nádraží na mě vůbec nepůsobila dobře, jak je tam místní policie usměrňovala nějakými tyčemi a ta špína potom ve vlaku, nedivím se, že to ovlivnilo i náladu, muselo to být hodně děsivé.
Zátaras byl taky šílený, nejlépe to asi vystihla Maggie, všichni tam jsou z krys nadšení, uctívají je, zatím co oni je v New Yorku hubí a snaží se nedávat najevo, že je jim to nepříjemné mezi nimi chodit. Já bych asi nepřestala pištět a obě holky, které se toho účastnily, mají můj obdiv, tam by mě asi nikdo nedostal.
Potřetí si pro vítězství došli Drew a Kevin, následovali je Maggie a Frank, Rob a Brennan a z druhé části týmů jako poslední dorazily Emily a Nancy, ale můžou hrdě pokračovat dál.
Momentálně by mi jako vítěz asi taky nikdo nevadil, ale nejméně to, ač se to na začátku série nezdálo, přeju Billovi a Joeovi, nějak mě zklamali.

V této etapě měli poměrně problémy s dopravou Rob a Brennen, na taxiky neměli vůbec štěstí, nejdříve je vezl na druhou stranu od Taj Mahalu, pak jim tam řidič spal, to naštve, to jsou věci, které nemůžou ovlivnit.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti