TAR S1 (US) - Epizoda 9

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:01

9. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:42

země: Indie, Thajsko
Parádní díl. Napínavý souboj o Fast Forward a zároveň návod k tomu jak to totálně nevyužít :D Tým Guido měl teda dost na mále, ale tak nějak ten střih ku konci relativně poukazoval na nějaké takové vyústění.
Každopádně Detour celkem mazané tentokrát (auta zadarmo nebo autobus). To se povedlo. Škoda toho porušení pravidel, ale aspoň poslední čtveřici dvojic tak tvoří celkem silná sestava, tak jsem dost zvědavý jak se to příště vyvine.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Tereeeza » 16 úno 2014, 21:50

Tak to byl další parádní díl.:))
Na začátku se mi moc líbila podpora Kevina a Drewa, kteří Nancy a Emily fandili.
Týmy měly za úkol dostat se na letiště, cestovat mohly buď autobusem nebo vlakem. Vtipná byla taky situace na nádraží u Kevina a Drewa, kdy hledali tlumočníka a on se stejně jako oni zeptal anglicky.:D
Vlakem jeli jen Frank a Maggie a Rob a Brennen. Z prvních třech týmů využili autobus Drew a Kevin a to je dostalo do prvního letadla. Poslední dva týmy zvolily taky autobus a moc jsem nepochopila, jak to, že je na tom letišti ještě stihli. Každopádně to bylo celkem jedno, protože v chrámu se otvíralo až ráno, takže měli všichni čas.
Na Zrychlení logicky šli Emily a Nancy a Bill a Joe, nikdo jiný už ani nemohl. Zrychlení bylo o náhodě, o štěstí, a to se opět usmálo na Billa a Joea, holek mi bylo líto.
Zbylé týmy řešily Objížďku, buď si najít auto zadarmo nebo autobus. Frank a Maggie našli auto téměř hned, Kevin a Drew se s tím mořili hrozně dlouho, takže nakonec stejně jako Rob a Brennen zvolili autobus.
Během toho si Bill a Joe mysleli, kolik mají času, nevyužili taxi a čekali milion hodin na autobus, aby se nechali skoro všemi předjet a ještě si mysleli, že si jedou pro vítězství..:D to mě vážně dostávalo, to přece nemohli myslet vážně..:)) škoda, že to vlastně nevyšlo, to by byl fakt epic fail.:)
Emily a Nancy nemohly najít auto a z nějakého důvodu, hlavně z vyčerpání, se rozhodli nesplnit objížďku a vzít si taxi.
Zátaras byl super, líbilo se mi to, měla bych hrozný respekt k těmto 'kočkám'.:))
Každopádně pro vítězství si dojeli Rob a Brennen, Bill a Joe dorazili poslední, ale Emily a Nancy dostaly 24 hodin penalizaci, takže byly vyřazeny ony. Ten čas je celkem drsnej, bylo mi jich líto.

Falanga
Příspěvky: 11
Registrován: 27 bře 2014, 16:33

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Falanga » 05 kvě 2014, 09:55

Tak nevím, jestli se hloupěji zachovali Bill a Joe, když promrhali zkratku nebo Nancy a Emily, když se zcela bezdůvodně vykašlaly na splnění Objížďky. Chápu, že jsou utahané, je jim vedro a podobně, ale proč teda proboha nešly na autobus? Jsem ráda, že jsou pryč, původně mi byly sympatické, ale to věčné skuhrání a debaty o tom, jestli se vzdát už teď nebo až za chvíli mi lezly neskutečně na nervy. Ani týmu Guido se to tentokrát moc nepovedlo. Skoro jsem měla pocit, že vypadnou i se Zkratkou :cry:
Moc se mi naopak líbilo, jak se k sobě oba tyhle týmy chovaly po soupeření o Zkratku. Od holek bylo moc milé, jak jim šly pogratulovat a Guidové jim zase docela dobře poradili.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti